Neler Yeni

Selam 10-15k bandında telefon alıcam tavsiyeniz var mı?

CeyCey03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ceyhun Ünsoy
Son düzenleme:

CiftciAli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ali
İşlemcisi çöp diyorlar onun. Epeyden yorumlarına incelemelerine bak kardeşim telefonların.

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Qwerty1029384756
İşlemcisi çöp diyorlar onun. Epeyden yorumlarına incelemelerine bak kardeşim telefonların.
2.telefonum olarak kullanıyorum günlük işlerde sıkıntı çıkarmadı. En iyi performans değil evet arada kasılmalar çok azda olsa oluyor ama 13 bin tl olan telefondan s24 ultra performansı beklemeyin.

CeyCey03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ceyhun Ünsoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan kafama en çok yatan samsung A35 oldu

dyron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
muhammet
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
isterse 500mp olsun sensörü kötüyse 20mp gibi çeker

Merdocum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mert YILDIRIM
İlgilendiği Kategoriler
Genel
O fiyata bana soracak olursan tartışmasız a35 alırım.

CiftciAli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ali
Peki senin bir önerin var mı? telefonun yorumları pek de iyi değil baktım biraz.
Benim önerim kendimde bu şekilde yaptım daha 2 ay oldu yapalı o yüzden gönül rahatlığıyla öneriyorum, yenilenmiş telefon ama öyle çizikli sorunlu değil. A kalitesinden aldım. Mesela 11t aldım 2 ay önce. 12.000₺ fiyatına. A kalite. Çiziği, sorunu yok. 0 gibi kutulu şekilde geldi. Tek sorunu şarj cihazı orijinal değildi. Gittim aradım buldum sağdan soldan. Çünkü bu devirde para kolay kazanılmıyor. Beğenilen bir telefonu bu şekilde alabilirsin. En kötü denersin olmadı beğenmedin iade edersin. Kullanılmış bu almayız da diyemezler bildiğim kadarıyla :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur Orakçı
Merhabalar yeni bir telefon almam lazım ve bütcem 10-15k arası
https://www.pazarama.com/xiaomi-red...pey_cpc&utm_campaign=Epey-fiyat-karsilastirma bu telefonu buldum özelliklerinde 200mp kamera 1milyar renk 4k full hd ekran fln diyor sizce iyi mi başka tavsiyeniz var mı bu cihaz cidden yazdığı özellikleri verebiliyor mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Hocam redmi 13 pro plus 5g ye bir bakın derim islemcisi o fiyat bandındakilere bin çeker. Ayrica ekrani vesaire kamerasida fena degil.

CeyCey03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ceyhun Ünsoy
Hocam redmi 13 pro plus 5g ye bir bakın derim islemcisi o fiyat bandındakilere bin çeker. Ayrica ekrani vesaire kamerasida fena degil.
İthalatçı garantileri bile 19kdan başlıyo hocam ya bütçemi çok aşar. Tavsiyen için çok teşekkür ederim

Top Bottom