Neler Yeni

!! Sİ"""RJİ DRAMASI !!

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,212
İsim
Selim
Aynı olayı İtopya ile yaşadım. Kronik arızası olan klavyeye değişim çıktı düşük model veya fatura ücret iadesi teklif edildi. Kabul etmeyip thh başvurdum hala bekliyorum. Ya dandik elde kalan ürün teklif ediliyor ya da bedel iadesi.

KEREM23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
KEREM ÇELİKEL
Instagram
krm.celikel
Hepsinde böyle arkadaşlar. Büyük firmalardan alışveriş yapılmaz. Pazaryerlerinde satış yapan küçük firmalardan satın alacaksınız. Güvenceyi pazaryeri sağlıyor zaten. Küçük firmalar da az satış yaptığı için çok daha fazla özen gösteriyor. Mesela bu olayı Hepsiburada'dan satın alıp yaşasanız, iade gönderir göndermez para iadesi yaparlar.
Oralarda da çok pahalı işte hocam sorun orda yoksa niye küçük esnafa destek olmayalim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı olayı İtopya ile yaşadım. Kronik arızası olan klavyeye değişim çıktı düşük model veya fatura ücret iadesi teklif edildi. Kabul etmeyip thh başvurdum hala bekliyorum. Ya dandik elde kalan ürün teklif ediliyor ya da bedel iadesi.
Niye paranı iade almak istemiyorsun

mortemeyn

80+ Bronze
Bende sorun yaşadım hatalı olan işlemci vardı bozuktu mavi ekran veriyordu Intel test yaptı arızalı dedi tray diye snrji değiştirmesi lazımdı sorun yok diye geri gönderdi ürünü üreten kabul ediyor adamlardaki lükse bak sanki daha iyi biliyor. Sorunu THH taşıdım. Bilirkişi geldi render alırken tak mavi ekran aldı adam tutanak tuttu. 4-5 ay sonra aldım paramı bir daha yanından geçmem.

Farex

80+ Silver
Ben hiç böyle bir durum yaşamadım bende rx 6500 xt ıtx powercolor vardı ve soğutması berbattı garantiye yolladım kabul ettiler yetersiz olduğunu ve bana 2 fanlı modelini sıfır şekilde yolladılar ssd almıştım sıfırı ile değiştirdiler mesela.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,212
İsim
Selim
Oralarda da çok pahalı işte hocam sorun orda yoksa niye küçük esnafa destek olmayalim

Niye paranı iade almak istemiyorsun
Asgari 5500ken 750 verip almışım şuan 750tl para mı sizce?

Owlore

80+
Merhabalar.
Şu iki videoyu izledikten sonra kanım dondu...

S""""jiden herhangi bir şey yaparken bu olayı da dikkate almanızı öneririm. Bu olay bu şekilde ne kadar devam eder, kendilerini ne kadar toparlar, nasıl bir yol izlerler hiçbir fikrim yok.
"s"""rji boykot" kafasında yaklaşan birisi değilim o artık sizin vereceğiniz bir karar ben sadece bilgilendirmek amaçlı böyle bir konu açma gereği duydum. Bu kadar sarsıcı bir şeyin perde arkasında kalmasını istemem açıkçası ki başıma gelse nasıl bir reaksiyon vereceğimi kestiremiyorum bile.

İyi forumlar
Youtube'un bu videoyu herkese önermesi çok iyi olmuş ya. İlk videoyu izlemiştim 2.sinin de gelmesi mutlu etti, abimize tam destek.

GirayHan

80+ Platinum
bu firmadan tek alışverişim yok. yapmam. itopya'dan sadece zamanında 1 monitör aldım sorun yaşamdım. bi daha tercih eder miyim etmem. Arkadaşlar elektronik eşyalarda mümkünse kesinlikle amazon harici hiç bir yeri tercih etmeyin. Hepsiburadada ise sadece satıcısı hepsiburada olan ürünü alın. Başınızın ağrımaması için bu şart. Hele ki monitör/tv alıyorsanız direkt olarak Amazonu tercih edin.

epalo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Durmuş T.
Bende sorun yaşadım hatalı olan işlemci vardı bozuktu mavi ekran veriyordu Intel test yaptı arızalı dedi tray diye snrji değiştirmesi lazımdı sorun yok diye geri gönderdi ürünü üreten kabul ediyor adamlardaki lükse bak sanki daha iyi biliyor. Sorunu THH taşıdım. Bilirkişi geldi render alırken tak mavi ekran aldı adam tutanak tuttu. 4-5 ay sonra aldım paramı bir daha yanından geçmem.
O arkadaşın sorununuda çözmezlerdi bu videolar olmasaydı ben bunu anladım. O videonun altına bunları yazın artı snerji kanalının en son video attığı yere gidip altına yazın.

KEREM23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
KEREM ÇELİKEL
Instagram
krm.celikel
Asgari 5500ken 750 verip almışım şuan 750tl para mı sizce?
Alakası yok mesela ben PC alicaktim esnafa sordum fiyat güya babamın arkadaşı 2,3 kişi fln biri 4060 li MSI sisteme 43 bin fiyat çekti biri 4070 superli sisteme 55 bin fiyat çekti

Alakası yok mesela ben PC alicaktim esnafa sordum fiyat güya babamın arkadaşı 2,3 kişi fln biri 4060 li MSI sisteme 43 bin fiyat çekti biri 4070 superli sisteme 55 bin fiyat çekti
Gittim daha düşük fiyata snerjden vok trooper v4 aldım yarın elimde olur bakalım ne olacak

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,212
İsim
Selim
Hocam size daha açıklayıcı olayım 10kya ekran kartı aldın diyelim 4060. 1.5 yıl sonra bozuldu ve size 4050 veya ücret iadesi talep edildi. 4050 alsanız olmaz çünkü alt model. 10kya artık 4060 alamıyorsunuz 4060 veya muadili 20k olmuş. Ne tercih ederdiniz?

KEREM23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
KEREM ÇELİKEL
Instagram
krm.celikel
Hocam size daha açıklayıcı olayım 10kya ekran kartı aldın diyelim 4060. 1.5 yıl sonra bozuldu ve size 4050 veya ücret iadesi talep edildi. 4050 alsanız olmaz çünkü alt model. 10kya artık 4060 alamıyorsunuz 4060 veya muadili 20k olmuş. Ne tercih ederdiniz?
O anki duruma göre cevap değişir

Top Bottom