Neler Yeni

Twitch Twitch Yayınları İçin Ekip Arkadaşları Arıyoruz

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Hocam oyuncu atma,ff verme,tick problemi ve pingde var bunlarda hafife alınacak şeyler değil bence çünkü işimiz çıktı diyelim ya da karşıya hile geldi ff verip çıkamıyoz ben illa takımda afk olmasını mı bekleyeceğim.
Tek ümidimiz cs2

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
hocam valo çerezliğine giriyom çerez oyun valo o yüzden cs varken yani valo ne
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam oyuncu atma,ff verme,tick problemi ve pingde var bunlarda hafife alınacak şeyler değil bence çünkü işimiz çıktı diyelim ya da karşıya hile geldi ff verip çıkamıyoz ben illa takımda afk olmasını mı bekleyeceğim.
taktığın şeyler küçük detayşlar kanka tickrate diyon c2 de daha iyi hile mile diyon bu aralar cs de o kadar hile yok artık yada ha ff vermişsin maç başı ha maç sonu 10 dakika oynayıp vermişsin bundan oyun mu gömülür mekanik grafik olarak zaten cs parçalıyor küçük detaylara takılmamak lazım

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,195
İsim
kaan-şahin
hocam valo çerezliğine giriyom çerez oyun valo o yüzden cs varken yani valo ne
Mesaj otomatik birleştirildi:

taktığın şeyler küçük detayşlar kanka tickrate diyon c2 de daha iyi hile mile diyon bu aralar cs de o kadar hile yok artık yada ha ff vermişsin maç başı ha maç sonu 10 dakika oynayıp vermişsin bundan oyun mu gömülür mekanik grafik olarak zaten cs parçalıyor küçük detaylara takılmamak lazım
Csnin şuanki rank sistemi de o kadar iyi değil ve ff mekaniği her oyunda olan çok basit bir şey ve bunun csde olmaması eksikliktir her valorantı gördüğünüz yerde cs şöyle böyle demeyi bırakın da şu oyunları artıları ve eksileriyle verin. (Şimdiden max valocu diyecek düşük zeka belirtili arkadaşlara söyleyeyim şuan aktif olarak cs oynuyorum valoyu bırakalı 7-8 ay falan oldu olacak.)Hem yüksek ping ve tickrate de küçük detay değil bilgin olsun.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Csnin şuanki rank sistemi de o kadar iyi değil ve ff mekaniği her oyunda olan çok basit bir şey ve bunun csde olmaması eksikliktir her valorantı gördüğünüz yerde cs şöyle böyle demeyi bırakın da şu oyunları artıları ve eksileriyle verin. (Şimdiden max valocu diyecek düşük zeka belirtili arkadaşlara söyleyeyim şuan aktif olarak cs oynuyorum valoyu bırakalı 7-8 ay falan oldu olacak.)Hem yüksek ping ve tickrate de küçük detay değil bilgin olsun.
kanka seni forumun en uzun inceleme yazıma göndereyimo zaman buyur gör ben ne taraflı bakıyom

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,195
İsim
kaan-şahin
kanka seni forumun en uzun inceleme yazıma göndereyimo zaman buyur gör ben ne taraflı bakıyom

Güzel olmuş hocam elinize sağlık. İnstagramda orda burda o kadar cs fanboyu gördüm ki artık milleti öyle sanmaya başladım kusura bakmayın :*

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Güzel olmuş hocam elinize sağlık. İnstagramda orda burda o kadar cs fanboyu gördüm ki artık milleti öyle sanmaya başladım kusura bakmayın :*
Estafurullah Hocam Zaten Sonuna Kadar Okuduysan Herşeyi Değerlendirip Tarafsız Olduğumu Görebilirsin

Son düzenleme:

The Semih

80+ Silver

Rainbow Six > ALL :D

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Samet
Hocam 7 Days To Die , Rust Gibi oyunları oynayacaksak bende geleyim.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Hocam 7 Days To Die , Rust Gibi oyunları oynayacaksak bende geleyim.
O Tür Oyunlarıda Oyniyabiliriz Genel Yani Şuan Elimde Hatta Ranch Simulator Var Aktif Ama Twitchde En Çok Valo İzleniyor Maalesef

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Samet
O Tür Oyunlarıda Oyniyabiliriz Genel Yani Şuan Elimde Hatta Ranch Simulator Var Aktif Ama Twitchde En Çok Valo İzleniyor Maalesef
hocam bence bu oyunlarda kalabalık güzel bir ekip olursak izlenir.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
hocam bence bu oyunlarda kalabalık güzel bir ekip olursak izlenir.
olabilir oynarım tabii ki ben yeter ki ekip olsun sarsın the forest olur bunun gibi çerezlik oyunlar olur ayrıca yt'ye de özet atabilirim iyi olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,300
Üyeler
140,803
Son üye
aktkn
Top Bottom