Neler Yeni

Sigara nasıl bırakılır ? En az koku yapan sigara nedir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
Selamlar. Hayatın, derslerin yoğunluğundan 1.5 yıl civarı önce içmeye başladım. Şimdi bırakmak istiyorum. Birkaç gün içmiyorum ama sonrasında tekrardan içmeye başlıyorum. Dersler hala yoğun geliyor. Bir de canım istiyor. Kafamı dağıtıyor. Nasıl daha rahat bırakabilirim. Ve son olarak, biliyorum her sigara koku bırakır ama bunların içinde en az bırakacak yok mu ? Touch Blue demeyin lütfen kesmiyor. Hem orta derecede etkili hem de koku bırakmayan bir şey arıyorum. Ne hafif ne ağır. Dark Blue denedim, çok koku bırakıyor. Night Blue denedim güzel ama farklı şeyler istiyo canım. Marlboro Touch denedim (kırmızı filtre) sevmedim. Marlboro Red içmek istiyorum ama çok koku bırakıyor galiba. Bir ara 1-2 paket içmiştim ve gerçekten güzeldi .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında, "kafamı dağıtıyor" kısmını bağımlılıktan söylüyo da olabilirim. Gerçekten dağıtıyor mu yoksa nikotin eksikliğimi mi gideriyor karar veremedim. Galiba 2.si

Son düzenleme:

Reindi

80+ Silver
Selamlar. Hayatın, derslerin yoğunluğundan 1.5 yıl civarı önce içmeye başladım. Şimdi bırakmak istiyorum. Birkaç gün içmiyorum ama sonrasında tekrardan içmeye başlıyorum. Dersler hala yoğun geliyor. Bir de canım istiyor. Kafamı dağıtıyor. Nasıl daha rahat bırakabilirim. Ve son olarak, biliyorum her sigara koku bırakır ama bunların içinde en az bırakacak yok mu ? Touch Blue demeyin lütfen kesmiyor. Hem orta derecede etkili hem de koku bırakmayan bir şey arıyorum. Ne hafif ne ağır. Dark Blue denedim, çok koku bırakıyor. Night Blue denedim güzel ama farklı şeyler istiyo canım. Marlboro Touch denedim (kırmızı filtre) sevmedim. Marlboro Red içmek istiyorum ama çok koku bırakıyor galiba. Bir ara 1-2 paket içmiştim ve gerçekten güzeldi .

Aslında, "kafamı dağıtıyor" kısmını bağımlılıktan söylüyo da olabilirim. Gerçekten dağıtıyor mu yoksa nikotin eksikliğimi mi gideriyor karar veremedim. Galiba 2.si
yeşilayı ara cidden yardımcı oluyorlar babam öyle bıraktı benim

Cihan-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Cihan
marlboro edge blue dene

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Can...

80+ Platinum

Ayranım dökülmesin misali

Eyvallah

Eyvallah hocam bakayım

Bırakana kadar yaa :D
Öneri istiyorsan bırakana kadar ı unut birwkamayacaksin çünkü kafanda bitirmemişsin hala arayış içindesin duruma bakılırsa

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayranım dökülmesin misali

Öneri istiyorsan bırakana kadar ı unut birwkamayacaksin çünkü kafanda bitirmemişsin hala arayış içindesin duruma bakılırsa
Doğru diyosunuz. 4 gündür içmedim. Cumartesi sadece tek dal içtim. Sayılmaz diye düşünüyorum. Bugün 4. gün. Bakalım dayanacak mıyız ? Okeyde de çok iyi gidiyor ama be

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Sigarayı 10 sene belki daha fazla içtim. Bir anda bıraktım ve bırakalı 3 seneyi geçti. Tavsiyem bırakmak istiyorsan önce kafanda bitir. Şu paketi bitireyim bırakıcam deme dolu paketi at çakmağı ne varsa at ve kafanda onu bitir. Sigara içmeden 1 günlük periyodu bitirebiliyorsan 2 gün de dayanırsın 20 günde 20 gün sonunda artık sigara içme isteğin kalmayacak. 30 gün bittiğinde sigara içmeyen normal bi insan gibi olacaksın istek açısından. Etrafındaki içen kişilerden uzak dur içtiğin ortamlardan uzak dur. Ben öyle yaptım 1 ay piyasaya çıkma gerekirse tüm hayatın kurtulsun hocam. Sigarayı içerken yanında olan insanlar sen sigara yüzünden hastaneye düştüğünde yanında olmayacaklar bunun bilinciyele bırak. Benden sana abi kardeş tavsiyesi

Top Bottom