Neler Yeni

Yardım Sıkıntılı kargo durumu

BSimsek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Beytullah Şimşek
Steam
acheronz
Merhaba arkadaşlar 15.05.2020 tarihinde incehesap gaming gecesinden ekran kartı aldım ürün 22.05.2020 tarihinde kargoya verildi bana gelen mesajda aras kuryeye kargoya verildiği yazıyordu jetizz.com sitesinden bakabileceğim birde takip numarası her neyse aradan 5 6 gün geçti ne gelen var ne giden bende merak ettim ve jetizz firmasını aradim 1 kereye mahsus iletisim kurabildim haricinde telefona bakan yok jetiz müşteri hizmetleri bana ürünün mersin silifkede bir adrese teslim edildiğini söyledi normal şartlarda kargonun adanaya gelmesi gerekiyor ardından hemen incehesapla iletişime geçtim durumu anlattım incehesap müşteri hizmetlerinin bana dediği ise ürünün kargoya verilmiş ama kargo daha yola çıkmamış ve kargoyu firma yoğunluktan dolayı götüremeyecekmiş incehesapa geri iade edeceklermiş incehesap biraz beklememi söylüyor
Şimdi ben arada kaldım bu kargo ne durumda birisi başkasına teslim edildi diyor incehesap baska diyor aldığım kart 3.500 tl maddi olarak değeri yüksek aman gitsin diyecek bir şey değil ben ne yapacagım farz edelim ki kargoyu mersindeki birisine teslim ettiler ne olacak cidden yardımlarınıza ihtiyacım var
Mesaj otomatik birleştirildi:

+

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,751
Üyeler
157,282
Son üye
Xwlayss