Neler Yeni

🔥 ŞENOL GÜNEŞ İSTİFA ETTİ!

COMMANDERR

80+ Bronze
Sen kendini aşırı belli ettin, cevap vermemek kaçınılmazdı :)
Ben Fenerbahçe maçında Galatasaray forması giyip Fenerbahçe'yi tribünde destekliyorsam herkesden bunu beklerim. Beklerim de demeyeyim olması gereken bu . Galiba sen de bu durum böyle değil.yenilselerde mutlu olsam diyosun.
Ezeli rekabet Ebedi Dostluk 🫂
Biz de küfür ediyoruz maç içinde ama , bu sadece orada dışarıya yansımıyor. Ambulansa ,Polis Aracına saldırmıyoruz .

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Eray Yılmaz
Bir zahmet dün ki maçta, maç nasıl döndüyse herkes şaştı.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,362
İsim
Emre Yılmaz
Ben Fenerbahçe maçında Galatasaray forması giyip Fenerbahçe'yi tribünde destekliyorsam herkesden bunu beklerim. Beklerim de demeyeyim olması gereken bu . Galiba sen de bu durum böyle değil.yenilselerde mutlu olsam diyosun.
Biz de küfür ediyoruz maç içinde ama , bu sadece orada dışarıya yansımıyor. Ambulansa ,Polis Aracına saldırmıyoruz .
@NaberlaneNEsbAtUr isimli arkadaşın dediğine ne diyorsun peki ?

COMMANDERR

80+ Bronze

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
Gülücük atmak yerine, kanıt atarsan bende sevinirim
Baya aradım bulamadım bence öyle bir şey yok. Arkadaş Beşiktaş'ın yaptığı rezillik ve iğrençlikleri meşrulaştırmak için hayal dünyasından bir olayı bize aktardı herhalde.

Grande Terim

80+ Silver
şenol da kaçtı vallahi respect
507620.jpg

COMMANDERR

80+ Bronze
Baya aradım bulamadım bence öyle bir şey yok. Arkadaş Beşiktaş'ın yaptığı rezillik ve iğrençlikleri meşrulaştırmak için hayal dünyasından bir olayı bize aktardı herhalde.
Katılıyorum. YouTube , Instagram,tiktok Facebook her yerde aradım bulamadım.
Oysa kanıtlarsan onaylarım dedim

cenngo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cengizhan Özeyranoğlu
olması gereken bu falan değil kardeşim geçin bu süslü cümleleri avrupaya bi git ingiltreye git hangi liverpoolu manuyu destekliyo desteklemem fbyi gsyi umrumda değiller çoğu taraftar için de böyle ebedi dostluk falan filan geçin bu ayakları avrupada rakibiniz kimse onu destekliyoruz medya öyle bi algı yaratmış ki yok ebedi dostluk yok bilmem ne ulan avrupada lyondan elendiğimiz sabah avrupa kupası fotoğrafını atan bir camiasınız gelmiş neler anlatıyo herife bak ya

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
685
İsim
Burak
Yediler başını hocamin
41m 28g 6m 7b ile hoca mı yollanır

COMMANDERR

80+ Bronze
olması gereken bu falan değil kardeşim geçin bu süslü cümleleri avrupaya bi git ingiltreye git hangi liverpoolu manuyu destekliyo desteklemem fbyi gsyi umrumda değiller çoğu taraftar için de böyle ebedi dostluk falan filan geçin bu ayakları avrupada rakibiniz kimse onu destekliyoruz medya öyle bi algı yaratmış ki yok ebedi dostluk yok bilmem ne ulan avrupada lyondan elendiğimiz sabah avrupa kupası fotoğrafını atan bir camiasınız gelmiş neler anlatıyo herife bak ya
Cevap verme gereği bile duymuyorum şuan. Sen düşman ol , biz desteklediğin kulübe dostuz

cenngo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cengizhan Özeyranoğlu
Cevap verme gereği bile duymuyorum şuan. Sen düşman ol , biz desteklediğin kulübe dostuz
sen bi türkçe öğren sonra gel burda fikrini belirt düşman değil kardeşim sizi desteklemiyoruz diyoruz. sizin dostluğunuzu falan da istemiyoruz bu camialar sizler gibi tatlı su edebiyatçılarına kalmadı çok şükür

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,650
Üyeler
145,227
Son üye
musaeym
Top Bottom