Neler Yeni

!! Sİ"""RJİ DRAMASI !!

KEREM23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
KEREM ÇELİKEL
Instagram
krm.celikel
22.000 lira ödemeyi nakit almışlar , arkadaş maliyeye şikayet ettim diyor , gerçekten ettiyse başları ağrıyabilir. Bugün bir kaç yayıncının konuştuğunu gördüm , daha büyük yayıncılara da ulaşmasını isterim açıkçası. Müşteriyi küçümsemek neymiş görsünler. 3 kuruş kar edicez diye belki yüzbinler hatta milyonlar kaybetmiş olabilirler. Mağaza müdürü kahvesini yudumlar artık :kekw:
harbiden öyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

herkese ulaşsında bıdaha yapmasınlar

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Volkan
para mı veriyorlar la size böyle konu açın diye hergün biri aynı konuyu açıyo :D
böyle olması iyi bir şey ilk gördüğüm gün kulaklık alacaktım vazgeçtim şimdi gaming gen tr den aldım hs55 wireless geldi kulaklık ilk izlenim güzel ama deri pad terletiyor oda olur zaten

agno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
burak
böyle olması iyi bir şey ilk gördüğüm gün kulaklık alacaktım vazgeçtim şimdi gaming gen tr den aldım hs55 wireless geldi kulaklık ilk izlenim güzel ama deri pad terletiyor oda olur zaten
O zaman sessizce google a geming gen şikayet yaz ve çıkanları oku 😃

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Volkan

agno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
burak
monitör ve kulaklık aldım şuana kadar sorun yaşamadım ve kule tipi soğutucu
İşte bahse konu siteden de bir sürü sorun yaşamadan alışveriş yapan var. Anlatmaya çalıştığım şey o zaten. Burada şöyşe ütopya rezilliği böyle ütopya rezilliği diye 50 tane konu açıldı ben çok alışveriş yaptım sorun yaşamadım. Aynı şekilde incehesap için de konular açıldı ve açılmaya devam ediyor oradan da sistem aldım sorun yaşamadım. Vatandan da aldım sorun yaşamadım. Ama sorun yaşayan birileri var ve onlara bakarsan hiçbir yerden alışveriş yapmaman lazım

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,912
İsim
Mehmet Aslan
harbiden öyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

herkese ulaşsında bıdaha yapmasınlar
bu arada videoyu izledim arkadaşta öyle sorunlu bir müşteri değil ha belli oluyor , iletişimci olarak söylüyorum düzgün bir konuşmayla çok güzel orta yolu bulabilirsin dünden razı yani , ama o üstten bakış mahkemeye gidicem diyince kış kış der gibi muamele uygulamaları hele o resmi hesaptan mailleşme aman allahım tam bir felaket ya. Öyle bir mailleşme yok dümdüz kendi kafasına sıkmak o ya , hiç mi pazarlama ekibiniz danışmanınız yok yani yuh , varsa kim verdi bu aklı onlara komik gerçekten. Üniversite de kriz yönetimi olarak okutulması gereken ders niteliğinde olay.

valhalla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ahmet Taşlıova
Selamlar herkese, ben Aralık 2023 de adı geçen firmadan 2 adet sistem aldım birisi iş diğeri de işe destek ve oyun amaçlı.. 2 sistem de eksiksiz ve sorunsuz bi şekilde kurumları yapılmış olarak geldi ve tek can sıkıcı olay her 2 sistemin de kablolamasi berbattı kendim baştan düzelttim..Aldığımdan şuana kadar tek bir sorun yaşamadım.. Ilgili arkadaşın 2 videosunu da izledim ve hatta hem bu firma hem de baska firmalardan yaşanan sıkıntılara dair videoları da izledim zaman zaman denk geldiğimde.. objektif olmaya çalışarak konuya da müdahil olmadan şunu diyebilirim, teknoloji ülkemizde de dünyada da şans işidir biraz..o yüzden olumsuz deneyim yaşayan kardeşlerim adına üzüldüm.. hak aramak hakkını beklemek kadar doğalı da yok ve haklilarsa haklarını almak istemeleri kadar olağan bir durum olamaz...o bunu demiş bu bunu istemiş başka bi boyut ama firma temsilcilerinin baştan itibaren yeterince yapıcı ve çözüm odaklı sabırlı davranmadiklari seziliyor..ilk görüştüğü müşteri temsilcisi müşteri memnuniyeti adına bile olsa müşterisine çözümü beklediği şekliyle sorunu çözseydi bu kadar basit bir olay bu noktalara taşınmazdı.. Aralarındaki diyalogları bir tarafın anlatımıyla biliyoruz diğer tarafın tezlerini de yine karşı tarafın anlatımıyla yorumluyoruz..Neticede bu sektörde nice firma nice cirolarla urun satiyor her musteri sorun yaşasa ticaret yapmalari mumkun olmazdı..O nedenle olaya genel bir sorun değil biraz da münferit hadiseler gözüyle de bakmak lazım zaman zaman... Açıkçası firmanın da bu konuda bir açıklama yapması ve haklı haksız farketmeksizin hakkini araması ya da kendini savunması gerekirdi ama bu saatten sonra geç kalmislar gibi duruyor..Ki bu sorunun çözüm yeri de bu noktadan sonra yargıdır bana göre.. Zaten her iki taraf da konunun yargıya intikalinde hem fikir en azından:)
İnşallah sulh ile çözülür..Hiçbirimizin bu tarz sorunlarla karşılaşmaması dileğiyle hepinize iyi forumlar..

Telefonunu Çıkra

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Ahmet Berat AĞCA
Merhabalar.
Şu iki videoyu izledikten sonra kanım dondu...

S""""jiden herhangi bir şey yaparken bu olayı da dikkate almanızı öneririm. Bu olay bu şekilde ne kadar devam eder, kendilerini ne kadar toparlar, nasıl bir yol izlerler hiçbir fikrim yok.
"s"""rji boykot" kafasında yaklaşan birisi değilim o artık sizin vereceğiniz bir karar ben sadece bilgilendirmek amaçlı böyle bir konu açma gereği duydum. Bu kadar sarsıcı bir şeyin perde arkasında kalmasını istemem açıkçası ki başıma gelse nasıl bir reaksiyon vereceğimi kestiremiyorum bile.

İyi forumlar
3. Video yayınlanmış ve maduriyet giderilmiş ancak bu ve buna benzer olaylar için S"""ji nin de açıklaması var. Yorumlaması size kalmış.

KEREM23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
KEREM ÇELİKEL
Instagram
krm.celikel
Son düzenleme:

FurkanIIy

80+ Bronze
Hepsinde böyle arkadaşlar. Büyük firmalardan alışveriş yapılmaz. Pazaryerlerinde satış yapan küçük firmalardan satın alacaksınız. Güvenceyi pazaryeri sağlıyor zaten. Küçük firmalar da az satış yaptığı için çok daha fazla özen gösteriyor. Mesela bu olayı Hepsiburada'dan satın alıp yaşasanız, iade gönderir göndermez para iadesi yaparlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,769
Üyeler
155,626
Son üye
lunatik
Top Bottom