Neler Yeni

🔥 SEÇİMDEN SONRA SİGARAYA 10 ₺ ZAM GELİYOR! 🚬

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,884
İsim
Burak Karadağ

Tiryakilere kötü haber!​

Seçim sonrasıyla ilgili bu haber sigara tiryakilerinin keyfini kaçıracak cinsten. Türkiye Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş'ın sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamaya göre sigara fiyatlarına 1-10 Nisan tarihleri arasında 10 TL'lik kesin bir zam yapılması bekleniyor.

"FİRMALAR ÜRÜN KISITLAMASINA BAŞLADI"​

Aybaş "10 TL zam! Firmalar sigara satışında ürün kısıtlamasına başladılar" dedi.

1711720818292.png

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ

Tiryakilere kötü haber!​

Seçim sonrasıyla ilgili bu haber sigara tiryakilerinin keyfini kaçıracak cinsten. Türkiye Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş'ın sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamaya göre sigara fiyatlarına 1-10 Nisan tarihleri arasında 10 TL'lik kesin bir zam yapılması bekleniyor.

"FİRMALAR ÜRÜN KISITLAMASINA BAŞLADI"​

Aybaş "10 TL zam! Firmalar sigara satışında ürün kısıtlamasına başladılar" dedi.

Alıntıyı görüntüle
Kafası güzelken mi söylemiş...?

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Sigara içmek bomboş iş. Kafaya koyunca içilmeyecek bir şey.

Bir gün aptallık ettim keyfi 1 paket sigara bitirdim. Öbürsü günlerde hiç içmedim şu anda da içmiyorum. Tamamiyle keyif meselesi bir ürün, yok dertten içiyoruz filan palavra.

MctCan

80+ Bronze
Allahtan sigara içmiyorum :D

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Sigara içmek bomboş iş. Kafaya koyunca içilmeyecek bir şey.

Bir gün aptallık ettim keyfi 1 paket sigara bitirdim. Öbürsü günlerde hiç içmedim şu anda da içmiyorum. Tamamiyle keyif meselesi bir ürün, yok dertten içiyoruz filan palavra.
Dudak tiryakisisin o zaman hoca.
Dert mert değil de vücut nikotin arıyor.

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
Mükemmel sevdiğim bir söz var '' Son zamlardan sonra düştüm tütünee... ''

Slamori

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Deniz
Az kaldı ya koltuktan gidecek yada öteki dünyaya gidecek.

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
399
İsim
Eray Yılmaz
Yorumları okuyunca çıldırıyorum içmeyin saçma şey gibisinden arkadaşlar burda ürünün ne olduğu değil durumun sıkınıtısı bu kadar komik olmayın allahınızı severseniz tütünün dünya üzerinde fıldır fıldır yetiştiği az yerlerden birinde yaşıyoruz ve zam üzerine zam neyin zamı bu, herhangi bir şeye neyin zamı enflasyona oranla zam değil bazı kişiler şey diyorlar ne güzel işte sağlığa zararlı vb, hiç bir şey değiştirmez arz talep meselesi alkolla gelen zamda aynı ete gelen zamda et yiyemiyor millet sağlığa zararlı mı gerçekten. Keyfi diyenlere de bir şey demek isterim :D o mantıkla bakılınca eskiden tuvalet kağıdı yokmuş bezi ıslatıp ıslatıp silermiş insanlar tuvalet kağıdıda keyfi ozaman keyfi diye birşeye zam gelmesini saçma bulmayanlara tuvalet kağıdı almamasını öneririm oda keyfi :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
1 Hafta önce winston satan firma haber etti. PM grup hemen kısmaya başladı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,621
Üyeler
140,674
Son üye
Yiğit Okumuş
Top Bottom