Neler Yeni

Satranç 2 Oyununu Yapmak İçin Ekip Arkadaşları Lazım

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Arkadaşlar Selamlar Unreal Engine Üzerinden Bir Satranç Oyunu Yapmak İstiyorum Ve Aklımda Çok İyi Planlar Var Ve Ben Bu İşi Bir Hobi Olarak Yapmak İstiyorum Ayrıca Bir Girişimede Başvuruyorum Aklımda Satranç Oyununu Daha Zevkli Ve Eğlenceli Yapacak Unsurlar Ve Fikirler Var Fakat Hayatımda Hiç Unreal Engine Kullanmadım Fakat Hakkında Bir Kaç Şey Biliyorum Ve Ekip Arkadaşları Arıyorum Aradığım Ekip Arkadaşları Gönüllü Olarak Yardım Edecek Kişiler Olmalı Unreal Engine'den Anlamalı Ve Şunuda Not Düşmek İstiyorum Bu Oyundan Herhangi Bir Kar Gütmeyeceğim Oyunu Steam Üzerinden Bir Çok Dilde Ücretsiz Olarak Yada Çok Ucuz Miktarda 10-15 TL Gibi Bi Fiyata Çıkartmayı Planlıyorum Ve Oyunun Konusu Satranç Olduğu İçin Dünyada Herkesin Oyniyabileceği Bi Oyun Olacak Bunun İçin Bana Yardım Lazım Yardım Edebilecek Ve Sürekli Olarak Kararlılık İle Projeye Destek Verebilecekler Bana Yazarsa Çok Sevinirim

İletişim Adreslerim

İnstagram : f4irfl4y
Discord : F4IRFL4Y#6891
Yada Dm Yoluyla Bana Ulaşabilirsiniz

JSezar

80+ Silver
witcher yap lan

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
witcher yap lan
Kanka Ben Bir Girişimciyim Ve Hiç Bir Şeey Bilmeden Büyük Oyunlara Girişmem Saçma Sapan Türklerin Adını Daha Karalatmam Boş Boş Korku Oyunları Yapacağıma Daha Kolay Ve Global Bi Oyun Yapmak Daha Sağlıklı Olacak

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Umarım güzel işler başarırsınız hocam, kolaylıklar dilerim.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
usta minecraft 2 de yap. satranç 2 ne ya
Hocam Ciddi Bir İşi Lütfen Şakaya Çevirmeyin Satranç 2 Oyunun Yapma Sebebim Kolay Olması Aklımdaki Küçük Şeyler İle Oyunu Farklı Bişey Yapacağım Ve Ekstra Bi Hikaye Veya Bi Düşünceye Zaman Harcamicağım Mekanikler Ve Grafikler Hazır Oluyor Kafada Zaten Tasarım Felan Lütfen Ciddi Bir Cevap Vermicekseniz Lütfen Yazmayın Ayrıca Satranç 2 Muhabbetleride Oyunun Yapılma Amacı Herkes Yıllardır
Satranç 2 Yi Bekliyor Mizahı Var Ve Ben Onu Yapacam İşte Ve İyi Bi Toplulukta Türemiş Olacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım güzel işler başarırsınız hocam, kolaylıklar dilerim.
Teşekkür Ederim Umarım İlerde İyi Projelerle Görüşürüz İyi Geceler Dilerim

Hocam Ciddi Bir İşi Lütfen Şakaya Çevirmeyin Satranç 2 Oyunun Yapma Sebebim Kolay Olması Aklımdaki Küçük Şeyler İle Oyunu Farklı Bişey Yapacağım Ve Ekstra Bi Hikaye Veya Bi Düşünceye Zaman Harcamicağım Mekanikler Ve Grafikler Hazır Oluyor Kafada Zaten Tasarım Felan Lütfen Ciddi Bir Cevap Vermicekseniz Lütfen Yazmayın Ayrıca Satranç 2 Muhabbetleride Oyunun Yapılma Amacı Herkes Yıllardır
Satranç 2 Yi Bekliyor Mizahı Var Ve Ben Onu Yapacam İşte Ve İyi Bi Toplulukta Türemiş Olacak
[
madem mizahı var bizde mc 2 diye mizah yaptık. projeye kaç ay önce başladınız

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
madem mizahı var bizde mc 2 diye mizah yaptık. projeye kaç ay önce başladınız
Mc 2 Mizahı Çok Duyduğum Bir Şey Olmadı : D Ayrıca Mizahlar Üzerinden Oyun Yapmıyorum Örnek Verdim Sadece Ve Minecraft Yapmak İçin Sebep Var Mı ?
Dediğim Gibi Tekrar Ediyorum
Mekanikler Belli
Grafik Kafada Kurulu
Oynanış İçin Uğraşılmicak
Hikaye Vb İşlerle Zaman Kaybedilmicek
Oyun Global Bi Oyun Her Ülkeden Oynanacak Bi Oyun Olacak
Bu Sebebler Varken Neden Sıfırdan Bi Oyun Yaratayim ?
Lütfen Öz Eleştiri Yapın Onun Harici Boş Yorum Atmayın Düzgünce Cevap Vereceksen Düzgünce Ver Yoksa Daha Uzatma

Hail Zimbabwe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
George
Satranç 2 ne kanka ne yapcan vezirle şahı kale kuşatmasında mı kullanacaksın. Unreal engine diyorsun birde senin niyetin savaş oyunu yapmaksa örnekleri var mount and blade gibi. Satrancın 2. Oyununu yapacaksan da unreal engine ihtiyacın ne onu anlamakta da zorlandım

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Hocam kolay gelsin.
Hevesinize hayran kaldım.
Basarılar dilerim.
Teşekkür Ederim Hocam İyi Geceler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satranç 2 ne kanka ne yapcan vezirle şahı kale kuşatmasında mı kullanacaksın. Unreal engine diyorsun birde senin niyetin savaş oyunu yapmaksa örnekleri var mount and blade gibi. Satrancın 2. Oyununu yapacaksan da unreal engine ihtiyacın ne onu anlamakta da zorlandım
Hocam Çok Bilgi Vermek İstemiyorum Verirsem Zaten Aklımdaki Fikirleri Açığa Vermiş Olurum Oyuna Sadık Kalınacak Sadece Animasyonlu Olanı Ve Grafikli Olanını Düşün Asıl Olay Satranç Zaten Olay Satranç Olacak Zaten Savaş Oyunu Gibi Şeylere Hiç Bilmeden Neden Girişeyin O Zaman Zaten Anlamı Kalmaz Ayrıca Unreal Engine Olmasının Sebebi En Kolay Oyun Motorları Olması Unity Var Bide Unreal Engine En Kolay Motorlar Bunlar Ama Ben Unity İle Yapabileceimi Sanmyorum O Yüzden Unreal Kullanacam Diyim

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Bu bilgini geliştirip güzel projeler bekliyoruz senden satranc oyunları şuanda günümüzde çok oynanmıyor win7 kullanıyorsan oyunlar sekmesinden oynuyorlar sadece o kadar yani öyle oyuncu gibi oturup oynuyan görmedim.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Bu bilgini geliştirip güzel projeler bekliyoruz senden satranc oyunları şuanda günümüzde çok oynanmıyor win7 kullanıyorsan oyunlar sekmesinden oynuyorlar sadece o kadar yani öyle oyuncu gibi oturup oynuyan görmedim.
Bende Olaya Farklılık Katmak İsitiyorum Zaten Örnek Mesela Siyahlar Normal Eski Asketler Modelinde Olacak (Osmanlı Zamanındaki Gibi Kılıçlar Vb) Beyazlarda Osmanlıdaki Gibi Tipler Olacak Mesela Atlar Hareket Ederken At Sürren Üstünde Bi Asker Olacak Animasyon Eşliğiyle Yürücek Ve Sesler Çıkacak Birini Yediği Zaman Ona Kılıçla Vuracak Ve O Taşın Yenildiği Anlaşılacak Bunun Gibi Oyuna Farklılık Katacak Yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,240
Üyeler
140,794
Son üye
KemalBey34
Top Bottom