Neler Yeni

Sevilmek için tek kriter dış görünüş

Rulep

80+ Gold
O tip bi yerden sonra paraya donuyor birde maalesef sen istedigin kadar tipe bakma 135 kiz bile gidip 185 alti erkek erkek midir ya diyor
boy meselesi sanal ortamda hit almak için abartılmış bir şey. sokağa çıktığınızda o tür insanlara denk gelme olasılığınız çok düşük giyimine, makyajına, hal ve hareketlerine bakıldığında anlaşılıyor

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,266
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
boy meselesi sanal ortamda hit almak için abartılmış bir şey. sokağa çıktığınızda o tür insanlara denk gelme olasılığınız çok düşük giyimine, makyajına, hal ve hareketlerine bakıldığında anlaşılıyor
O da oyle biriymis…

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,938
İsim
tümen dağ

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Dış görünüş bu hayattaki en önemli şeydir. bu konudan muzdarip olmayanlar genelde kendinle barışık ol spor yap sosyalleş derler ama maalesef 10/5 tip altı erkeğin aşk konusunda hiç bi şansı yok. eklediğim fotoğrafa bakın ikisinin de toplum gördüğü saygı sevgi kadın ilişkileri asla bir olmayacak. her türlü tartışmaya da açığım.

IMG_5313.jpeg
Para.

Dış görünüş bu hayattaki en önemli şeydir. bu konudan muzdarip olmayanlar genelde kendinle barışık ol spor yap sosyalleş derler ama maalesef 10/5 tip altı erkeğin aşk konusunda hiç bi şansı yok. eklediğim fotoğrafa bakın ikisinin de toplum gördüğü saygı sevgi kadın ilişkileri asla bir olmayacak. her türlü tartışmaya da açığım.

IMG_5313.jpeg
Haklısın.

Ali4326

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ali
Dış görünüş her şey değildir ancak bir öneme sahiptir. Ancak bazı kişiler dış görünüş her şeymiş gibi göstermeye çalışıyor. Sakın buna aldanmayın. Bu durum finans açısından da kısmen böyledir. Finans her şey değil ama iki öneme sahiptir (dış görünüşten daha önemlidir şahsen). Esas mesele kendi kişiliğinizi geliştirmektir. Birilerine yaranmak için değil kendiniz için kendinizi geliştirin. Kendiniz için finansal durumunuzu iyileştirin. Kendiniz için spor yapın dış görünüşünüzü geliştirin. Daha sonra insanlarla sosyalleştiğiniz zaman kendinize yaptığınız yatırımın karşılını alın. Bu dediklerim çok soyut şeyler olarak görülebilir ancak ben hiçbir zaman başkası için finansal durumumu, Dış görünüşümü veya kişiliğimi geliştirmedim. Ben her şeyi kendim için yaptım (gerçekten kendim için yaptım) Ve şu an mutlu diyebileceğim bir hayat yaşıyorum.
Bir kız sana baktığında tipini beğenmediyse, senin özgüvenin yüksek mi düşük mü diye bakmıyor ki bile? Seni direkt görmezden geliyor, sen yokmuşsun gibi davranıyor.
Dış görünüş her şey değildir ancak bir öneme sahiptir. Ancak bazı kişiler dış görünüş her şeymiş gibi göstermeye çalışıyor. Sakın buna aldanmayın. Bu durum finans açısından da kısmen böyledir. Finans her şey değil ama iki öneme sahiptir (dış görünüşten daha önemlidir şahsen). Esas mesele kendi kişiliğinizi geliştirmektir. Birilerine yaranmak için değil kendiniz için kendinizi geliştirin. Kendiniz için finansal durumunuzu iyileştirin. Kendiniz için spor yapın dış görünüşünüzü geliştirin. Daha sonra insanlarla sosyalleştiğiniz zaman kendinize yaptığınız yatırımın karşılını alın. Bu dediklerim çok soyut şeyler olarak görülebilir ancak ben hiçbir zaman başkası için finansal durumumu, Dış görünüşümü veya kişiliğimi geliştirmedim. Ben her şeyi kendim için yaptım (gerçekten kendim için yaptım) Ve şu an mutlu diyebileceğim bir hayat yaşıyorum.
başlıktada belirttim bu konudan müzdarip olmayanlar böyle tavsiye verir dedim :)
Kimse dış görünüşünü beğenmediği biriyle sevgili olmaz ben hiç 1.60 boyunda çenesi geride gözlüklü birini bi kızla el ele tutuşurken görmedim 🙂↔️
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hala gelip kendini geliştir spor yap kitap oku diyorlar yakışıklı biri bunların hiçbirini yapmasa bile dm kutusu mesajlarla dolu mesela neden benim çevremde dış görünüşü iyi olanların karşı cinsle iletişimi daha iyi 🙃

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,160
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom