Neler Yeni

Sevgilim benden soğudu gibi

kızla 2 yıldır beraberiz gerçek hayattan normalde ama discorddan da konuşuyoruz
sürekli anında cevap veriyorum ama hiç anında cevap alamıyorum
benim yazdığım saat
1691977112186.png

onun cevapladığı saat
1691977126969.png

nerde yanlış yapıyorum anında cevap verme dedi bazı abilerim ondan mı kaynaklı neyden kaynaklı bi anda aktif oluyo çıkıyo yada kendini görünmeze alıyo bilmiyorum saçma saçma haber de vermiyor sabah uyumuşum diyor her gün olmasının imkanı yok sizce ne yapmalıyım

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hemen cevap verme , her dediğini yaparsan kız seninle uğraşmaz . Sen kızın her dediğini yaparsan kız senle ilgilenmez .biraz sen peşinden koşturmaya çalış meraklandirmaya çalış .Bazı duyduğum şeyler bunlar
iyi reis bide öyle deneyeyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hasbi Hamza ÖZCAN
Sor böyle böyle düşünüyorum neden diye kardeşim niye bu kadar büyütüyorsunuz her şeyi.

Rulep

80+ Gold
Benim bildiğim flörtken hemen dönüş yapılmaz sizin 2 yıl olmuş 2 yıllık ilişkide bence hemen dönüş yaptığın için soğuyacağını zannetmiyorum başka bir sebepler vardır

Kara*

80+ Silver
benim yazdığım saatAlıntıyı görüntüle

onun cevapladığı saat Alıntıyı görüntüle

nerde yanlış yapıyorum anında cevap verme dedi bazı abilerim ondan mı kaynaklı neyden kaynaklı bi anda aktif oluyo çıkıyo yada kendini görünmeze alıyo bilmiyorum saçma saçma haber de vermiyor sabah uyumuşum diyor her gün olmasının imkanı yok sizce ne yapmalıyım
Gerçek hayat derken hiç oturup buluşma imkanınız oldu mu? Full dc'den konuşuyorsan bir anlamı yok (benim tercihime göre). Üstelik 2 yıl olmasına rağmen böyle oluyorsa o ilişki flört her neyse tadı tuzu baştan bitmiş zaten, sana atıp tutuyor anlaşılan yeni jokerlerini o sırada deniyor. Dostum kendini zorlamana gerek yok güzel bir şekilde kıza hatasını söyle devam ederse salla başından, sen onun her durumunu çekmek zorunda değilsin. Bana gelip seviyorum abi falan deme bozuşuruz, seni ciddiye almayan birisi yüzünden boşuna kendini bitirmeye değmez. Ve biraz daha konuyu açmanı öneriyorum misal aranız nasıl ciddi mi seviyorsunuz veya öylesine takılmalık mı yaptın? eğer ciddi olsa bile dediğim gibi kıza durumu söyle devam ederse bitir.

SnareEcho

80+ Silver

Fazla değer verirsen kız senden soğur normal olarak. Seni yapışık yılışık biri olarak tanır.

mevlutkok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Mevlüt Kök

Her seferinde anında cevap veren insanları anlayamıyorum. Nasi her zamanın boş olabilir aga düşüncesi yaratıyor ben de ? Bunun tam tersi de var o da sıkıntı

phopshen

80+ Bronze

seni önemsemeyeni sen de önemseme

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
805
İsim
Ahmet Yıldırım
Fazla değer verirsen kız senden soğur normal olarak. Seni yapışık yılışık biri olarak tanır.
Abi bu tür şeyler niye normal olarak görülüyor? Ben sevdiğim insana sürekli iltifat eden, mutlu etmeye çalışan bir insanım. Bunu yapınca daha az seviyormuş gibi hissediyorum. Niye yapışık biri olarak görüyorlar ki? Sadece çok sevdiğim için daha çok ilgi göstermek istiyorum.

Kara*

80+ Silver
Abi bu tür şeyler niye normal olarak görülüyor? Ben sevdiğim insana sürekli iltifat eden, mutlu etmeye çalışan bir insanım. Bunu yapınca daha az seviyormuş gibi hissediyorum. Niye yapışık biri olarak görüyorlar ki? Sadece çok sevdiğim için daha çok ilgi göstermek istiyorum.
Kızdan kıza farklılık gösteriyor kanka ya o sorun işte, biz bi bağlandığımız zaman yavru kedi gibi sevmeyi bildiğimiz için bazı kızlarda bu arkayı kaldırıyor bazıları seni daha çok seviyor.

Gerçek hayat derken hiç oturup buluşma imkanınız oldu mu? Full dc'den konuşuyorsan bir anlamı yok (benim tercihime göre). Üstelik 2 yıl olmasına rağmen böyle oluyorsa o ilişki flört her neyse tadı tuzu baştan bitmiş zaten, sana atıp tutuyor anlaşılan yeni jokerlerini o sırada deniyor. Dostum kendini zorlamana gerek yok güzel bir şekilde kıza hatasını söyle devam ederse salla başından, sen onun her durumunu çekmek zorunda değilsin. Bana gelip seviyorum abi falan deme bozuşuruz, seni ciddiye almayan birisi yüzünden boşuna kendini bitirmeye değmez. Ve biraz daha konuyu açmanı öneriyorum misal aranız nasıl ciddi mi seviyorsunuz veya öylesine takılmalık mı yaptın? eğer ciddi olsa bile dediğim gibi kıza durumu söyle devam ederse bitir.
abi oturup buluştuk tabii ki de konuştuk falan filan ama yani ben de Ameyus gibi bir insanım yani sevdiğim insana sevildiğini hissettirmek istiyorum ama dediğini de deneyeceğim teşekkürler
yani şuan bi 5 dk falan geç cevap vericem bide çok iltifat etmiycem ha gene edicem ama çok fazla değil
bide ciddi seviyorum ben onu bilemiyorum artık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,823
Üyeler
158,668
Son üye
Alperen Bulut
Top Bottom