Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Sapphire RX 6700 ₺4.999,00 Tl

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

RavenoLL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ahmet ALİGÜL
Bakın arkadaşlar geçen pc toplayan adam sitenin güvenilirliğini anlatan bir video yükledi 2 saat sonra geri sildi. Videoda verdiği kanıtlarda sitenin güvenilirliğini hiçbir şekilde doğrulayamıyordu. Sitenin sahibi ile görüntülü konuşması vs vardı adam 4 tane rtx 3060ti kartı üst üste koymuş sistemlerin kartları hazır vs diyordu. Adamların düzgün bir deposu bile yok. İstanbul bilişimde ilk başta birkaç kişiye aldığı ürünleri yollamıştı o birkaç kişi forumlarda vs. adamların reklamını yaptı daha çok alıcı çektiler. Sonrada büyük vurgunu yaptılar. Burdada aynı olay dönüyor zaten sitenin tasarımına bakan aklı yerinde bir kişi bu siteye bulaşmaz. Ayrıca forumlardaki mesajlarada çok inanmayın fake hesap açıp kendi sitelerini övme olayını istanbul bilişimde de kullanmışlardı. Fark ettiyseniz birde hep düşük abone sayısındaki youtuberları kullanıyorlar. Bir donanım arşivi vs gibi kanallar varken niyeyse kendilerini böyle küçük kanallarla tanıtmayı seçmişler. Abone sayıları yüksek kanallar tam anlamıyla güvenirliliği doğrulamadan böyle bir işe girişmedikleri için muhtemelen kasıtlı bir şekilde bu yolu tercih ediyorlar.

Son düzenleme:

Semow-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Semihcan Elik
Beyler son durum nedir varmı bir gelişme

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,366
İsim
Diyarhan
sanmiyorum dolandırcaklarını neden 30 kişi alsa 150 bin TL yapar. 150 bin TL için şirket mi kapatıp gidicekler.en fazla parayı kullanıp iade ederler.
Evet bu banada mantıklı geldi büyük vurgun yapmadan neden suç işlemek istesin 10 kişi alsa 50k para yapar 150 stoklu sistem yapmış hepsini satması imkansız onu da satsa satsa 500k satar o paraya egea alınmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler son durum nedir varmı bir gelişme
Pazartesi konu hakkında bilgi veririm.

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Onur
paraları alıp kaçma şansı yok mahkemeye veririz ülkeyi terk etmesi lazım dolandırıp iflas etdim diyip parayı öyle yerim derse mahkemeye mecbur gelecek ordan kim kimmiş öğrenir dansöz diye oynatırız sanmıyorum bence iptal ederler en fazla

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan
paraları alıp kaçma şansı yok mahkemeye veririz ülkeyi terk etmesi lazım dolandırıp iflas etdim diyip parayı öyle yerim derse mahkemeye mecbur gelecek ordan kim kimmiş öğrenir dansöz diye oynatırız sanmıyorum bence iptal ederler en fazla
kredi kartı ile alışveriş yaptık itiraz ederiz

logan53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Mücahit Saklı
Boşuna uğraşıcaksınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,366
İsim
Diyarhan

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Onur
sormayın 3 gün önce borsaya girdim o gün çöktü borsa 50 bin ile girdim bide 50 bin oldu bana 49 bin. bide burdan darbe yersek dolara giricem bari milletim nasiplensin doları düşüreyim diyorum :D

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan
sormayın 3 gün önce borsaya girdim o gün çöktü borsa 50 bin ile girdim bide 50 bin oldu bana 49 bin. bide burdan darbe yersek dolara giricem bari milletim nasiplensin doları düşüreyim diyorum :D
hocam borsayı tam bilmiyorsan al bist 30 dan bekle :D

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
619
İsim
Mehmet
Çarşamba gecesi sipariş aldı, ellerinde ürün olsa zaten dün kargolama yapılırdı, boşuna beklemeyin.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom