Neler Yeni

Satanist ve İşkenceci seri katil bireylerin sokaklarda dolaşması ?

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
Tamamıyla haklısınız hocam.Bu Allah ile kendi aramızda olan bişeydir.
"Fiili" olarak müslümanım ve bu inancı seviyorum fakat kendimi müslüman hissetmiyorum. Ateist falan değilim yanlış anlama. Sadece ibadetleri tam anlamıyla yerine getirmiyorum.

GRR8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Ahmet Emir K.
İdam keşke gelse diyorum fakat maalesef ülkede adalette olmadığı için , şimdi geldiği zaman masum insanlar ölecek , suçlulara gene bir şey olmayacak.

VitoScaletta

80+ Gold
"Fiili" olarak müslümanım ve bu inancı seviyorum fakat kendimi müslüman hissetmiyorum. Ateist falan değilim yanlış anlama. Sadece ibadetleri tam anlamıyla yerine getirmiyorum.
dini tam anlamıyla anlaman için araştırmanı öneririm neden biz namaz kılıyoruz neden ibadet ediyoruz herşeyin bi sebebi var her haramın her günahın ama artık her önüne gelen hoca olduğu için sapıtmanda olası sadece başlangıçları araştırsan yeter neden ibadet ediyoruz neden haram neden günah bunları araştırmanı öneririm ne için bu kainatın sahibi bize bu kuralları koymuş

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Hocam kimse zaten ibadetleri tam olarak yerine getiremez.Türkiye de o hesaptan yüzde 10 luk bir kesim ibadetleri yerine getirmeye çalışıyordur.Bide bu ibadet olayı sizin sıkıntınız değil.Bu olaya çocukluktan alışmak gerekir.Mesela ben Allaha şükür orucumu tutuyorum felan ama namaz kılmakta çok zorlanıyorum.O sıkıntı Şu an ki çoğu gençte vardır.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,035
İsim
mert
sırf zevk adına 3 kişi 2si erkek 1 i kız adları Ömer çelik ,Engin Arslan ,Zinnur Gülşah Dincer sırf zevk adına masum bir kızı kaçırıp bedenini ortadan 2 ye kesip tecavüz ediyolar ve yere gömüyolar yarı çıplak şekilde bakın canlıyken tecavüz etmiyolar ölüyken ediyolar ve bunlar 16 yıl hapiste yatıp çıktılar şuan dışardalar 1 i yurt dışına gitmiş diğer 2 si büyük ihtimalle türkiyede yani bi gün bakıyorum köpek tecavüzcüsüne ceza verilmemiş bi gün bakıyorum pedofili amca dışarı çıkmış bi gün bakıyorum kedi kesen dışarıda geziyor twitterda heryerde türkiyede geçen binlerce hayvanlara işkence videosu var sokaklarda ee bu nasıl ülke yani bu ülkeye nasıl güvenilebilir vatana millete hayırı olmayan her kıza sex objesi olarak gören keko ve geri kafalı insanlarda zaten her köşede var eee bu insanlar nasıl ablalarını kız kardeşlerini veya kardeşlerini okumaya göndericek veya illa dehşet pahalı sitelerdemi yaşamak zorunda bu ülkede artık normal bi olay göremezmiyiz twitterda ve 100lerce farklı sitede türkiye sokaklarında geçen binlerce işkence satanist videoları var kafayı yememek elde değil bunların direk öldürülmesi lazım bunların ürümesi bizim sonumuz demek böyle bi olay gördünmü sık kafasına gitsin bazı ülkelerde ne güzel mahkumların son isteğini yerine getirip öldürüyolar bizim ülkeyede acil bu gelmeli sizin düşünceleriniz neler
idamın bahanesi yoktur,olamaz ancak buradali suç kesinliklevömür boyu hapisle sonuçlanmalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilerde çok büyük sorun olucak rahatlmaya falan çalışma eşin senden nefret edicek boşanıcak eğer bu iş cinsellikten çıkarsa ve biri duyarsa senin bütük kemiklerini kırar şayet cinsellik dışında olsa ve ben bunu duysam seni gördüğüm yerde kafatasın parçalanana kadar yumruğumla kafanı ezerdim komaya sokardım seni
olum adamın fantezisinden sanane niye öldürdün adamı 😀

VitoScaletta

80+ Gold
Sadist ile satanistin ne alakası var ki?
Satanistlerin çoğunluk bir kısmı; Şeytan'ı bilge, insanlara yol gösterici ve dost bir varlık olarak görmektedir sadistler ise başkalarına fiziksel ya da ruhsal acı çektirmekten zevk alan (kimse). yani 2 si farklı şeyler

Bu gibi şeylere idam getirilse çok güzel olur tecavüz kadına şiddet vb.
hayvanları unutmayalım

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

vagabond enjoyer
Moderatör
En İyi Cevap
26
Satanistlerin çoğunluk bir kısmı; Şeytan'ı bilge, insanlara yol gösterici ve dost bir varlık olarak görmektedir sadistler ise başkalarına fiziksel ya da ruhsal acı çektirmekten zevk alan (kimse). yani 2 si farklı şeyler

hayvanları unutmayalım
Onu diyorum zaten ne alakası var. Satanistlik ile sadistliği nasıl birbirine bağladı? Apayrı şeyler.

Top Bottom