Neler Yeni

Şekil 1.A'da olan Discord sunucusu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Topluluklar oluşturmayı veya topluluklara dahil olmayı severim sanalda. Çünkü gerçek hayatımdan beni bir nebze olsun uzaklaştırıyor. Hem herkesin yararına ne diyorsunuz?
Aşağıdaki özellikleri barındıran bir Discord sunucusu hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Oyun etkinlikleri düzenlemek yahut oyun arkadaşları bulmak
  • Her türlü bilgi akışını sağlamak (sağlık, din, bilim ve teknoloji)
  • Kişinin içindekileri boşaltabileceği bir dert çöplüğü
  • Genel sohbet
Açıkçası her şey bir ihtiyaçtan doğar ya hani. Ben de geceleri iletişim ihtiyacımı karşılamak için kurmak istiyorum fakat siz katılır mısınız orasını bilemem.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Aktif olmayan veya ortak birşeyi olmayan kimse gelmez. Kendi çevrenden başlayarak aktiflik bir kültür oluşturman lazım. Ondan sonra belki insanlar davet üzerinde katılır. 1k kişi olup 5 kişi konuşacaksa pek de bi olay yok.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aktif olmayan veya ortak birşeyi olmayan kimse gelmez. Kendi çevrenden başlayarak aktiflik bir kültür oluşturman lazım. Ondan sonra belki insanlar davet üzerinde katılır. 1k kişi olup 5 kişi konuşacaksa pek de bi olay yok.
Bir sunucuda aktiflik nasıl sağlanır?

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Krom
Reklam forumlarında reklam yapılabilir, discord sunucularıyla partner (karşılıklı reklam) olunabilir. Panel sunucusunu açarken böyle büyüdüm.

erkamtb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
erkam tb
sürekli etkinlik vb. düzenlemen lazım mesala beyler gelin bugün 16 kişi witch it oynuyoruz herkes gelsinle başlarsın sonra bu şekilde devam eder. insanları sürekli sunucuda ne dönüyor diye baktırtman lazım

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
sürekli etkinlik vb. düzenlemen lazım mesala beyler gelin bugün 16 kişi witch it oynuyoruz herkes gelsinle başlarsın sonra bu şekilde devam eder. insanları sürekli sunucuda ne dönüyor diye baktırtman lazım
Şöyle ki geçmişte denemiştim bunu. Ama misal kimsede o oyun olmuyor ve almak istemiyorlar. Herkes hali hazırda aldığı veya ücretsiz oyunları oynamak istiyor.

erkamtb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
erkam tb
Şöyle ki geçmişte denemiştim bunu. Ama misal kimsede o oyun olmuyor ve almak istemiyorlar. Herkes hali hazırda aldığı veya ücretsiz oyunları oynamak istiyor.
evet maalesef öyle fakat başka da çok bir çözüm olmuyor bu konuda işte cs lol valo minecraft tarzı oyunlar iş yapıyor ve o oyunlarda belli kesime hitap ediyor.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
evet maalesef öyle fakat başka da çok bir çözüm olmuyor bu konuda işte cs lol valo minecraft tarzı oyunlar iş yapıyor ve o oyunlarda belli kesime hitap ediyor.
Amaan boş ver. Herkesin o oyunu alması gerekecek de herkes aynı saatte müsait olacak da çok zor. Hele insanımız artık rahatına alışkın. :D

erkamtb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
erkam tb
Amaan boş ver. Herkesin o oyunu alması gerekecek de herkes aynı saatte müsait olacak da çok zor. Hele insanımız artık rahatına alışkın. :D
evet :) bu arada bende uzun zaman discord işleriyle uğraştım takıldığın bir yer vb olursa yardımcı olabilirim. ayrıca bildiğin bu tarz aktif sunucu varsa katılırım seviyorum öyle ortamları. ,

erkamtb#0001

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Valorant veya lol tanışma oyun oynama sunucusu yap büyürsün hızlıca. Tiktoktan reklam yap

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,893
Üyeler
150,959
Son üye
mertgdl
Top Bottom