Neler Yeni

🔥İndirim Sennheiser GSP 500 1433 TL

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Onur
iyi bir ses kartınız yoksa beş para etmez

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Tavsiye
ALC1200'le kullanılır mı?

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Onur
Onerebilecegin ses kartı var mıdır fp
Bütçen düşük ise aşağıdakini kullanbilirsin 1 seneye yakın kullandım

efeaks0y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe Aksoy
Bütçen düşük ise aşağıdakini kullanbilirsin 1 seneye yakın kullandım
Peki bu kulaklığı öneriyor musun ? https://amzn.eu/d/8M3uz8e
Yoksa bunun yerine onerebilecegin kulaklık var mı ?

efeaks0y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe Aksoy
301 olanı kullandım iyidi
500 olanı kullanmadım 500 olan daha iyidir üst model
Oyun için kullanıcam aslında o zaman 500 alayım ben yanında da şu ses kartını alayım, pek bir bilgim yok bu ses kartına hangi renk kablo bağlanıyor biliyor musun ? Kontrol edebiliyor muyum (ses kartının uygulaması var mı?)

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Onur
Oyun için kullanıcam aslında o zaman 500 alayım ben yanında da şu ses kartını alayım, pek bir bilgim yok bu ses kartına hangi renk kablo bağlanıyor biliyor musun ? Kontrol edebiliyor muyum (ses kartının uygulaması var mı?)
ürünün hatırladığım kadarıyla arayüzü yok
tak çalıştır zaten tek giriş yeri var
burayı bir incele başka bir ses kartıylada inceleme yapılmış

hamzarat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hamza
Ben fiyatını oldukça uygun buldum, aldım ve bekliyorum. Açık tip kulaklık olması ilk tercihimdi. Sadece oyun değil müzik ve film de izlemek istiyordum aynı kulaklıkla. Fiio BTR7 dac/amfi ile beslemeyi düşünüyorum. Sennheiser GSP 370 ve Logitech G933 kablosuz kulaklıklarım da var ama ses seviyeleri inanılmaz düşük bence. Masaüstü oyun oynarken kablosuz artık ilk tercihim değil. Geçmişte Sennheiser PC373D açık tip kulaklık ve sound blaster x-fi ses kartı tecrübem olmuş ve bayılmıştım. Yalnız bu tarz kulaklıklar için sağlam bir ses kartına ihtiyaç var. Fiio BTR7 yeterli gelecektir, sonuçta Sennheiser HD 600'e bile bana mısın demeyip sürebiliyor. En olmadı GSX 1000 ses kartı alırız yapacak bişey yok. Kablolu kulaklıkların yerini kablosuzlar alamaz :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Birkan Öztürk
Ben fiyatını oldukça uygun buldum, aldım ve bekliyorum. Açık tip kulaklık olması ilk tercihimdi. Sadece oyun değil müzik ve film de izlemek istiyordum aynı kulaklıkla. Fiio BTR7 dac/amfi ile beslemeyi düşünüyorum. Sennheiser GSP 370 ve Logitech G933 kablosuz kulaklıklarım da var ama ses seviyeleri inanılmaz düşük bence. Masaüstü oyun oynarken kablosuz artık ilk tercihim değil. Geçmişte Sennheiser PC373D açık tip kulaklık ve sound blaster x-fi ses kartı tecrübem olmuş ve bayılmıştım. Yalnız bu tarz kulaklıklar için sağlam bir ses kartına ihtiyaç var. Fiio BTR7 yeterli gelecektir, sonuçta Sennheiser HD 600'e bile bana mısın demeyip sürebiliyor. En olmadı GSX 1000 ses kartı alırız yapacak bişey yok. Kablolu kulaklıkların yerini kablosuzlar alamaz :)
bu ses kartları kulaklıktan 2-3 kat pahallı olması sıkıntı olay hocam. Arctis Prime da mesela çok övülen bir kulaklık ama ses kartsız beş para etmiyormuş.. Cidden uyguna amp+dac ünitesi yok gibi bir şey sanırsam.

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
John Smith

MSI Z590 tomahawkın dahili ALC4080 yongasıyla hd518 ve G933 kullanıyorum %50-60 ın üstünde çok çok nadir açmışımdır. Sesleri baya yüksek.

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,844
İsim
İsim İSİMOĞLU
Kafama takmıştım hayvan gibi asla önermem.

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
John Smith
Top Bottom