Neler Yeni

Sevgilim başka erkekler ile konuşuyor gizli

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,353
İsim
Emir Bayram

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ayrıl knk

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Berat fatih

Bertanxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bertan
Bak keyfine işte böyle kediciklerinle oyna rahatla kendine gel ;)
Ve zirlayarak ayrıldı ben okdr rahaltim ki yaşattığın aynısını yaptım . 1 gün sürmedi ben kendisini çok sevdim kıymadım . Sürpriz yaptın diyelim

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
ayrıl hocam

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
Genel olarak bu yaşta ki kızları tercih etmem 👍 çocuk oluyorlar daha ve ortam görmemis oluyorlar bu yüzden en ufak ortamı gördüklerinde hemen sizi aldatirlar 👍 en az 3 yaş büyük kişileri tercih ederim bu lise hayatım da özellikle yaptığım taktiktir. Tabii her kız aynı değildir sonuçta ama istatistik bir gerçektir.

Kara*

80+ Silver
Ve zirlayarak ayrıldı ben okdr rahaltim ki yaşattığın aynısını yaptım . 1 gün sürmedi ben kendisini çok sevdim kıymadım . Sürpriz yaptın diyelim
Bu yaşlarda normal hocam kızda da varsa o genişlik sevgiyi hemen keseceksin, bizimki de kanka delisi çıktı hemen saldım. Kendi sonu oldu. Yok seviyorum kıyamadım falan hikaye klasik tr kızı gibi zırlayıp ağlamış, karşına gelmeyip gerçeklerden kaçmış. Bırak oynasın abileriyle 1 posta atarlar her gün biriyle takılır rahatlar.

FurkanIIy

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Furkan Arslan
Merhaba arkadaşlar dün şöyle bir şey oldu . 1 hafdir sevgilim benle doğru düzgün konuşmuyordu kendisi gece annesinin yanında olacağını söyledi yani abisi vardı diye konuşamıyorum dedi . Normalde her zaman akşam gece konuşuyorduk. Sonra bu gitti oyundaki bana ait ne varsa sildi dediki abim hesabıma girecek oynayacak ben tamam desim ozmn şüphelendim . Bu her gece aynısı yapmaya başladı bana her gece farklı bir yalan. Oyuna girdiğini 3 tane erkekle oyun oynadığını gördüm her gece. . Normalde asla başka bir erkekle oyun oynamasına izin vermem oda benim kızlara. Sonra bunu diğer erklerl ile oynadığını gördüm hemen aglmaya başladı işte onlar abim fln yaşları büyük muhabbetleri sardı falan . Yani oynadığı oyun benim oynadığım oyun beni çağırmayıp her gece onlar ile oynamış. Ben ne yapam 2 yılık bir ilişki okdr kendisinden soğutun okdr nefret ediyorum ki. Konuşmak bile istemiyorum . Sizce ben abartıyormuyum normal bişe mi bu ?
Toksik ilişki. Karşı tarafı incitmeden ayrılmalısın. Aldatmalar ufak bir gülümseme, kısa bir mesajlaşma, hatta bir sosyal medya beğenisiyle başlar. Kimse kimseye hadi gel sevgili olalım demez. Oyun oynadığı erkekle sevgilisini aldatan çok insan gördüm. (Yha aşkım kardeşim gibiiii, sadece oyun oynuyoruzzz UwU) Taviz verme dostum. Taviz tavizi doğurur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,060
Üyeler
140,757
Son üye
Adnan27
Top Bottom