Neler Yeni

Sevgili Yapacaklara/Olanlara Tavsiyeler

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Gurur meselesini diyorsan bu kanıtlanmış bir şey yani erkekler kızlara göre çok daha gururlu olurlar.
Bu oran 1/10 olsa bile genelleme yapmak mantığa uygun değil, ama mantık denen şeyin ne kadar gerçek olduğunu tartışacak olursak söylediğiniz her şey de her zaman haklı çıkarsınız. :)

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Çok Hüzünlü Bir Hikayeden Tavsiyeler.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Agaaa beeeeee

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Abi destan gibi eline sağlık

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
bi bana denk gelmiyo valla böyleleri şanslıyım galiba

Maeve Wiley

80+ Bronze
Bu ayrıldıktan sonra hemen başkasına gitme olayı kızlarda çok daha sık görülür. Çünkü kızlar gurur sahibi varlıklar değildirler. Gurur yapmadıkları için yaptıklarının saygısızlık olduğunu düşünmezler. Erkeklerde ise durum böyle değildir. Erkekler genel olarak gurur sahibi varlıklar oldukları için ayrıldıklarında hemen sevgili yapmazlar. Çünkü daha yeni bir ilişkiden çıkmıştır ve kendisine saygısı, eski yaşadığı ilişkiye saygısı vardır. Sonuçta geçmişte bir şeyler yaşanmıştır. O yaşanan şeylere erkekler saygı duyar ve direk ciddi ilişkiye başlamazlar. Yani tabii ki erkekler yapmaz demiyorum ama kızlara göre bu oran azdır. Aşk acısını kızlar pek yaşamaz. Çünkü zaten sizle çıkarken içindeki sevgiyi öldürmüştür. Ama siz çok sevdiğiniz için o gidince kalbiniz yara alır.
Bu kısmı okuyunca biraz içime oturdu. Acaba ben böyle bir şey yaptım mı diye geçmişimi düşündüm. Kendime ve karşımdakine saygım olduğu için biriyle ayrıldıktan sonra başkasına koşmadım ve birinden ayrıldıktan sonra günlerce acısını çekmiştim. Kendimi geçtim arkadaşlarıma da sordum onlarda gayet gururlu ve saygılı insanlar. Burada biraz nefretinizi dile getirmiş gibisiniz.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bu kısmı okuyunca biraz içime oturdu. Acaba ben böyle bir şey yaptım mı diye geçmişimi düşündüm. Kendime ve karşımdakine saygım olduğu için biriyle ayrıldıktan sonra başkasına koşmadım ve birinden ayrıldıktan sonra günlerce acısını çekmiştim. Kendimi geçtim arkadaşlarıma da sordum onlarda gayet gururlu ve saygılı insanlar. Burada biraz nefretinizi dile getirmiş gibisiniz.
Herkes kesin aynı demiyorum. Geneli böyle. Nedense benim de tüm arkadaşlarım da terk edildi sonuç aynı bendeki gibi oldu.

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Emir Kara
HAY AĞZINA SAĞLIK BU DURUM ANCA BÖYLE NET BİR ŞEKİLDE AÇIKLANABİLİRDİ TEK BÖYLE DÜŞÜNEN DE BEN DEĞİL MİŞİM

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,456
Üyeler
156,493
Son üye
pixsel9dev
Top Bottom