Neler Yeni

🔥İndirim Sennheiser GSP 500 1433 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
M. Ali ARSLAN
Rahat rahat kullanılır.
peki hocam siz bilgili bi abiye benziyorsunu :)) saka bi yana bilenler aydınlatırsa cok memnun olurum.

incelemelerde iyi bır ses kartı veya amfı gerektıgı yazıyor. anakarttakı kartın yetıp yetmeyecegını nasıl anlayabılırız hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

bendekı x470 pro carbon da ALC1220 varmıs

oglum da da SupremeFX S1220A chıpset varmıs

anlamak veya fırsatını bulmusken ogrenmek ısterım

harıcı bı kart ıle bunlar arasında fark olusturan sey aslında nedır. hngı degerlerdır.

sımdıden tesekkurler

Son düzenleme:

hamzarat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hamza
MSI Z590 tomahawkın dahili ALC4080 yongasıyla hd518 ve G933 kullanıyorum %50-60 ın üstünde çok çok nadir açmışımdır. Sesleri baya yüksek.

Bende msi x670e tomahawk var. Kendisi ALC1200 ses sürücüsü kullanıyor. Birçokları için bu çok yeterli bir yonga seti gibi konuşulsa da ben yeterli bulmuyorum. Dolayısıyla harici ses kartı gerekli benim için.

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
John Smith
peki hocam siz bilgili bi abiye benziyorsunu :)) saka bi yana bilenler aydınlatırsa cok memnun olurum.

incelemelerde iyi bır ses kartı veya amfı gerektıgı yazıyor. anakarttakı kartın yetıp yetmeyecegını nasıl anlayabılırız hocam

bendekı x470 pro carbon da ALC1220 varmıs

oglum da da SupremeFX S1220A chıpset varmıs

anlamak veya fırsatını bulmusken ogrenmek ısterım

harıcı bı kart ıle bunlar arasında fark olusturan sey aslında nedır. hngı degerlerdır.

sımdıden tesekkurler
GSP500 yüksek paralar verip anfi dac-amfi almanızı gerektirecek bir kulaklık değil, anakartınız yeterli olur.

efeaks0y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe Aksoy

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
John Smith
Bende msi x670e tomahawk var. Kendisi ALC1200 ses sürücüsü kullanıyor. Birçokları için bu çok yeterli bir yonga seti gibi konuşulsa da ben yeterli bulmuyorum. Dolayısıyla harici ses kartı gerekli benim için

https://www.akakce.com/ses-karti/en-ucuz-ugreen-usb-to-3-5mm-trrs-harici-fiyati,1066710636.html bir arkadas bana bunu önermişti benim anakart da AlC883, anakart yeterli olur mu ? Yoksa bu cihazı almama gerek var midir
alc4030 çip görünüyor, anakarttan pek farkı olmaz. Gereksiz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,688
Üyeler
140,682
Son üye
xPuuL
Top Bottom