Neler Yeni

Schneider Electric PM6-GR mi Philips SPS1050B/51 mi Almalıyım?

Plythop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
eray yazıcı
Prizimde toprak hattı yok ve elektrik çarpıyor bilgisayar kasasından. Yakın bir zamanda toprak hattını çekeceğim ancak şuan boş vaktim yok bu sebepten kısa zamanda bilgisayarı koruyabilmesi adına hangisini tercih etmeliyim? Veya önereceğiniz başka bir ürün var mı?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,628
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Toprak hattı yoksa bunlar hiçbir işe yaramaz bizim evde de yok bende cektiricem komple elektrik sistemini değiştiricem

Plythop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
eray yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu markaya çok ısınamadım schneider alsam kafam rahat eder gibi düşündüm. Aralarında fiyat farkı çok olmadığından ve koruma bakımından daha iyi duruyor olmasından schneider tercih ederim.
Toprak hattı yoksa bunlar hiçbir işe yaramaz bizim evde de yok bende cektiricem komple elektrik sistemini değiştiricem
Genel olarak söylediğiniz gibi bu sebepten en yakın zamanda toprak hattını çektireceğim. Burada paylaşılan bilgide en sağlıklı korumayı topraklı hatla yapsa da bir miktar yüksek voltajı engelleyebileceğini açıklamış. Bu doğrultuda kısa vadede çözüm olarak gerçek akım korumalı priz ile nispeten bir korumaya sahip olayım istiyorum. Ancak hangi ürün daha güvenilir arada kaldım.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,370
İsim
Batuhan
Bu markaya çok ısınamadım schneider alsam kafam rahat eder gibi düşündüm. Aralarında fiyat farkı çok olmadığından ve koruma bakımından daha iyi duruyor olmasından schneider tercih ederim.

Genel olarak söylediğiniz gibi bu sebepten en yakın zamanda toprak hattını çektireceğim. Burada paylaşılan bilgide en sağlıklı korumayı topraklı hatla yapsa da bir miktar yüksek voltajı engelleyebileceğini açıklamış. Bu doğrultuda kısa vadede çözüm olarak gerçek akım korumalı priz ile nispeten bir korumaya sahip olayım istiyorum. Ancak hangi ürün daha güvenilir arada kaldım.
Alman Markası Gayet Güvenilir Bir Markadır Hocam .

Top Bottom