Neler Yeni

samsung s9 vs s9+ hangisi daha mantıklı olur

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,730
İsim
Oğuz Oğuz
o oyundan sonra exynos işlemciler mahvoluyor hocam bu exynoslar için geçerli taki root atılana kadar telefona buda benim kendi tespitim
Valla hocam oyunda kasması benim için sorun değildi ama kameranın zamanla bulanık çekmesine gıcık olmuştum. Sırf kamera yüzünden ip12 almıştım.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Valla hocam oyunda kasması benim için sorun değildi ama kameranın zamanla bulanık çekmesine gıcık olmuştum. Sırf kamera yüzünden ip12 almıştım.
anladım hocam ama muhtemel yinede alacağım çünkü ya note 8 alacağım yada s9/s9+ note 8 1 yıl daha eski ondan dolayı s9 daha mantıklı gelmişti

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50
Snapdragon işlemcili modelleri çok güzel. Kameradaki bulaniklasma çok büyük ihtimal ısınma yüzünden işlemci ve kamerayı etkilemiş. Güncel modellerin çoğu (giriş seviyesi hariç) çoğu snapdragon şuan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca şunu ekleyeyim. Ben s7 edge kullandım yine exynos işlemcili. Telefonda sıvı soğutma olmasına rağmen çok ısınıyordu. Size çok katılıyordum ama snapdragona geçerek gerçekten çok güzel bir hamle yaptılar. Artık (bazı modeller hariç) exynos u giriş-orta segmentlerde kullanıyorlar.

Son düzenleme:

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Snapdragon işlemcili modelleri çok güzel. Kameradaki bulaniklasma çok büyük ihtimal ısınma yüzünden işlemci ve kamerayı etkilemiş. Güncel modellerin çoğu (giriş seviyesi hariç) çoğu snapdragon şuan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca şunu ekleyeyim. Ben s7 edge kullandım yine exynos işlemcili. Telefonda sıvı soğutma olmasına rağmen çok ısınıyordu. Size çok katılıyordum ama snapdragona geçerek gerçekten çok güzel bir hamle yaptılar. Artık (bazı modeller hariç) exynos u giriş-orta segmentlerde kullanıyorlar.
yani hocam yurt dışı cihaz daha mantıklımı olur

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ayberkd50
yani hocam yurt dışı cihaz daha mantıklımı olur
Yol hocam şimdi söyle. Samsung orta üst segment cihazlarınının çoğunu turkiye dahil snapdragon getiriyor zaten. (Güncel telefonlar) Hangi modeli merak ederseniz sorun söylerim. Ama s9 için diyorsanız turkiyede bulamazsınız ve yurt dışı da çok mantıklı olmaz diye düşünüyorum.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Yol hocam şimdi söyle. Samsung orta üst segment cihazlarınının çoğunu turkiye dahil snapdragon getiriyor zaten. (Güncel telefonlar) Hangi modeli merak ederseniz sorun söylerim. Ama s9 için diyorsanız turkiyede bulamazsınız ve yurt dışı da çok mantıklı olmaz diye düşünüyorum.
hocam güncel telefonlarda sd işlemci olduğunu biliyorum fakat bütçem çok kısıtlı ve telefonumu değiştirmek istiyorum elimde iki tane telefon var birinde sd460 diğerinde mediatek p65 var bunların ikiside kötü işlemciler ondan dolayı s9/s9+ düşündüm eğer daha mantıklı olur diyorsanız yd cihazda alabilir temiz olanlardan

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
kardo almadan önce bizim esnaflara soralım müsait olunca beklerim. telefoncuların hepsi şeyde neyse . :D
aynen abi bir girecem xiomi alıp çıkacam ama daha bendeki telleri satmam lazım

torojan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
abdullah ferhat yılmaz
aynen abi bir girecem xiomi alıp çıkacam ama daha bendeki telleri satmam lazım
S9+ ram ve pil mah avantajı var
s9 ekran daha küçük senin için ama 0.4" ne kadar fark eder bilemiyorum
ekranlar aynı amoled
işlemciler aynı diye biliyorum yine

bence s9+
istediğin zaman mesaj at esnaflara yazarım
kolay gelsin kardeşim

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ayberkd50
hocam güncel telefonlarda sd işlemci olduğunu biliyorum fakat bütçem çok kısıtlı ve telefonumu değiştirmek istiyorum elimde iki tane telefon var birinde sd460 diğerinde mediatek p65 var bunların ikiside kötü işlemciler ondan dolayı s9/s9+ düşündüm eğer daha mantıklı olur diyorsanız yd cihazda alabilir temiz olanlardan
Yd cihaz ne anlamadım. Ama bence en iyisi başka bi s9+ bul ve al. Keyfine bak. Pişman olmazsın.

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
.
S9 premium hissiyatı olarak çok tatlı bir telefon, kesinlikle boyut vs. önemliyse S9 öneririm plus yerine.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,896