Neler Yeni

Sapphire RX 5600XT Servis Süresi Kaç Gündür?

Kyrie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Kayra Ejder metin
2 aylık bilgisayırımda birdenbire ekran kartında sorun oluştu vatana servise vereceğim acaba kaç günde gelir?

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Aga itopyadan ekran karti aldim bozuldu itopyaya ulasamiyorum bu yuzden saphire aradim direk oraya gonderdim sikinti olmaz insallah
Shappire yapabileceği bişey varsa yapar değişim gerekiyorsa muhtemelen arıza tespiti yaptığına dair bir tutanak tutar itopyaya gönderir kartı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga itopyadan ekran karti aldim bozuldu itopyaya ulasamiyorum bu yuzden saphire aradim direk oraya gonderdim sikinti olmaz insallah
Tam olarak sorun neydi bu arada sizi hatırlıyor gibiyim

Raxon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Emin Ziya Aytaç
İnsallah yenisi gelir 1 hafta oynadim bozuldu gorhntu gelmiyor

Adamlari ariyorum 10 kereden 1 kere ulasiyorsun ondada yarida yuzume kapatiyor email cevap.yaziyorlar ama sordugu mu cevaplamiyorlar lanet olsun boyle işe

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
İnsallah yenisi gelir 1 hafta oynadim bozuldu gorhntu gelmiyor
Hmm ne oynamıştın valorant felan mı? Bende 45 gündür felan kullanıyorum 5600xt umarım bir sorun olmaz bu günde bir konu gördüm seninki gibi

Adamlari ariyorum 10 kereden 1 kere ulasiyorsun ondada yarida yuzume kapatiyor email cevap.yaziyorlar ama sordugu mu cevaplamiyorlar lanet olsun boyle işe
Sabah erken saatte ara daha çabuk ulaşırsın

Raxon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Emin Ziya Aytaç
Hmm ne oynamıştın valorant felan mı? Bende 45 gündür felan kullanıyorum 5600xt umarım bir sorun olmaz bu günde bir konu gördüm seninki gibi
Valorantda oyun seceneklerine basinca ekran gidip geliyordu reset atinca duzeliyordu sonra bir gun hic ekran gelmedi

Sabah erken saatte ara daha çabuk ulaşırsın
Ulaşmak sorun degil yüzüne kapatiyorlar bilerek

Zaten gonderdim sorun ekran kartinda biliyorum insallah hizli ve çalisır gelir

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Valorantda oyun seceneklerine basinca ekran gidip geliyordu reset atinca duzeliyordu sonra bir gun hic ekran gelmedi
Heh şimdi hatırladım seni inşallah çözüm bulursun. Bende öyle bir soru yok çok şükür hiç bir sorun yaşamadım Allah yaşatmasın

Raxon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Emin Ziya Aytaç
İnsallah

Eski ekran karti var onla densem olur mu acaba gelene kadar ama cok eski

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bu arada nasıl yüzüne kapatıyorlar yahu bu nasıl iş açınca kapatırsanız sizi şikayet edeceğim de tehdit et öyle konuşmaya başla birde bakalım ne olacak

İnsallah

Eski ekran karti var onla densem olur mu acaba gelene kadar ama cok eski
Olur sorun olmaz eski olması sadece görüntü alabilirsin ama

Raxon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Emin Ziya Aytaç
Bu arada nasıl yüzüne kapatıyorlar yahu bu nasıl iş açınca kapatırsanız sizi şikayet edeceğim de tehdit et öyle konuşmaya başla birde bakalım ne olacak

Olur sorun olmaz eski olması sadece görüntü alabilirsin ama
Adamlarin umrunda degilki cimere basvurdum herkes sikayet ediyor bunlar arkasini saglama almadan boyle bir şey yapmaz

Servisten gelsin bakicaz

Top Bottom