Neler Yeni

Yardım SAMSUNG ODDYSEY G4 Alınır mı?

Scooter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ben
Merhabalar bütçe max 5.5k samsung oddysey g4 diye bir model çıkarmış g3te çok ghosting problemleri vardı g4ü deneyimleyen oldumu alınabilirmi? Ve diğer monitor tavsiyeleriniz nelerdir

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Fettah Özalp
Merhabalar bütçe max 5.5k samsung oddysey g4 diye bir model çıkarmış g3te çok ghosting problemleri vardı g4ü deneyimleyen oldumu alınabilirmi? Ve diğer monitor tavsiyeleriniz nelerdir
Hocam aldım kullandım şimdi lak diye Samsung rezalet o panel kötü diyenler gelecek. Ghosting yok ölü pixelim çıkmadı. Şimdi anında sana diyeceklerini söyleyeyim. Renkler berbat diyecekler aldanma. Renkleri aoc IPS bir monitör ile karşılaştırdım. Renkleri güzel ayarını yaparsan daha güzel. İlk başta default ayarlarda geliyor ona bakarak yorum yapıp kötü diyorlar. Ayrıca adaptörü ayrı geliyor bence böyle daha iyi. Tasarım güzel kaliteli premium hissettiriyor. Aklına daha takılan bir şey olursa sor hiç incelemesi yok bende inceleme yapmayı planlıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca + olarak sana şunu diyeyim. Şimdi gelip sana lenevo R25i30 modelini önerecekler o şaşmaz. Ben onu şahsen kullandım, belki bana sorunlu geldi ama beğenmedim. Sanırım inverse ghosting denen bir muhabbetti. Crossu biryere sabitleyip cismin etrafında dönünce bir sorun oluyor anlıyorsun zaten. Sanki bir gecikme gihi bir şey varmış gibi overshot da deniyordu. Her neyse hocam kısaca ben 2 lenevo kullandım 2 sinide paldır küldur övdüler aldım ilk aldığım lenevo g24 20 idi oda kötü çıktı. Kral Samsung kötüü😭😭 diyenler gelmeden al bunu kafanı yorma. Panel tepki süreside çok güzel 240hz tam olarak veriyor al geç.

Son düzenleme:
Top Bottom