Neler Yeni

sıfırdan ingilizce öğrenmek istiyorum tavsiyeniz nedir

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Can ŞİMŞEK
sıfırdan ingilizce öğrenmek istiyorum ne tavsiye edersiniz, internet üzerinden üyelik mi almalıyım, kursa mı yazılmalıyım, daha önceden deneyimleyen arkadaşlar var mı yardımcı olursanız sevinirim

cmz10line

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Enes Comez
Instagram
cmz.808
asla kurs önermem. kursa giden bir çok arkadaşım da vardı hiç bir şey öğrenemediler. youtube'da fk language adında bi kanal var oradan öğrenebilirsin, illa para verip müthiş hizmet istiyorsan kurslar yerine udemy'de daha ucuz ve işe yarar şeyler var.

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,275
İsim
Kazım Buğrahan Mert
sıfırdan ingilizce öğrenmek istiyorum ne tavsiye edersiniz, internet üzerinden üyelik mi almalıyım, kursa mı yazılmalıyım, daha önceden deneyimleyen arkadaşlar var mı yardımcı olursanız sevinirim
Özer kirazla başla kitapları çok faydalı alırsan güzel olur almadan da youtube kanalından öğrenmende sıkıntı olmaz

• Beğen
Reaksiyonlar: Esca

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
asla kurs önermem. kursa giden bir çok arkadaşım da vardı hiç bir şey öğrenemediler. youtube'da fk language adında bi kanal var oradan öğrenebilirsin, illa para verip müthiş hizmet istiyorsan kurslar yerine udemy'de daha ucuz ve işe yarar şeyler var.
Aksen kahraman hocayı tavsiye eder misin?

Son düzenleme:

cmz10line

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Enes Comez
Instagram
cmz.808
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilmiyorum hocam. Siz kendiniz güzel anlıyorsanız, zevk alıyorsanız çalışabilirsiniz. Biraz kişinin kendi isteği, anlaması ve özverisiyle alakalı bir durum.

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Can ŞİMŞEK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekürler müsait zamanımda bi bakarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
maksi
bu devirde dil öğrenmek için para vermeyin, bir sürü güzel kaynak var hangisi hoşunuza giderse. ben ne biliyorsam oyunlardan öğrendim. oyunlarla aranız varsa öneririm.

Top Bottom