Neler Yeni

Samsung S23 mü S24 mü

S23 mü S24 mü (256 GB ikisi de)

• S23

Oylar: 23 59.0%
  • S24

Oylar: 16 41.0%

• Oy kullanan toplam üye
    39

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
İphone 13 almalısın bence
şu zamandan sonra iphone 13 de alınmaz 40000-42000 Tl verilecek bir telefon değil o paraya çok daha iyileri var bu iki telefon arasındanda ikisinide seçmezdim şahsen
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-s24-256gb.html bu S24 bu da https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-s23-256gb.html S23 sizce hangisi alınır yeni alacağım S24 deki 7 yıl güncelleme garantisi kafamı karıştırıyor birde 2400 exynosa güzel diyorlar daha kararlıymış
Ben olsam ikisinide almam fakat illa bunlardan biri olcak diyorsan sen bilirsin exynos işlemciler güçlüde olsa fazla sağlıklı olmuyor ileriye dönük performansı daha kötü fakat S23 dede ciddi bir batarya problemi oldugunu biliyorum kullananlar pek memnun kalmiyor bu yüzden tanıdığım arkadaşlarım var batarya önemli ise tavsiye etmiyorlar fakat kamera güzeldir oyun performansıda iyidir

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,153
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
şu zamandan sonra iphone 13 de alınmaz 40000-42000 TL verilecek bir telefon değil o paraya çok daha iyileri var bu iki telefon arasındanda ikisinide seçmezdim şahsen

Ben olsam ikisinide almam fakat illa bunlardan biri olcak diyorsan sen bilirsin exynos işlemciler güçlüde olsa fazla sağlıklı olmuyor ileriye dönük performansı daha kötü fakat S23 dede ciddi bir batarya problemi oldugunu biliyorum kullananlar pek memnun kalmiyor bu yüzden tanıdığım arkadaşlarım var batarya önemli ise tavsiye etmiyorlar fakat kamera güzeldir oyun performansıda iyidir
hocam ne alabilirim Xiaomi alasım pek yok çok fazla performans kaybı oluyor

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
hocam ne alabilirim Xiaomi alasım pek yok çok fazla performans kaybı oluyor
Xiaomi uzun süre kullanan tanıdığım vs yok o yüzden bişey diyemeyeceğim fakat iyi modellerde bi sorun çıkacağını sanmıyorum hyperOs geldi zaten daha akıcı daha stabil bir sistem ile bi sorun çıkmaz bence ben şuan alt segment bir marka olan poco kullanıyorum fakat amiral gemisi ozelliklere sahip x6 pro kullanıyorum çok da memnunum şuanda daha yeni zaten fakat ileriye dönük aşırı bir problem çıkaracağını sanmam tabi bir samsung ve iphone kadar stabil devam etmez 😊

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,020
İsim
Hacı
S23 alabilirsiniz.

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Kutluhan bayrakcı
Hocam biraz daha araştırdım S24 ü önermiyolar S24 plus daha iyi diyolar onada bütçem çıkarmı bilmiyorum S23 yada S23 plus düşünüyorum
Hocam onu önermemelerinin sebebi 24 ultra ya yakın bir ekran a sahip olması 23 alırsın paran 24 e çıkışmıyorsa ama s23 mü s24 mü sorusunun cevabı muhakkak suretle 24 çünkü 7 yıl kullanmak şuabki piyasada bulunmaz nimet

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-s24-256gb.html bu S24 bu da https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-s23-256gb.html S23 sizce hangisi alınır yeni alacağım S24 deki 7 yıl güncelleme garantisi kafamı karıştırıyor birde 2400 exynosa güzel diyorlar daha kararlıymış
7 yıl aynı telefoni kullanırım diyorsan al 3 yıl sonra yenisini alma planın varsa 23 en mantıklı seçim öğrenci hesabına geçişyaparsan telefonlar hatrı sayılır bir biçimde ucuzluyor. S20 fe +watch 5 44 mm ve öğrenci hesabiyla 26 k ya s24 pulus alına biliyor yanlış hatırlamıyorsam

cureshut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
kürşat
S23 fe aldim bende yeni. Bence s23 al ama ekran boyutu kücük s24 plus bence cok güzel ama pahali.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,153
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
S24+ a çıkamam S24 de parasına değer mi değmezmi şüpheliyim S23 mantıkll sanki ama 7 yıl güncelleme garantidi iPhone da yok iPhone 11 in bu sene kesilecek diyolar 6 seneyi dolduruyor

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,153
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam onu önermemelerinin sebebi 24 ultra ya yakın bir ekran a sahip olması 23 alırsın paran 24 e çıkışmıyorsa ama s23 mü s24 mü sorusunun cevabı muhakkak suretle 24 çünkü 7 yıl kullanmak şuabki piyasada bulunmaz nimet

7 yıl aynı telefoni kullanırım diyorsan al 3 yıl sonra yenisini alma planın varsa 23 en mantıklı seçim öğrenci hesabına geçişyaparsan telefonlar hatrı sayılır bir biçimde ucuzluyor. S20 fe +watch 5 44 mm ve öğrenci hesabiyla 26 k ya s24 pulus alına biliyor yanlış hatırlamıyorsam
Hocam uzun süre götürmesi benim için önemli ama işlemcisinden şüpheliyim stabilmi değilmi exynos dan çok çektim diyen de var

S23 al. Aradaki farka değecek bir şey yok.
Hocam işlemcisi ve 7 yıllık güncelleme garantisi için değer mi ?

şahin doğan

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
StephenWolf
Bende en son bu ikilemdeydim exynos 2400 ısınır mı sorun yaratır mı vb vb bir de fiyatı pahalı geliyordu bir anda s23 aldım geçtim deneme tahtası olamam valla

Top Bottom