Neler Yeni

samsung s9 vs s9+ hangisi daha mantıklı olur

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
şuan için 3000 tl kadar bütçem var samsung s9 yada s9+ almak istiyorum fakat karar veremiyorum telefonun küçük olması beni için daha iyi olacak fakat 2 kamera ve 6gb ramdende vazgeçmek çok mantıklı gelmiyor nasıl yapsam daha iyi olur

WildFang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Emir Meydan
androidde 4 gb ram kurtarmıyor plus modeli almalısın

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
androidde 4 gb ram kurtarmıyor plus modeli almalısın
hocam ben sadece günlük kullanım için alıyorum ve 4 gb aslında bana yeter çünkü şuanda 4gb ramı olan samsung a31 modelini kullanıyorum benim için önemli olan kamera

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50
şuan için 3000 TL kadar bütçem var samsung s9 yada s9+ almak istiyorum fakat karar veremiyorum telefonun küçük olması beni için daha iyi olacak fakat 2 kamera ve 6gb ramdende vazgeçmek çok mantıklı gelmiyor nasıl yapsam daha iyi olur
Fiyat farkı var mı? Varsa ne kadar?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Fiyat farkı var mı? Varsa ne kadar?
hocam aralarında çok fiyat farkı yok temizliğine bağlı olarak var ikisi aynı fiyatta
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlemcileri ve kamera performansları neredeyse aynı

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ayberkd50
hocam aralarında çok fiyat farkı yok temizliğine bağlı olarak var ikisi aynı fiyatta

Kesinlikle plus almanı öneririm çünkü ikinci kameranın önemli özellikleri var

Soru sorabilirsiniz aklınıza takilan

İşlemci yakın ama kamera çok yakın değil bilginiz olsun. Çünkü ikinci kamerada telefoto ve optik görüntü sabitleyici var

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Kesinlikle plus almanı öneririm çünkü ikinci kameranın önemli özellikleri var

Soru sorabilirsiniz aklınıza takilan
hocam peki temiz s9la ekranı çatlak s9+ hangisi daha iyi olur

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ayberkd50
hocam peki temiz s9la ekranı çatlak s9+ hangisi daha iyi olur
Samsungların ekranları çok kaliteli oluyor. Degisimi cok pahali olabilir. Ve catlaga bağlı olarak ic aksama zarar vermis olabilir. Temiz olan daha mantikli bence. Asiri fark yok cunku arada.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Samsungların ekranları çok kaliteli oluyor. Degisimi cok pahali olabilir. Ve catlaga bağlı olarak ic aksama zarar vermis olabilir. Temiz olan daha mantikli bence. Asiri fark yok cunku arada.
şimdi hocam şuan kullandığım telefonumunda ekranı çatlak hatta direk ilan vereyim
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...nu-modeller-samsung-s9-temiz-1052909962/detay bu temiz olan s9
buda s9+ ama ekran falan hafif sorun var fakat s9+ kendi şehrimde hatta kendi mahhalemde https://www.sahibinden.com/ilan/iki...odeller-s9-plus-plus-yurtici-1067374754/detay

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,050
İsim
Bilal Tepe
şuan için 3000 TL kadar bütçem var samsung s9 yada s9+ almak istiyorum fakat karar veremiyorum telefonun küçük olması beni için daha iyi olacak fakat 2 kamera ve 6gb ramdende vazgeçmek çok mantıklı gelmiyor nasıl yapsam daha iyi olur
Düşünme bile s9+ al benim eski telefondu çok iyiydi s9 asla önermiyorum.

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ayberkd50
şimdi hocam şuan kullandığım telefonumunda ekranı çatlak hatta direk ilan vereyim
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...nu-modeller-samsung-s9-temiz-1052909962/detay bu temiz olan s9
buda s9+ ama ekran falan hafif sorun var fakat s9+ kendi şehrimde hatta kendi mahhalemde https://www.sahibinden.com/ilan/iki...odeller-s9-plus-plus-yurtici-1067374754/detay
S9 da çok temiz değilmiş aslında 😅. Alırken hoparlör ve etrafdaki boya atmalarını kontrol edin. S9+ sorun çıkarma ihtimali yüksek. Çünkü edge ekranda o kadar büyük çatlak kötü sonuçlara yol açabilir. S7 edge kullandım ve onda da oldu ordan biliyorum. İkisi arasında seçim yapmak biraz zor aslında ikisinin de kendine göre kusurları var. Dediklerimi göz önünde bulundurarak sız secim yapın bence.

Düşünme bile s9+ al benim eski telefondu çok iyiydi s9 asla önermiyorum.
Kamera harici fark edecek aşırı bir şey yok ki? Birde ekran boyutu

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,050
İsim
Bilal Tepe
S9 da çok temiz değilmiş aslında 😅. Alırken hoparlör ve etrafdaki boya atmalarını kontrol edin. S9+ sorun çıkarma ihtimali yüksek. Çünkü edge ekranda o kadar büyük çatlak kötü sonuçlara yol açabilir. S7 edge kullandım ve onda da oldu ordan biliyorum. İkisi arasında seçim yapmak biraz zor aslında ikisinin de kendine göre kusurları var. Dediklerimi göz önünde bulundurarak sız secim yapın bence.

Kamera harici fark edecek aşırı bir şey yok ki? Birde ekran boyutu
Arada 4 5 saatlik kullanım ömrü var s9 ile s9+ arasında telefon için bence en onemlilerden bu konu durmadan prize mi takcan telefonu 😃 ayrıca s9+ kamera konusunda kat kat iyi bende zamanında alırken s9+ aldım bu nedenden dolayi

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ayberkd50
Arada 4 5 saatlik kullanım ömrü var s9 ile s9+ arasında telefon için bence en onemlilerden bu konu durmadan prize mi takcan telefonu 😃 ayrıca s9+ kamera konusunda kat kat iyi bende zamanında alırken s9+ aldım bu nedenden dolayi
Kamerayı belirttim zaten ama ilanlara göre konuştum ben. Bakarsaniz fikriniz degisir bence

Top Bottom