Neler Yeni

Simülasyon oyunu gerekiyor pc

Cadyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Bulut
Arkadaslar video izleye izleye simülasyon oyunu oynayasim geliyor ve izlediklerimi hemen oynamakta sıkıyor mantığını biliyorsun diye basit geliyor. Bana böyle uzun veya kısa farketmez veya bi hikaye olup olmamasi farketmez sadece zamanla gelişip birşeyler elde edebildiğimiz mesela araba tamir oyunu oynuyosun oyun sonunda lüks hizli araban oluyor misali her türe açığım siz sadece sim. Oyunu önerin yeterli (pc)

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
sefa mert
Arkadaslar video izleye izleye simülasyon oyunu oynayasim geliyor ve izlediklerimi hemen oynamakta sıkıyor mantığını biliyorsun diye basit geliyor. Bana böyle uzun veya kısa farketmez veya bi hikaye olup olmamasi farketmez sadece zamanla gelişip birşeyler elde edebildiğimiz mesela araba tamir oyunu oynuyosun oyun sonunda lüks hizli araban oluyor misali her türe açığım siz sadece sim. Oyunu önerin yeterli (pc)
War thunder oyununu öneririm askeri platformların olduğu online simulasyon oyunu bir sürü tank uçak gemi helikopter var ayrıca baya bir ülke var (9 tane Ülke var) istediğin ülkenin araçlarını oynayarak en son seviye modern araçları kasabilirsin Ülkeler Amerika, Almanya, Sovyetler, İngiltere, Japonya, Çin, İtalya, Fransa, İsveç ve İsrail hepsinde tank uçak ve helikopter var sadece Çin isveç ve israilin gemileri oyunda yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

900 saat oynadım halada oynamaya devam ediyorum

Ayrıca oyunda birçok türk filosuda var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son olarak yıl sonunda 4 adet yeni uçak geliyor Amerikaya F15 ve F18 uçakları Sovyetlere su27 İsveçede Saab Jas 39 geliyor

yusuftheayay

80+ Bronze
Farming simulatör

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,234
Üyeler
141,263
Son üye
Necrodaemon
Top Bottom