Neler Yeni

Samsung S20 FE Alınır Mı?

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bunlara bakabilirsiniz.
Galaxy A72
Poco F2 Pro
Poco X3 Pro
Mi 9
Oppo Reno 4 Pro

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Furkan saçaklı
Maalesef yok hocam. Hardware Plus canlı yayınında sormuşlardı, Ersin Akman ve Aydoğan Aykanat o modelin Türkiye'ye geleceğini düşünmüyoruz dediler. Zaten ağustosta S21 FE tanıtılacak. Belki de Türkiye'ye direkt o model gelecek bilmiyoruz.
Anladım. Başka bir sayfa da Türkiye'ye geldi ve Exynos 990 işlemcili modelin stoğu bitince piyasaya sürülecek yazıyordu. Bende emin olmak için size sormak istedim.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Anladım. Başka bir sayfa da Türkiye'ye geldi ve Exynos 990 işlemcili modelin stoğu bitince piyasaya sürülecek yazıyordu. Bende emin olmak için size sormak istedim.
Hangi sayfa acaba? Güvenilir bir sayfaysa ben de birkaç yere daha bakayım, doğru olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Furkan saçaklı
Bunlara bakabilirsiniz.
Galaxy A72
Poco F2 Pro
Poco X3 Pro
Mi 9
Oppo Reno 4 Pro
Samsung A72 aklıma geldi fakat A52 ile arasında fark yokmuş o yüzden hangisini tercih etsem bilmiyorum. Aslında bir kaç hafta daha bekleyip S20'nin yeni modeline bakmayı düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi sayfa acaba? Güvenilir bir sayfaysa ben de birkaç yere daha bakayım, doğru olabilir
Teknoburada diye bir site.

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Samsung A72 aklıma geldi fakat A52 ile arasında fark yokmuş o yüzden hangisini tercih etsem bilmiyorum. Aslında bir kaç hafta daha bekleyip S20'nin yeni modeline bakmayı düşünüyorum.
A52 alabilirsiniz aslında o kadar da fark yok.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10

Youtube'daki Volkan Manav'ın sitesi. Doğru olma ihtimali var. Yanlış yönlendirmeyeyim sizi.

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet

yerinde olsam poco x3 Pro alırdım.İşlemcisi gerçekten çok iyi kamera anlamında da beni tatmin ediyor.Pil kapasitesi de yeterli ayrıca suya da dayanıklı.256GB olması da çok iyi bir şey

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,328
Üyeler
150,852
Son üye
JoungUp
Top Bottom