Neler Yeni

Sigara nasıl bırakılır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Halil
Sigarayı sevmem, iyi bir madde de değildir. Ama son 3 haftaya yakındır içmeye başladım. 1 senelik puro geçmişim var. Hakkımda iyi bir konuşma da olsa, kötü bir konuşma da olsa kafama çok takan, altından sebep arayan, kafada kurma problemi olan ve babamla problemli olduğum zamanlarım oluyor. Sırf bunlar için psikologa gitmeyide düşündüm ama ehliyet iptal olma durumu veya ileri zamanda önüme psikoloğa gitme durumundan dolayı belge, ehliyet verilmemesi gibi durumundan dolayı vazgeçtim. Sigaraya başladıktan sonra dert ettiğim konular kısa süreliğine gittiğini düşündüm ama bağımlısı oldum galiba. Mantıken psikolog ilaç verip veya konuşarak psikolojimi düzeltme gibi çözüm önerisi yapabilir ama babamla aynı yerde çalışıyorum ve azarlama durumu, benim yerime karar verme durumu, küçümseme gibi durumları nasıl düzeltebilir ki psikolog? Sigarayı nasıl bırakabilirim? Babamla tartıştığım durumlar olduğunda 1 tane yakmadan duramıyorum. Sigara içme isteği geldiğinde, yatıştırıcak gıda varmı? Sigara Nasıl bırakılır sizce? Öneriniz nedir? (Sigara içmeyiniz.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Uras
Sigarayı sevmem, iyi bir madde de değildir. Ama son 3 haftaya yakındır içmeye başladım. 1 senelik puro geçmişim var. Hakkımda iyi bir konuşma da olsa, kötü bir konuşma da olsa kafama çok takan, altından sebep arayan, kafada kurma problemi olan ve babamla problemli olduğum zamanlarım oluyor. Sırf bunlar için psikologa gitmeyide düşündüm ama ehliyet iptal olma durumu veya ileri zamanda önüme psikoloğa gitme durumundan dolayı belge, ehliyet verilmemesi gibi durumundan dolayı vazgeçtim. Sigaraya başladıktan sonra dert ettiğim konular kısa süreliğine gittiğini düşündüm ama bağımlısı oldum galiba. Mantıken psikolog ilaç verip veya konuşarak psikolojimi düzeltme gibi çözüm önerisi yapabilir ama babamla aynı yerde çalışıyorum ve azarlama durumu, benim yerime karar verme durumu, küçümseme gibi durumları nasıl düzeltebilir ki psikolog? Sigarayı nasıl bırakabilirim? Babamla tartıştığım durumlar olduğunda 1 tane yakmadan duramıyorum. Sigara içme isteği geldiğinde, yatıştırıcak gıda varmı? Sigara Nasıl bırakılır sizce? Öneriniz nedir? (Sigara içmeyiniz.)
Nikotin bandı ve nikotin sakızı işe yarıyor birazda seni meşgul edecek aktivite fln bulursan ve Azimliysen bırakırsın Not ben bırakamadım😞

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,339
İsim
Hasan Ali
kanka kim ne derse desin mentos fln kullan sıksık babam öyle azalttı

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Uras
Psikoloğa gitme ihtiyacı hissediyorsan gitmeni tavsiye ederim ağır vasıta silahlı güvenlik gibi konularda belge alma süresi var örneğin ilacı bıraktınktan bir iki yıl sonra fln alabiliyorsun bu tip bir meslek seçimi düşüncen yoksa gitmende fayda var

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Sigarayı nasıl içiyorsun? İçerken nasıl bir kafadasın?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,339
İsim
Hasan Ali
Anladım fakat biraz mizansen bi etki yarattı uyuşturucu bağımlısıyım Allah rızası için kurtarın beni bu illetten takma kafana at bir bonibon kendine gelirsin 😅 aklımın oyunları
markete fl gidince farklı çeşitlerde sakız/şeker alın sürekli onları yiyin güzel oluyor bide işe yararmı bilemem bn başım ağrıyınca mazot kokluyorum 🙂

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,463
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Hocam ciddi bir sorun olmadan zor bırakıyorsun kendin.Ben 2 sene oncesine kadar günde 1 paket içiyordum şuan bırakamadım ama haftada 1 paket içiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

uzman desteği şart bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Halil
Nikotin bandı ve nikotin sakızı işe yarıyor birazda seni meşgul edecek aktivite fln bulursan ve Azimliysen bırakırsın Not ben bırakamadım😞

kanka kim ne derse desin mentos fln kullan sıksık babam öyle azalttı

Psikoloğa gitme ihtiyacı hissediyorsan gitmeni tavsiye ederim ağır vasıta silahlı güvenlik gibi konularda belge alma süresi var örneğin ilacı bıraktınktan bir iki yıl sonra fln alabiliyorsun bu tip bir meslek seçimi düşüncen yoksa gitmende fayda var
Canımı sıkan konular olduğunda kafamı sigara ile dağıtıyordum. O konuda nasıl bir öneriniz var?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,339
İsim
Hasan Ali
Canımı sıkan konular olduğunda kafamı sigara ile dağıtıyordum. O konuda nasıl bir öneriniz var?
oyun oyna kızlara yaz yada kulaklığı takıp sesi yarıya getirip şarkı dinle hayatı sorgula ekonomik yada eğitim sistemini değil kendinin yaptığı hataları sorgula suçlarını günahlarını başkalarına atma göz göre göre ezdiğin yada dışladığın kişilerle ilgili anıları düşün ve pişman olup yatsı namazını kılıp yat

oguz13

80+ Bronze
Canın ne zaman sigara içmek istese kendine sağlam bir tokat at. (çokta abartmadan)
En sonunda bırakırsın. Onun dışında kendine yapıcak bir aktivite bul.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,228
Üyeler
140,790
Son üye
Guti14
Top Bottom