Neler Yeni

SATA SSD ÖNERİSİ

Hangisi Daha iyi sonuç verir?

• Oy kullanan toplam üye
    42
  • Anket kapatıldı .

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
WD Green kendim de kullandığım bir model, başarılı buluyorum, size de tavsiye ederim.
Bunun yanında Kingston A400 de önerdiğim modeller arasında.
bu profil fotorafı... demek sende techno da geldin he :D.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan Ergün
360Gb veya 480Gb lik ssd alacağım hangi markalar güvenilirdir 500₺yi geçmezse sevinirim

bu markalardan başka öneriniz varsa yoruma yazabilirsiniz.
Adada alabilirsin 480gb ama biraz daha bütçe artırıp samsung alman çok daha tercih edilebilir düzeyde olur:)

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
bu profil fotosunu gö
Evet. Olsun ama, ne de olsa herkesin yaptığı işe saygı duyulmalı, değil mi? :D
yazma kuralları olmadan ne rahat burası be techno dan bugün 1 haftalık ban yedim, yazım hatasından :D.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Nedim Demirtaş
paran varsa samsung ssd al tabi bütçen düşükse toshiba tr200 veya adata su630a bakabilirsin

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
@yk38 burada çok önemli bir nokta var bahsettiğimiz bu düşük bütçeli Çin işi olarak kısalttığımız markalar bizim gibi Dolar'ın çok yüksek olduğu ülkelerde çok önemli peki ne için önemli? satın alma için mi belki evet ama büyük oranda da hayır. Bir şey dikkatinizi çeksin bu markalar sayesinde büyük markalar piyasada tutunabilmek için sürekli fiyat kırıyor yani bu çin işi markalar ülkemizde mükemmel bir rekabete yol açıyor öyleki James Donkey Samsung VA panelli monitörü inceledikten bir gün sonra Viewsonic ve AOC'nin fiyatları epey kırması gibi. Dikkat edersen şuan James Donkey SSD tanıtmıyorum bunun sebebi ise artık bu tür Çinli markalar nedeniyle artık Ülkemizde süper rekabetçi Adata Crucial Toshiba gibi markalar piyasaya çıktı fiyatlarını düşürdü hatta bir şey dikkatinizi daha çeksin bazen Amazon.de 'den ürün almak bile Ülkemize göre pahalıya geliyor işte bunun sebebi tamda bu TR'nin çok rekabetçi olması. Ama bu ürünleri incelediğimiz zaman ise bu bahsettiğim markalar çok çok pahalıydı. JD gibi insanların F/P ürün alacağı ürün o gün o zaman yoktu bugün ise onlarcası var ve öyleki bu durumdan ötürü daha hiç incelemesini gerçekleştirmedim. Bu zamana kadar ben hep takiçilerimin istekleri doğrultusunda ilerleyip projelerimi onlara göre şekillendirdim. Bir hatırlayalım 4-5 sene önce ülkemizde düşük fiyatlı bilgisayar kasası markası Everestten başka kaç tane marka vardı? ama bugün adını sayamayacağımız kadar.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Adada alabilirsin 480gb ama biraz daha bütçe artırıp samsung alman çok daha tercih edilebilir düzeyde olur:)

kronik sorulu baş ağrıtma makinası hemde itopyadan bu SU630 ve SU 650 modellerinden 3 tane vardı bi tanesi düzgün çalışamdı hepsi sorunluydu :).

Top Bottom