Neler Yeni

samsung s9 vs s9+ hangisi daha mantıklı olur

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,050
İsim
Bilal Tepe
Kamerayı belirttim zaten ama ilanlara göre konuştum ben. Bakarsaniz fikriniz degisir bence
S9 eski bir telefon 3bin TL ye temiz hangi telefonu alabilirsin ki Max poco X3 gelir oda Allah belasını versin telefonu 2 yıl kullandım duyduksa sinirim tepeme geliyor

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50
S9 eski bir telefon 3bin TL ye temiz hangi telefonu alabilirsin ki Max poco X3 gelir oda Allah belasını versin telefonu 2 yıl kullandım duyduksa sinirim tepeme geliyor
Poco, xiaomi gibi telefonları kesinlikle alma taraftarı değilim. Rakiplerine göre teknik acıdan önde olsalarda yazılımları çok kötü. Uzun kullanımda donmalar, takılmalar aşırı fazla oluyor. Kâğıt üstüne aldanmamak gerek. Yazılık da çok önemli.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
hocam o zaman muhtemeln önce 9+ya bakarım eğer iyi durumda bir telefon bulamazsam s9 dönmek zorunda kalırım çünkü telefonun elimde kalmasını istemiyorum ama ekrandaki küçük çatlaklar umrumda değil çünkü şuan kullandığım a31 in tüm ekranı olduğu gibi krık

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,050
İsim
Bilal Tepe
hocam o zaman muhtemeln önce 9+ya bakarım eğer iyi durumda bir telefon bulamazsam s9 dönmek zorunda kalırım çünkü telefonun elimde kalmasını istemiyorum ama ekrandaki küçük çatlaklar umrumda değil çünkü şuan kullandığım a31 in tüm ekranı olduğu gibi krık
Edge ekranlar kırik olunca veya çatlak boydurboy çizgi çıkıyor yukardan aşağı

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,730
İsim
Oğuz Oğuz
şuan için 3000 TL kadar bütçem var samsung s9 yada s9+ almak istiyorum fakat karar veremiyorum telefonun küçük olması beni için daha iyi olacak fakat 2 kamera ve 6gb ramdende vazgeçmek çok mantıklı gelmiyor nasıl yapsam daha iyi olur
Ya valla s9+ kullandım. Hayatımda kullandığım en kötü android cihaz olmuştu.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Ya valla s9+ kullandım. Hayatımda kullandığım en kötü android cihaz olmuştu.
niye hocam ? ben şuana kadar çok samsung telefon kullandım yazılımsal olarak çok iyi tanıyorum ve xiomi poco tecno gibi çinli markalara yanaşmak istemiyorum ve çevremde o telefonu kullanaların geneli memnun kaldığını söylüyor

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,730
İsim
Oğuz Oğuz
niye hocam ? ben şuana kadar çok samsung telefon kullandım yazılımsal olarak çok iyi tanıyorum ve xiomi poco tecno gibi çinli markalara yanaşmak istemiyorum ve çevremde o telefonu kullanaların geneli memnun kaldığını söylüyor
Valla hocam öncelikle çok ısınıyordu. Isınınca da kasma yapıyordu. Bu durum ile ilgili hem İstanbul Mecidiyeköy hem de Ankara Kızılay servisine götürdüm. Ama test yaptık sorun yok dediler. Kamerası zamanla bulanık çekmeye başlıyor. Kuzende de aynı cihaz vardı bundan dolayı sattı. Bende tth'ye başvurmuştum ama fatura babamın adınaydı başvuran ben olunca otomatik iptal olmuş. Birde tam pandemi başıydı uğraşamadım. Sonra da annem yolda düşürdü telefon uçtu :D. Polis falan sonuç çıkmadı. Yani anlayacağın bir daha tövbe etmiştim samsung'a.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Valla hocem öncelikle çok ısınıyordu. Isınınca da kasma yapıyordu. Bu durum ile ilgili hem İstanbul Mecidiyeköy hem de Ankara Kızılay servisine götürdüm. Ama test yaptık sorun yok dediler. Kamerası zamanla bulanık çekmeye başlıyor. Kuzende de aynı cihaz vardı bundan dolayı sattı. Bende tth'ye başvurmuştum ama fatura babamın adınaydı başvuran ben olunca otomatik iptal olmuş. Birde tam pandemi başıydı uğraşamadım. Sonra da annem yolda düşürdü telefon uçtu :D. Polis falan sonuç çıkmadı. Yani anlayacağın bir daha tövbe etmiştim samsung'a.
anladım hocam ama sanırım burada birde sizin şanssızlık etkeni var

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Kasma yapması ve bulanık çekmesi benlik değil genel sorun. Onu bilerek alın.
hocam ısınma exynos işlemcilerde genel sorun ama yıpranmamış cihazlarda olmuyor ben note 5 vardı 2 yıl hiç oyun oynamadım sıkıntı yoktu ondan sonra bir süre oyun oynadım birdahada iflah olmadı telefon root attım düzeldi ondan sonra ısınma sorununda root işe yarayabiliyor

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,730
İsim
Oğuz Oğuz
hocam ısınma exynos işlemcilerde genel sorun ama yıpranmamış cihazlarda olmuyor ben note 5 vardı 2 yıl hiç oyun oynamadım sıkıntı yoktu ondan sonra bir süre oyun oynadım birdahada iflah olmadı telefon root attım düzeldi ondan sonra ısınma sorununda root işe yarayabiliyor
Bende oyun oynamadım hocam hiç. Arkadaşım yurtta kendi telefonu serviste iken 1 hafta oynadı o söylemişti.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Bende oyun oynamadım hocam hiç. Arkadaşım yurtta kendi telefonu serviste iken 1 hafta oynadı o söylemişti.
o oyundan sonra exynos işlemciler mahvoluyor hocam bu exynoslar için geçerli taki root atılana kadar telefona buda benim kendi tespitim

Top Bottom