Neler Yeni

Android Sim kart sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar
Cihazım Huawei p smart 2019 7 aylık cihaz
Sorunum şu
Cihazı açıyorum sim pini giriyorum ancak yanlızca acil aramalar yazıyor bunun üzerine wifi ağına bağlanınca yanlizca açıl aramalar yazısı gidiyor operatör e bağlanıyor Arama SMS kullanabiliyorum ancak wifi kapattığım gibi yine yanlizca acil aramalar yazıyor ve arama SMS kullanamıyorum
Bu sorunun bir çözümü varmıdır arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz iyi akşamlar dilerim :)

Ekler

• Screenshot_20200324_021714.jpg
    Screenshot_20200324_021714.jpg
    131.4 KB · Hit: 61
  • Screenshot_20200324_021747.jpg
    Screenshot_20200324_021747.jpg
    147.7 KB · Hit: 64
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ekrem Bakırcı
Cihazın yazılımı ile oynamadıysan normal bir durum değil , servise vermen gerekiyor.

afducy

80+
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar
Cihazım Huawei p smart 2019 7 aylık cihaz
Sorunum şu
Cihazı açıyorum sim pini giriyorum ancak yanlızca acil aramalar yazıyor bunun üzerine wifi ağına bağlanınca yanlizca açıl aramalar yazısı gidiyor operatör e bağlanıyor Arama SMS kullanabiliyorum ancak wifi kapattığım gibi yine yanlizca acil aramalar yazıyor ve arama SMS kullanamıyorum
Bu sorunun bir çözümü varmıdır arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz iyi akşamlar dilerim :)
Servise danışmanı tavsiye ederim.Her ne kadar yazılımsal gibi gözüksede donanım kaynaklı olma ihtimalide kuvvetli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Servise danışmanı tavsiye ederim.Her ne kadar yazılımsal gibi gözüksede donanım kaynaklı olma ihtimalide kuvvetli.
Durup dururken olduğu için donanimsal olması saçma geldi ama yollayacagim bulamazsam

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Cihazı fabrika ayarlarına çevir. İçinde önemli verin varsa yedeğini al çünkü formattan sonra veriler silinir. Eğer düzelmezse servise gönder cihazı. Çok kurcalama garanti dışı bırakırsın cihazı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan
Cihazı fabrika ayarlarına çevir. İçinde önemli verin varsa yedeğini al çünkü formattan sonra veriler silinir. Eğer düzelmezse servise gönder cihazı. Çok kurcalama garanti dışı bırakırsın cihazı.
Denedim olmadı fabrika ayarına döndüm maalesef servise göndereceğim o hâlde

BAHAO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bahadır
Facebook
100027447842447
Twitter
baahaoo
İyi akşamlar hocam boşuna servise göndermeyin telefonunuzu. 4 gün önce yapılan huawei güncellemesinden sonra p smart kullanıcılarının çoğu bu sorunu yaşadığını belirtiyor. Ben bir açıklama görmedim ama en kısa sürede yeni bir güncelleme yapılıp sorun giderilir diye düşünüyorum.

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan
Hocam orası olabilir ama bende yaklaşık 1 aydır bu sorun var

afducy

80+
İyi akşamlar hocam boşuna servise göndermeyin telefonunuzu. 4 gün önce yapılan huawei güncellemesinden sonra p smart kullanıcılarının çoğu bu sorunu yaşadığını belirtiyor. Ben bir açıklama görmedim ama en kısa sürede yeni bir güncelleme yapılıp sorun giderilir diye düşünüyorum.

Hocam seriler farklı olabilir her cihazın farklı varyantları bulunuyor. Örnek olarak Samsung Galaxy Note 4 N910C/Q/L/

BAHAO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bahadır
Facebook
100027447842447
Twitter
baahaoo
Hocam orası olabilir ama bende yaklaşık 1 aydır bu sorun var
hocam o zaman bu kronik bir sorun demek ki. çünkü internette bu konuda bir sürü şikayet var. servisle bir konuşup bilgi almak en iyisi.

Top Bottom