Neler Yeni

Çözüldü✓ Sıfır RX 6700 vs RX 6700 XT

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Emin
xt modelini tercih etmeni öneririm

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Samet Yeniköy
xt modelini tercih etmeni öneririm
Hocam xt alacağım zaten şuan hangi xt modelini alsam diye konuşuyorduk
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Hacı_80 @HacıSOFU Hocam size bir şey soracağım aynı fiyata red devil 6700 xt mi nitro+ 6700xt mi sizce furmark performansları aynı sayılır. Kutu içeriği olarak red devil daha iyi nitronunda tasarımı daha iyi siz hangisini alırdınız.

Son düzenleme:

Shourd

80+ Silver

@Hacı_80 @HacıSOFU Hocam size bir şey soracağım aynı fiyata red devil 6700 xt mi nitro+ 6700xt mi sizce furmark performansları aynı sayılır. Kutu içeriği olarak red devil daha iyi nitronunda tasarımı daha iyi siz hangisini alırdınız.
benim önerim nitro plus bide ikisininde kfg durumu nasıl oda bi faktör ama önerim nitro + sebebi daha fazla teknolojiye sahip ve biraz daha verimli güç tüketiyor red devile göre red devil 8+8 pin 700w önerilen psu isterken nitro+ 8+6 pin 650w öneriyor psuyu KFG durumu aynı ise nitro daha mantıklı

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,951
İsim
Hacı

REDDEVİL al geç piyasanın en iyisi.

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Samet Yeniköy
benim önerim nitro plus bide ikisininde kfg durumu nasıl oda bi faktör ama önerim nitro + sebebi daha fazla teknolojiye sahip ve biraz daha verimli güç tüketiyor red devile göre red devil 8+8 pin 700w önerilen psu isterken nitro+ 8+6 pin 650w öneriyor psuyu KFG durumu aynı ise nitro daha mantıklı
İkiside garantisiz kutulu hocam bende nitro taraftariyim ama red devil kaliteside var şimdi. Ama yüksek ihtimalle nitro alırım çünkü hem tasarımı daha iyi hem sizin dediğiniz gibi daha verimli güç tüketiyor.

REDDEVİL al geç piyasanın en iyisi.
Oda doğru ama bilemedim. Nitroda almış olsam pişman olmam red devilde alsam pişman olmam o yüzden arada kaldım

Shourd

80+ Silver
İkiside garantisiz kutulu hocam bende nitro taraftariyim ama red devil kaliteside var şimdi. Ama yüksek ihtimalle nitro alırım çünkü hem tasarımı daha iyi hem sizin dediğiniz gibi daha verimli güç tüketiyor.

Oda doğru ama bilemedim. Nitroda almış olsam pişman olmam red devilde alsam pişman olmam o yüzden arada kaldım
Red devil gerçekten en iyilerden ama bi o şekilde nitro+ da iyi eğer örnek olarak dediğiniz kart 7800xt olsaydı önerim red devil olurdu çünkü bu colorfulun her zaman yaptığı bişi kartın gücü düştükçe kısıyorlar ve mantıklıda fiyat için saphire ise colorfuldan farklı olarak bi düşük bide yüksek model sunuyor yani nitro + yüksek hali ama yüksek nitro+ yüksek segment reddevile seviyesinde değil ama rx 6700xtdeki red devil orta segment bu yüzden önerim nitro+tan yana

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,951
İsim
Hacı

REDDEVİL al geç Daha sessiz kaliteli ve soğutması daha iyi.

Sapphire 210W çekerken, REDDEVİL 200W çekiyor. Bu da Sapphire %3 kadar daha güçlü yapıyor.

Sapphire %55 Fanda 64 derece iken, REDDEVİL %40 Fan 63 derece.

Verim sitesinden bakıp önerilen PSU ile bilinmez arkadaş!
İkisi de aynı GPU zaten firma Hangi Watt ı verdiyse onu çeker ve ona göre performans verir çipset.

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Samet Yeniköy
Red devil gerçekten en iyilerden ama bi o şekilde nitro+ da iyi eğer örnek olarak dediğiniz kart 7800xt olsaydı önerim red devil olurdu çünkü bu colorfulun her zaman yaptığı bişi kartın gücü düştükçe kısıyorlar ve mantıklıda fiyat için saphire ise colorfuldan farklı olarak bi düşük bide yüksek model sunuyor yani nitro + yüksek hali ama yüksek nitro+ yüksek segment reddevile seviyesinde değil ama rx 6700xtdeki red devil orta segment bu yüzden önerim nitro+tan yana
Tamamdir hocam zaten nitro ile anlaştık pazartesi kargoya veririm dedi.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,951
İsim
Hacı
Orta mı segment 🤣

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Samet Yeniköy
REDDEVİL al geç Daha sessiz kaliteli ve soğutması daha iyi.

Sapphire 210W çekerken, REDDEVİL 200W çekiyor. Bu da Sapphire %3 kadar daha güçlü yapıyor.

Sapphire %55 Fanda 64 derece iken, REDDEVİL %40 Fan 63 derece.

Verim sitesinden bakıp önerilen PSU ile bilinmez arkadaş!
İkisi de aynı GPU zaten firma Hangi Watt ı verdiyse onu çeker ve ona göre performans verir çipset.
Hocam sıfır olmadığı için sizin dediğiniz fan devirlerinde o sıcaklıklar olmuyor maalesef

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,951
İsim
Hacı

Shourd

80+ Silver
Orta mı segment 🤣
siz beni yabnlı anladınız oysaki gayet iyi açıkladığımı düşünüyorum colorfulun yaptığı şey yüksek modelerde yüksek segment kulanmak orta kartlarda orta segment kulanmak saphirede zaten bilfiğiniz gibi bi pulse alt bide üst olarak nitro + bulunuyor yani colorful gibi değil demek istedim yoksa belirtiğim gibi ikisininde üst segment olan halleri olsa rahat bi şekilde red devilenin alacağını söyledim

Kartların furmark testlerini at yorum yapayım.
zaten belirtmiş bende ona göre öneride bulundum lütfen daha dikkatli bakın

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,951
İsim
Hacı
siz beni yabnlı anladınız oysaki gayet iyi açıkladığımı düşünüyorum colorfulun yaptığı şey yüksek modelerde yüksek segment kulanmak orta kartlarda orta segment kulanmak saphirede zaten bilfiğiniz gibi bi pulse alt bide üst olarak nitro + bulunuyor yani colorful gibi değil demek istedim yoksa belirtiğim gibi ikisininde üst segment olan halleri olsa rahat bi şekilde red devilenin alacağını söyledim

zaten belirtmiş bende ona göre öneride bulundum lütfen daha dikkatli bakın
Yep 👍

Furarkı şimdi gördüm. REDDEVİL halen daha serin.
Fanı aynı DEVİR (RPM) hıza sabitle sok bi Furmarka gör sonucu 🤣

Top Bottom