Neler Yeni

Seçimlerden sonra dolar 30tl olur mu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,659
İsim
Kadir
öcalan ve demirtaşı cezaevinden çıkartcak o dede dediğiniz terörist
kim çıkarıyormuş o öcalanı boş sallamayın önünüze gelene de terörist demeyin ulan ülkenin yarısı terörist oldu size göre, terör örgütü bu kadar propaganda yapmamıştır. Afganistandan pakistandan vs gelenlerle mutluluklar sana

CptSpork

80+ Bronze
Forumda siyaset serbest mi bilmiyorum ama git kılıçdaroğlu'nun babala programını izle. Hayatınız boyunca a haber izlemekten cahil insanlarla yan yana dolaşmaktan öyle bir beyniniz yıkanmış, algıya çekilmişsinizki neyin ne olduğunu bilmiyorsunuz.

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
ege

GirayHan

80+ Gold

1685141856641.png

@hakan32 yerinde olsam donuna kadar alırım bunun.​

ARABULUCULUĞA GİDİLDİĞİNDE DE KATTİYEN KABUL ETMEM GÖZ YAŞINA BAKMAM.​

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
Forumda siyaset serbest mi bilmiyorum ama git kılıçdaroğlu'nun babala programını izle. Hayatınız boyunca a haber izlemekten cahil insanlarla yan yana dolaşmaktan öyle bir beyniniz yıkanmış, algıya çekilmişsinizki neyin ne olduğunu bilmiyorsunuz.
Aynen öyle ben kürt kökeninden geliyorum ve bunun gibiler çok oldular kandırılıyolar

CptSpork

80+ Bronze
Aynen öyle ben kürt kökeninden geliyorum ve bunun gibiler çok oldular kandırılıyolar
Hayır kaldı ki kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı olursa şuanki gibi tek adam olamayacak. İttifak da 6 parti var. Parlamenter sisteme geçilecek.
Bu forumda siyaset konuşmak istemiyorum ama gerçekten bu insanların kafası bilgisayar kullanmaya nasıl yetiyor şaşıyorum :D

AsetilCoA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Taner Han
Hayır kaldı ki kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı olursa şuanki gibi tek adam olamayacak. İttifak da 6 parti var. Parlamenter sisteme geçilecek.
Bu forumda siyaset konuşmak istemiyorum ama gerçekten bu insanların kafası bilgisayar kullanmaya nasıl yetiyor şaşıyorum :D
Hocam yaşı küçük galiba yarında okul yok, gece 02.00 canı sıkılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken

Alıntıyı görüntüle

@hakan32 yerinde olsam donuna kadar alırım bunun.​

ARABULUCULUĞA GİDİLDİĞİNDE DE KATTİYEN KABUL ETMEM GÖZ YAŞINA BAKMAM.​

Yürü be

GirayHan

80+ Gold
Birilerinin bu ülkenin muz cumhuriyeti olmadığını anlatması gerekiyor bazı insanlara hukuk karşısında. Normal tonda ahlaki sınırın altına düşmeden tartışamaz bunlar forumda herşeyin kayıt altında tutulduğundan haberdar bile değillerdir sorsan. Millet yiyip yuttukça ve haklarını bilmedikçe bunlar psikolojik şiddetin dozunu gittikçe arttırıyorlar. Hiç gerek yok. Vereceksin avukata hakaretten bir yiyecek üstüne birde manevi tazminat davası açacaksın artık 50 bin mi çıkar 100 bin mi onu yüce mahkeme bilir 50'den alta çıkacağını sanmıyorum ciddi ağır hakaret ve suçlama var ortada çünkü. yargıtay'ın emsal kararları da var tek celsede gümletir.Sonra ağlar param yok abi nolur yapma etme diye. Acımayacaksın.

CptSpork

80+ Bronze
Hocam yaşı küçük galiba yarında okul yok, gece 02.00 canı sıkılıyor
Sadece bu arkadaşdan bahsetmiyorum hocam gerçekten tonlarca şey yaşamamıza rağmen hala destekleyen çok insan var. Buna üzülüyorum. Kendimi, ailemi kurtarsam umrumda olmayacak da işte.

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
chp yi savunan her türlü vatan HAİNİ
Mesaj otomatik birleştirildi:

50mdan fazla şehit oldu onları hiçmi düşünmüyorsunuz
Karşı görüşe sahip insanların düşüncelerine saygı duyacak olgunluğa geldiğinde haber ver konuşalım.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom