Neler Yeni

Sevgilimin annesi için anneler günü hediyesi?

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Sinan İ.
Anne olmayan birine anneler günü diye alırsan yarın senden babalar günü içinde hediye ister hatta bu iş kabotaj bayramı diye hediye almaya kadar gider.
Evlenmeden çocuk yaptıysa nikah günü alsın en güzel hediye o olur.

grasdiyas

80+ Bronze
max 50cc üstüne çıkmak yok bidaha

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,321
İsim
Lokman Doğan
Öncelikle bi bebek almalısınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şaka maka yavru bi hayvan alabilirsiniz
Kuş kedi gibi

EsadT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Esad TANRIKULU
Uygunsuz Dil
dostum sevgilisine niye anneler günü için hediye alıyor saçma olan bu çocukları varsa neyse ama çocukları yoksa saçma
sen geleceğin en güzel annesisin gibi bir not yazdı yanına da. Amaç kızı sevindirmek. çocuklarının olup olmaması önemli değil. zaten kız buna anneler günüyle alakalı hediyeler atıp durmuş, alttan mesaj veriyormuş gibi bir şey. neyse bulduk aldık işte. insanlar gerçekten çok aşağılayıcı. ya da belki buranın kitlesi öyledir bilemem. bu konuyu ben görsem, cevap vermeyecek olsam dahi dalga geçmem. yol geçen hanı gibi olmuş, kimisinin yüreği de mesaj yazmaya yetmemiş, gelen saçma sapan yorumları beğenmiş işte. ders oldu bir daha sadece bir şey alacakken konu açarım buraya. bu aptalları çekecek halim yok. adam gibi bir soru sorduk tüm moralimi bozdular attılar.

bwNN

80+ Silver
sen geleceğin en güzel annesisin gibi bir not yazdı yanına da. Amaç kızı sevindirmek. çocuklarının olup olmaması önemli değil. zaten kız buna anneler günüyle alakalı hediyeler atıp durmuş, alttan mesaj veriyormuş gibi bir şey. neyse bulduk aldık işte. insanlar gerçekten çok aşağılayıcı. ya da belki buranın kitlesi öyledir bilemem. bu konuyu ben görsem, cevap vermeyecek olsam dahi dalga geçmem. yol geçen hanı gibi olmuş, kimisinin yüreği de mesaj yazmaya yetmemiş, gelen saçma sapan yorumları beğenmiş işte. ders oldu bir daha sadece bir şey alacakken konu açarım buraya. bu aptalları çekecek halim yok. adam gibi bir soru sorduk tüm moralimi bozdular attılar.
Arkadaşını maddi açıdan mutsuz etmeyecekse kizi da manevi açıdan mutlu edecekse ne güzel

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,054
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Sevgilisine neden anneler günü hediyesi alıyor ve bu durum neden kızın tuhafına gitmiyor bir sürü saçmalık var jsaj

GNGR0032

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Güngör yildiz
instagramda bir sayfada görmüştüm gece lambası şeklinde gül buketi var baya baya hoşuma gitmişti. şimdi sipariş verdim bakalım. avrupta tip masaüstü gece lambası yazıyordu. yada gül buketi masaüstü gece lambası yaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Hamza Boz
Hocam keske bunu ilk mesaj olarak atsaydiniz da insanlardan boyle tepkiler almasaydiniz

Top Bottom