Neler Yeni

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Adayları

• Recep Tayyip ERDOĞAN

Oylar: 457 22.1%
  • Muharrem İNCE

Oylar: 51 2.5%
  • Kemal KILIÇDAROĞLU

Oylar: 1,177 56.8%
  • Sinan OĞAN

Oylar: 386 18.6%

• Oy kullanan toplam üye
    2,071
  • Anket kapatıldı .
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Carrier

80+ Bronze
Okudum. Eski ulusalcı Chp artık yok chp bana ezanı susturucam diye bir açıklmasını at akp vercem. Dış siyasetle başarılı değiliz mısırla küstük amerikayla küstük avrupayla küstük.
izmiri istanbulu ankarayı görüyoruz reis ekrem başkan istanbula verdiği vaatlerin 1 tanesini yapmadı

arturo

80+ Silver
Zamanında sekülerizm yönetimle sürdürüp bütün dinleri yasaklatıp ezanları susturup, ezanı türkçeye çeviren bir partinin kazanmasını istemiyorum daha konuşmayı bile çözememiş birisinin benim başkan olmasını istemiyorum. Biliyorum şuan çok kötü ekonomik sıkıntılar yaşıyoruz bende öğrenciyim ve bazen param olmadığı için yemek yemiyorum ama Erdoğanın dış politikası gayet iyi dik duruşlu olmasını seviyorum Avrupanın iki yüzlülüğü her zaman hatırlatıyor bakıyorsun haber kanallarında türkiye ile alakalı 10 haberinden 9 u erdoğan indirilecek tarzı şeyler gözüküyor gençleri destekliyor gibi gözüküyor ama tabikide bu onların lehine olduğunu düşünüyorum tarihtede bize hep böyle muammele yapıldı mesela rusyanın sıcak denize inme projesinde bile avrupa biz osmanılın umrumda değil ama yardım etmek zorundalardı çünkü bir slav tehlikesi vardı bu sadece verebildiğim 1 örnek daha çok oldu
Silindi

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: cici

OguzhanM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Oğuzhan Mutluer
Zamanında sekülerizm yönetimle sürdürüp bütün dinleri yasaklatıp ezanları susturup, ezanı türkçeye çeviren bir partinin kazanmasını istemiyorum daha konuşmayı bile çözememiş birisinin benim başkan olmasını istemiyorum. Biliyorum şuan çok kötü ekonomik sıkıntılar yaşıyoruz bende öğrenciyim ve bazen param olmadığı için yemek yemiyorum ama Erdoğanın dış politikası gayet iyi dik duruşlu olmasını seviyorum Avrupanın iki yüzlülüğü her zaman hatırlatıyor bakıyorsun haber kanallarında türkiye ile alakalı 10 haberinden 9 u erdoğan indirilecek tarzı şeyler gözüküyor gençleri destekliyor gibi gözüküyor ama tabikide bu onların lehine olduğunu düşünüyorum tarihtede bize hep böyle muammele yapıldı mesela rusyanın sıcak denize inme projesinde bile avrupa biz osmanılın umrumda değil ama yardım etmek zorundalardı çünkü bir slav tehlikesi vardı bu sadece verebildiğim 1 örnek daha çok oldu
1.ezanlar susturulmadı
2. ezanın türkçe olması anlayabileceğimiz bir şekilde olması seni neden rahatsız ediyor anlamını mı yitiriyor veya allah yerine zeus mu dediler?
3.şuanki zamanda ve teknolojik imkanlara rağmen sağlıklı beslenemiyorsan sorun var demektir
4.erdoğanın dış politikası iyi değil oraya buraya atarlanıp sonra da tükürdüğünü yalaması bkz:rahip meselesi
5.yurtdışındaki haberler bizim ahaber gibi cımbızla seçilmiş haberler ki çoğu ülke erdoğandan memnun mülteciyi tutuyor yerine zeki halkını ülkeden kaçırtıyor bkz mühendisler doktorlar

• Beğen

Carrier

80+ Bronze
10 oran yazan site seçimden bu kadar eminse, içeriden biri söylemiştir. Hile yapılma ihtimali vardır.
anketlerde rte fark açtığı içindir reis siz şuan istediğiniz kadar ağlayın seçim günü görücez

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,975
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
ahahahahahhaahh hdpye oy veren bir kişi akp desteklemiyor Kürtler ikiye ayrılır 1 hdpli kürtler 2 hdpli olmayan kürtler
IMG_20230512_223648.jpg
IMG_20230512_223700.jpg

• Muhteşem

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
ahmet ali özmert
izmiri istanbulu ankarayı görüyoruz reis ekrem başkan istanbula verdiği vaatlerin 1 tanesini yapmadı
KSJDFLŞSKDFJHOSDFHJKSDKFLJSDFLKJSDFLSKJDFLSKJFJKL ADAM ÇİĞ METRO İLE BESLENİYO NE ANLATIYON BOLLUMMM

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1

İroni mi yaptın ciddi mi yazdın bunu?

• Beğen

Carrier

80+ Bronze
İzmiri gör harika bir şehir. Ankarayı chp yüzde 65 kazanıcak gör Akp tanıdıklarımız bile mansur yavaşı destekliyor
puahahahahahhah harika diyor izmirin kendi halkı şikayet ediyor ya

GodlyPain

80+ Bronze
1683920277465.png

hocam 1m vergi veriyor haberi yok.

Carrier

80+ Bronze
KSJDFLŞSKDFJHOSDFHJKSDKFLJSDFLKJSDFLSKJDFLSKJFJKL ADAM ÇİĞ METRO İLE BESLENİYO NE ANLATIYON BOLLUMMM
ajahahhahahahahahahhahahahah sultanbeyli çekmeköy metrosu akp iktidarı başlattı eko reis hala bitiremedi sağolsun

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
ahmet ali özmert
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri