Neler Yeni

Saphire Pulse 6600 8450 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mücahit Talha Göker
dün gece boyunca asus rtx 2060 gözledim.56 yene düştü bak 56 yen olduğunda olur olmaz sadece 3 saniye içinde satıldı.Adamlar program kurmuşlar indirime girince 3-5 saniyeye satın alıyorlar bize bişe kalmıyor keşke 1 tanecik kalsa her seferinde 1 kişi alabilse ihtiyacı olan...

İceWolf

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu yazdığım zamanda 60k yen de 1 gün kaldı RX6600. Dediğiniz ürünlerde doğru onları almak çok zor. Zaten genel indirim olan stoklu ürün olunca paylaşmıştım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mücahit Talha Göker
Bu yazdığım zamanda 60k yen de 1 gün kaldı RX6600. Dediğiniz ürünlerde doğru onları almak çok zor. Zaten genel indirim olan stoklu ürün olunca paylaşmıştım.
hocam şuanda dolar düşmüşken trden alınabilir mi yoksa gene amazondan almak daha karlı mıdır ? Yani henüz trde hiçbir indirim göremedim ama türkiye satıcılarında indirim olur mu yurtdışındaki kadar ucuz.Bi tek bu gaming genin ve incehesabın hazır sistemleri ucuzlayabilir herhalde tek ekran kartı olarak indirim yapılır mı ki veya şuana kadar hiç yapıldımı dolar düştüğünden beri biliyormusunuz?

İceWolf

80+ Silver
hocam şuanda dolar düşmüşken trden alınabilir mi yoksa gene amazondan almak daha karlı mıdır ? Yani henüz trde hiçbir indirim göremedim ama türkiye satıcılarında indirim olur mu yurtdışındaki kadar ucuz.Bi tek bu gaming genin ve incehesabın hazır sistemleri ucuzlayabilir herhalde tek ekran kartı olarak indirim yapılır mı ki veya şuana kadar hiç yapıldımı dolar düştüğünden beri biliyormusunuz?
Dün Türkiye'de 13.800 TL den Asus 3060 ti satıldı. 😀

aquafire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Burak Ünal
Instagram
brkunall4
Steam
etriker
Discord
AquaFire#4957
Hocam şu an baktım da 7300 TL falan attığınız ekran kartı.

İceWolf

80+ Silver
Forumlardan tabikide. Eğer takip etmiyorsanız siz öğrenene kadar zaten biter.

Top Bottom