Neler Yeni

Sayısal 50.000 sıralama ile bölüm önerisi

rainbowgamer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
umut yiyen
Sayısal alanda 52K sıralama ile siz olsanız ne bölüm yazardınız merak ediyorum ve önerilerinize açığım en mantıklısı ne olurdu ?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,818
İsim
Emre siyah
eczacılık ilgiliysen

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Eren Turhan
En boktan sıralama olabilir kötü olduğundan değilde çok arada iyi desen iyi drğğil kötü desen kötü değil allah yardım etsin

rainbowgamer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
umut yiyen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En boktan sıralama olabilir kötü olduğundan değilde çok arada iyi desen iyi drğğil kötü desen kötü değil allah yardım etsin
Evet hocam gerçekten öyle sizce bilgisayar,elektrik veya makine gibi bölümler yazılabilir mi bu sıralamadaki üniversitelere

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
731
İsim
icardi
Evet hocam gerçekten öyle sizce bilgisayar,elektrik veya makine gibi bölümler yazılabilir mi bu sıralamadaki üniversitelere
Yazılır neden yazılmasın. Asıl eczacılık falan sıkıntı okumuş bakkal oluyorsun. Her yerde açamıyorsun vs. Emeğinin karşılığını almak zor

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Eren Turhan
Hocam bu sırlamadki yazacağımız bölümleride üniversite çok farjetmeyecektir ondann dolayı üniversite seçerken , kampüsüne bakın nüyük olsun küçük şehre gitmeyin öğrencilerine bakın bu tarz ünilerde iş size düşeceğinden ekip arkadaşı bulabilirmisiniz ona bakın üni projelere ne kadar katılmış bu kriterler öenmli

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Hocam bu sırlamadki yazacağımız bölümleride üniversite çok farjetmeyecektir ondann dolayı üniversite seçerken , kampüsüne bakın nüyük olsun küçük şehre gitmeyin öğrencilerine bakın bu tarz ünilerde iş size düşeceğinden ekip arkadaşı bulabilirmisiniz ona bakın üni projelere ne kadar katılmış bu kriterler öenmli
Bence de, üniversite öğrencileri Teknofest'e katılıyor mu, başarılar elde ediliyor mu, projeler yapılıyor mu bunlar önemli.

rainbowgamer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
umut yiyen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam orda da şöyle oluyor mesela bilgisayar mühendisliği yüksek sıralama olduğu için üniversite biraz daha geriliyor ama elektrik makine de yine iyi faydalanabilceğim okullar geliyor bu kafamı karıştıran şey

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Eren Turhan
Hocam orda da şöyle oluyor mesela bilgisayar mühendisliği yüksek sıralama olduğu için üniversite biraz daha geriliyor ama elektrik makine de yine iyi faydalanabilceğim okullar geliyor bu kafamı karıştıran şey
eem seçebilirisiniz büyük şehirlerde antalya izmir istanbul(önermem) akdeniz gelmesi lazım 50k ya tavsiyem bölüm sizin için çok farketmeyecekse üniversite seçmeniz dil kısmınıada bakın dili mümkünse ingilizce olsun , yada direkt aile evine yakın üni seçilebilinir çok kötü değilse üniversite bana kalsa bölümden çok üni seçerdim ama bölüm takıntınız varsa bölüm seçin

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,574
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
İTÜ'de bu sene robotik ve otonom sistemler mühendisliği açılıyor ilgin varsa yazabilirsin ama yeni açılacağı için sıralamalar ne olur bilemem

rainbowgamer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
umut yiyen
eem seçebilirisiniz büyük şehirlerde antalya izmir istanbul(önermem) akdeniz gelmesi lazım 50k ya tavsiyem bölüm sizin için çok farketmeyecekse üniversite seçmeniz dil kısmınıada bakın dili mümkünse ingilizce olsun , yada direkt aile evine yakın üni seçilebilinir çok kötü değilse üniversite bana kalsa bölümden çok üni seçerdim ama bölüm takıntınız varsa bölüm seçin
Peki önermem demenizin sebebi nedir merak ettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

İTÜ'de bu sene robotik ve otonom sistemler mühendisliği açılıyor ilgin varsa yazabilirsin ama yeni açılacağı için sıralamalar ne olur bilemem
Hocam kılavuzda bakacağım buna ama yüksek açar sıralamasını bence

Top Bottom