Neler Yeni

Sevgili Yapacaklara/Olanlara Tavsiyeler

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Boş. Terk edilmen kızlara "gurursuz, daldan dala atlarlar" gibi şeyler söyleme hakkı vermiyor sana. Git yaşadığın şeyi hazmet önce.
Üzgünüm ama tüm insanların başta hakikatler olmak üzere bütün düşüncelerini dile getirme hakkı var. "Git gerçeği hazmet önce:)"

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
Üzgünüm ama tüm insanların başta hakikatler olmak üzere bütün düşüncelerini dile getirme hakkı var. "Git gerçeği hazmet önce:)"
Feministim diyip erkekler ölsün moduna giren kızlardan farkınız yok hahahahah.

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Feministim diyip erkekler ölsün moduna giren kızlardan farkınız yok hahahahah.
Kimse ölsün demedi de, sen niye bu kadar içerledin ki o lafları, neresi battı sana :D?

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
Kimse ölsün demedi de, sen niye bu kadar içerledin ki o lafları, neresi battı sana :D?
Konu sahibinin aldatılıp kızlara hakaret etmesi bana komik geldi, içerleyip profilime bile mesaj yazacak kadar dert eden kişilere ben de aynısını sormak istiyorum ahahahahahah. Kendinizi bu kadar komik duruma düşürmeyin.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dostum, 2 mesaj üstte "Üzgünüm ama tüm insanların başta hakikatler olmak üzere bütün düşüncelerini dile getirme hakkı var." yazmışsın ama gelip arkadaşın dile getirdiği düşünceleri eleştiriyorsun, ne ayaksın lan sen? :p

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Dostum, 2 mesaj üstte "Üzgünüm ama tüm insanların başta hakikatler olmak üzere bütün düşüncelerini dile getirme hakkı var." yazmışsın ama gelip arkadaşın dile getirdiği düşünceleri eleştiriyorsun, ne ayaksın lan sen? :p
Eleştiri de bi' düşünce değil midir nihayetinde? Eleştirisiz tartışma görmedim daha ben hiç :kappa:

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Eleştiri de bi' düşünce değil midir nihayetinde? Eleştirisiz tartışma görmedim daha ben hiç :kappa:
O zaman sana daha göreceğin çok şey var diyorum ve seni 3 evetle uğurluyorum.

Doğuhan

80+ Silver
Bana kız bakmaz bu yüzden bu konuyu boşuna okudum zaman kaybı :uzgunpeepo:

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Abartı liste.
Konuda nerdeyse hep kötü şeylerden bahsetmişsin.

Terk edilmenin verdiği üzüntüyle senin denk geldiğin kızın karakterinin herkeste olacağını sanıyorsun ve yanılıyorsun.

Ben de denk gelebilirim kötü birine ama iyi insanlar da var.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Abartı liste.
Konuda nerdeyse hep kötü şeylerden bahsetmişsin.

Terk edilmenin verdiği üzüntüyle senin denk geldiğin kızın karakterinin herkeste olacağını sanıyorsun ve yanılıyorsun.

Ben de denk gelebilirim kötü birine ama iyi insanlar da var.
İyi insanlar yok demedim hocam. Ama geneli böyle. Bu tarz durumlarla insanlar çok fazla karşılaşıyor. Ki umarım karşılaşmazlar. İsterim ki ilişkisinde herkes mutlu olsun. Ama genel olarak durum bundan ibaret.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana kız bakmaz bu yüzden bu konuyu boşuna okudum zaman kaybı :uzgunpeepo:
Öyle bir bakarlar ki sen bile şaşırırsın.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Konu sahibinin aldatılıp kızlara hakaret etmesi bana komik geldi, içerleyip profilime bile mesaj yazacak kadar dert eden kişilere ben de aynısını sormak istiyorum ahahahahahah. Kendinizi bu kadar komik duruma düşürmeyin.
Hakaret ettiğim kısımları alıntılar mısın?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,252
Üyeler
147,513
Son üye
danzakuduro58
Top Bottom