Neler Yeni

Yardım Servise Yolladığım Monitör geri geliyor sorun olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Osman_1818
Ben msi g27qpf monitörü almıştım 1 tane sanırsam sıkışmış piksel değişim istedim çok uğraştım ve bir kod aldım gönderdim satıcı servise vermiş ve dedimde ürün deişmeden geliyor dedi.ürün size ulaştında rapora bakabilirsiniz dedi.ve ben önceden ekrana gider diye elimle biraz baskı yaptım sorun olurmu.
İade vb yapamam.deişimde yapmıyor sorun olurmu.

COMMANDERR

80+ Bronze
Ben msi g27qpf monitörü almıştım 1 tane sanırsam sıkışmış piksel değişim istedim çok uğraştım ve bir kod aldım gönderdim satıcı servise vermiş ve dedimde ürün deişmeden geliyor dedi.ürün size ulaştında rapora bakabilirsiniz dedi.ve ben önceden ekrana gider diye elimle biraz baskı yaptım sorun olurmu.
Ekrana baskı yaptığında artma gibi bi durum oldumu sağına soluna vs .
Bu arad MSI ürünlerinde genelde 4 den aşağı değişim vs yapmıyorlar.
Ben bugün yetkili servisinden anakartımı aldım.
Servispoint firma adı

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Osman_1818
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekrana baskı yaptığında artma gibi bi durum oldumu sağına soluna vs .
Bu arad MSI ürünlerinde genelde 4 den aşağı değişim vs yapmıyorlar.
Ben bugün yetkili servisinden anakartımı aldım.
Servispoint firma adı
Hayır olmadı baskı yaptımda artmadı şu anda boşa uğraştıma üzülüyom neyse aklımda kalmadı en azından ekrana baskı yaparak ovaladım sorun olurmu.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Aklınızda bulunsun problemli bir ürün geldiğinde 14 gün içerisinde iade etme hakkınız bulunuyor , ölü pixeli vs karıştırmadan keşke direkt iade isteseydiniz. Birde 6 ay içerisinde üründe problem çıkarsa sıfırı ile değiştirme hakkınız bulunuyor. THH'ye başvurabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Osman_1818
Aklınızda bulunsun problemli bir ürün geldiğinde 14 gün içerisinde iade etme hakkınız bulunuyor , ölü pixeli vs karıştırmadan keşke direkt iade isteseydiniz. Birde 6 ay içerisinde üründe problem çıkarsa sıfırı ile değiştirme hakkınız bulunuyor. THH'ye başvurabilirsiniz.
Cevap için teşekkürler ürünü kullansam sorun olurmu.1 ölü piksel çok rahatsız etmiyor .

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
Cevap için teşekkürler ürünü kullansam sorun olurmu.1 ölü piksel çok rahatsız etmiyor .
Ortada biryerde değilse çok sorun olmaz ortada ise her gördüğünüzde moraliniz bozulur , ve hangi renkteyken gözüküyor ölü pixel ?

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
bende aldim gecen gun bi msi monitor 2 tane olu piksel cikti renkleride soluktu hic olupikseli karistirmadan begenmedim diyip iade ettim degisim yerine bidaki sefere beğenmediğinizi ve iade etmek istediginiz soylemeniz daha hizli bir surec olur 14 gun iade hakkiniz var ürüne zarar vermedikce

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Osman_1818
Ortada biryerde değilse çok sorun olmaz ortada ise her gördüğünüzde moraliniz bozulur , ve hangi renkteyken gözüküyor ölü pixel ?
Koyu renklerde yeşil gözüküyor mavi vb renklerde gözükmüyor çok az gözüküyor.
Çok kararsızkaldım napmalıyım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende aldim gecen gun bi msi monitor 2 tane olu piksel cikti renkleride soluktu hic olupikseli karistirmadan begenmedim diyip iade ettim degisim yerine bidaki sefere beğenmediğinizi ve iade etmek istediginiz soylemeniz daha hizli bir surec olur 14 gun iade hakkiniz var ürüne zarar vermedikce
Ben satıcıcı ya dedim deirek kod gönderdi direk deişim yapcak zannettim 14 günü gecti.napmalıyım kafam çok karıştı.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
Koyu renklerde yeşil gözüküyor mavi vb renklerde gözükmüyor çok az gözüküyor.
Çok kararsızkaldım napmalıyım.

Ben satıcıcı ya dedim deirek kod gönderdi direk deişim yapcak zannettim 14 günü gecti.napmalıyım kafam çok karıştı.
Keşke göndermeden önce konu açsaydın buraya

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
sıkışmış piksel dir belki nasil gecirilir diye arat forumda vardır ölü piksel deilse

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Osman_1818
sıkışmış piksel dir belki nasil gecirilir diye arat forumda vardır ölü piksel deilse
Sıkışmış piksel olabilir deiye baktım herşeyi yaptım fakat geçmedi az baskı yaptım vb düzelmedi

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Sıkışmış piksel olabilir deiye baktım herşeyi yaptım fakat geçmedi az baskı yaptım vb düzelmedi
cok sorun etmiyorsan kullan ama degisme sansin varsa yada iade ugras hocam ilk hafta iade et bidaki sefere degisim isteme boyle bisey alinca

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Osman_1818
Vaktinizi ayırdınız için tesekkür ederim yapabileceğim bir şey yok sanırım o kadar para verip o ürünü kullanmaktan başka çarem yok sanırım.

cok sorun etmiyorsan kullan ama degisme sansin varsa yada iade ugras hocam ilk hafta iade et bidaki sefere degisim isteme boyle bisey alinca
Dedim gibi ben servise göndermicektim satıcı direk kod isteyince deişim yapcak zannettim şu anda kullancam başka yapabilcem bir şey yok sanırım uraştım baya.

Top Bottom