Neler Yeni

Sevilmek için tek kriter dış görünüş

Ali4326

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ali
Dış görünüş bu hayattaki en önemli şeydir. bu konudan muzdarip olmayanlar genelde kendinle barışık ol spor yap sosyalleş derler ama maalesef 10/5 tip altı erkeğin aşk konusunda hiç bi şansı yok. eklediğim fotoğrafa bakın ikisinin de toplum gördüğü saygı sevgi kadın ilişkileri asla bir olmayacak. her türlü tartışmaya da açığım.

IMG_5313.jpeg

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,942
İsim
Sarp Yılmaz
Dış görünüş bu hayattaki en önemli şeydir. bu konudan muzdarip olmayanlar genelde kendinle barışık ol spor yap sosyalleş derler ama maalesef 10/5 tip altı erkeğin aşk konusunda hiç bi şansı yok. eklediğim fotoğrafa bakın ikisinin de toplum gördüğü saygı sevgi kadın ilişkileri asla bir olmayacak. her türlü tartışmaya da açığım.

IMG_5313.jpeg
5/10 diyerek iyi demişsin kral 7/10 altı şans yok maalesef :(

Son düzenleme:

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Semih Aydın
Şöyle söyleyeyim.
Cebinde paran yoksa ailen bile seni bir yaştan sonra sevmez.
Ne kadar tatlı, yakışıklı ya da güzel olursan ol öncelik her zaman "finansaldır".

He birisiyle tanışmak için tip mi para mı dersen elbette ki tip ama bu sorunun cevabı zamanla "paraya" dönecektir.
Örneğin: Çok yakışıklısındır ama cebinde paran yoktur. Kız buluşmayı ister bunun için "sigara, alkol, yeme içme" karşıaldıktan sonra bir şeyleri yaşarsın ki paran olmadığı için bunu yapamazsın. Borç vs alıp yapsan bile kalıcı bir çözüm olmaz.

Son düzenleme:

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,292
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

IMG_5313.jpeg
O tip bi yerden sonra paraya donuyor birde maalesef sen istedigin kadar tipe bakma 135 kiz bile gidip 185 alti erkek erkek midir ya diyor

Merdonaldo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Mert
Nİkah masası ve canısı filmdede böyleydi

Kara*

80+ Silver
Yalnız tip bir yere kadar sen Benjamin Franklin'den haber ver en yakışıklıda sen oluyorsun, en centilmende sen oluyorsun, en kaslıda sen oluyorsun.

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
Heath Ledger
Dış görünüş her şey değildir ancak bir öneme sahiptir. Ancak bazı kişiler dış görünüş her şeymiş gibi göstermeye çalışıyor. Sakın buna aldanmayın. Bu durum finans açısından da kısmen böyledir. Finans her şey değil ama iki öneme sahiptir (dış görünüşten daha önemlidir şahsen). Esas mesele kendi kişiliğinizi geliştirmektir. Birilerine yaranmak için değil kendiniz için kendinizi geliştirin. Kendiniz için finansal durumunuzu iyileştirin. Kendiniz için spor yapın dış görünüşünüzü geliştirin. Daha sonra insanlarla sosyalleştiğiniz zaman kendinize yaptığınız yatırımın karşılını alın. Bu dediklerim çok soyut şeyler olarak görülebilir ancak ben hiçbir zaman başkası için finansal durumumu, Dış görünüşümü veya kişiliğimi geliştirmedim. Ben her şeyi kendim için yaptım (gerçekten kendim için yaptım) Ve şu an mutlu diyebileceğim bir hayat yaşıyorum.

Top Bottom