Neler Yeni

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Adayları

• Recep Tayyip ERDOĞAN

Oylar: 457 22.1%
  • Muharrem İNCE

Oylar: 51 2.5%
  • Kemal KILIÇDAROĞLU

Oylar: 1,177 56.8%
  • Sinan OĞAN

Oylar: 386 18.6%

• Oy kullanan toplam üye
    2,071
  • Anket kapatıldı .
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

TahinPekmez

80+ Silver
yurtdışından hdp liler biletleri aldılar

Onurergin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Onur ergin
Canan Kaftancıoğlu hangi partide arkadaşlar ? 😂

i5 7200U

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Erdem
hala a.p lilere laf anlatmaya çalışan var la gözümü yaşarttınız şimdiden uyarımı yapayım hiçbirşeyden ikna olmuyolar terörist ilan ediyolar çıkıyor işin içinden neyse sonuna kadar kemal dedem:peepokalp:
Aslında hiç yazmazdım ama en azından 1-2 cümle yazayım dedim de keşke yazmasaydım, boşa giden klavyemin tıklama ömrü oldu :D.

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Barış
Saygı çerçevesinde kalmak böyle insanlara karşı çok zor artık. Konuşmamak en iyisi. Kendileri saygının ne olduğunu bilmedikleri için karşısındaki adama rahatça "terörist" diyebiliyor. Sizin ne olduğunuz alnınızda yazıyor.
Ben teröriste terörist derim arkadaş. Alınan varsa çıkabilir.
Açık açık konuşuyorum. HDP'nin aday çıkarmaması ve millet ittifakına destek vermesi karşılıksız olmaz.
SİHA'lar sahada verim almaya başlayınca ilk tepki teröristlerden değil de CHP'nin milletvekillerinden gelmişti.

ufukgn75

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ufuk bilge
Açık açık konuşuyorum. HDP'nin aday çıkarmaması ve millet ittifakına destek vermesi karşılıksız olmaz.
SİHA'lar sahada verim almaya başlayınca ilk tepki teröristlerden değil de CHP'nin milletvekillerinden gelmişti.
katılıyorum tamamen sağcıların oyunu istemek varken hdp nin oyunu istedi burası türkiye kürdistan deil

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Diyorum ben chp nin milletvekili kadrosu çöp

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hiçbiriniz düzgün bi cevap vermemiş. Akp'nin yanlışlarını söyleyerek KK'nın HDP ortaklığını çürütemezsiniz.
Hendek olaylarında özerklik isteyen apoyu siz terörist olarak görmüyormusunuz ?

Gayet düzgün cevaplar verilmiş. AKP'nin politik tutarsızlığına ve sadece HDP üzerinden yaptığı demogojiye göz yumulması isteniyor. Çözüm süreci sırasında Tayyip Erdoğan %52 oy aldı. Neredeydi bu hassasiyet?

ottoyusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
YUSUF GÜL
Hiçbiriniz düzgün bi cevap vermemiş. Akp'nin yanlışlarını söyleyerek KK'nın HDP ortaklığını çürütemezsiniz.
Hendek olaylarında özerklik isteyen apoyu siz terörist olarak görmüyormusunuz ?
KK çıkıp açık bir şekilde elli bin kez terör ile ilgili düşüncelerini söyledi kardeş. İnanırsın inanmazsın. Hdp'nin ya da fetönun Tayyıpten kurtulmak için Tayyibi devirme potansiyeli en yüksek adaya oy vermesi ya da kazanmasını istemesi kadar doğal bir durum yok. KK olmasa başka birisi olsa yine aynı durum olacaktı.

TahinPekmez

80+ Silver
kardeşim askere gidiyorsan şehit olabileceğini giderek gidersin, askerlik yapıyorsan her an şehit olabilirsin önemli olan vatan. Senin yakının şehit oldu diye ülkenin geleceği önemsiz olmuyor. Allah rahmet eylesin orası ayrı mesele
bizde onu diyoruz zaten önemli olan Türkiyenin bölünmez bütünlüğüde, sen bölücü terör örgütünü tutan kişiyi neden savunuyorsun? aponun heykelini dikecez diyen şahıs hapiste, biz onu çıkaraz suçsuz diyen kişiyi destek veriyorsun, kılıçtaroğu aday olmasın diye millet yalvarıyordu, aday olunca masa bile dağıldı. sizlerde mecbur destekliyorsunuz. amaç RT gitsin de ne olursa olsun. insaf biraz insaf

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Diyorum ben chp nin milletvekili kadrosu çöp
Gördüğüm kadarıyla(çevrem dahil) bi oy kk bi oy iyi parti verecek ki bence de öyle olmalı, dediğin gibi kadrosu kötü chp nin

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
KK çıkıp açık bir şekilde elli bin kez terör ile ilgili düşüncelerini söyledi kardeş. İnanırsın inanmazsın. Hdp'nin ya da fetönun Tayyıpten kurtulmak için Tayyibi devirme potansiyeli en yüksek adaya oy vermesi ya da kazanmasını istemesi kadar doğal bir durum yok. KK olmasa başka birisi olsa yine aynı durum olacaktı.
Dönek adam o bilmiyor musun

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
bizde onu diyoruz zaten önemli olan Türkiyenin bölünmez bütünlüğüde, sen bölücü terör örgütünü tutan kişiyi neden savunuyorsun? aponun heykelini dikecez diyen şahıs hapiste, biz onu çıkaraz suçsuz diyen kişiyi destek veriyorsun, kılıçtaroğu aday olmasın diye millet yalvarıyordu, aday olunca masa bile sağıldı. sizlerde mecbur destekliyorsunuz. amaç RT gitsin de ne olursa olsun. insaf biraz insaf
kankam selo oğanda gelse tekrar yargılanacak, bilmem kaç sayfa önce açıkladım

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
1,001,925
Üyeler