Neler Yeni

Samsung S23 256 GB aldım

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,617
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Bende alıcam ama jarz durumu nasıl pil oranı 5000 bile deyil 3800 3900 gibi birleydi az deyil mi
6.1 inç ekranı var normal iphone lar kadar gider normal kullanımda 1 günü çıkartır

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

AtaEmir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ata emir şimşek
sizin gibileride çok iyi kudurtuyorlar anlaşılan
Senin gibiler varken nasıl gelişecek bu ülke... Siz kullanmaya devam edin tercih meselesidir. Elinize alıp iki telefonu karşılaştırdığınızda farkı at gözlüğünüzü çıkarıp değerlendirmenizi tavsiye ederim. Ondan sonra belki iphone 12 alırdım diyip milletin hevesini kaçırmak yerine hayırlı olsun yazabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi adamlar zaten bunları kafalamış bir kere, daha iyi ürün sunmasına gerek yok ki, çöp kutusunun üstüne elma logosu koysan onu da alırlar :ROFLMAO:
Kendileri kullansın milletin kafasını sulandırmasınlar bari...

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Serkan Barındık
Araştırdığıma göre iphone 14 le kıyaslanıyor birde iPhone 12 eskidi artık sanki
Deli, çılgın bir iPhone taraftarı olarak yazmıyorum bu yazıyı korkma :D Ama arkadaşlarımda var 12 ve memnunlar. 14-15'ten tek farkı dinamik adanın olmaması. Bence iPhone ve Samsung S serileri insanları üzmez. Ama değer kaybı açısından ele alırsak iPhone avantajlı olur. Yoksa özellikler olarak Samsung bir tık üstte olabilir. Ama iPhone kullanıcıları da zaten telefonu daha çok iOS işletim sistemi tercih ediyor. Bence tamamen kişinin ne istediği ile alakalı bir durum.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,617
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Deli, çılgın bir iPhone taraftarı olarak yazmıyorum bu yazıyı korkma :D Ama arkadaşlarımda var 12 ve memnunlar. 14-15'ten tek farkı dinamik adanın olmaması. Bence iPhone ve Samsung S serileri insanları üzmez. Ama değer kaybı açısından ele alırsak iPhone avantajlı olur. Yoksa özellikler olarak Samsung bir tık üstte olabilir. Ama iPhone kullanıcıları da zaten telefonu daha çok iOS işletim sistemi tercih ediyor. Bence tamamen kişinin ne istediği ile alakalı bir durum.
Çok güzel yazmışsınız hocam. Ellerinize sağlık

En İyi Cevap
3

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Ensar Polat
İphone iphone diyorsunuz da beyler olay bütçede bitiyor bu bütçede de s23 almayacak adam iphone 12 alabiliyor maksimum
Şu karşılaştırmayı yapmayı akıl edebilecek her türlü homosapiens bile anlar hangisinin alınması gerektiğini saçma sapan android apple falan karşılaştırmayın bütçede ürün karşılaştırın
herşeyi epeyden bakan model ajajahhahahah

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,617
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Eline sağlık hocam ama teknik olarak 12 ile 14-15 arasında fark var ve 12 3-4 yıllık eski bir cihaz bunları da göz önünde bulundurmak gerek

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
iPhone 12 tercih edilebilecek bir telefon olmaktan çıktı kaç yıllık çipi kullanıyor fanboyluğa girer iPhone 12 alın demek ama Apple da haklı adamın fazla fanboyu var ne çıkarsa alırlar zaten iPhone 11 ve iPhone 12 alan resimde attığım şeyi almıştır en az 13 alınmalı.

Ekler

• images.png
    images.png
    2.4 KB · Hit: 15
Top Bottom