Neler Yeni

Sınıf Kavgası var. Sizce ne yapim?

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,453
İsim
enes
Whattsap'ını vur kudursun

TİTAN.

80+ Platinum
polis çağırmak istiyordum. yeni haber geldi. Hocam fazla buralarda söylemek istemiyorum ama polis çağırırsak olay bizim açımızdan da kötü biter.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam valla arkadaşlar dinlemiyor illa yok bizde dalacaz diyorlar. ne yapıca bilmiyorum fazla endişeli değilimde. arkadaşlar için üzülüyorum.
Polis çağırman lazım kanka yoksa ortalık fena karışır kavga başlamadan önce çağıt

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,049
İsim
MehmedVII
Benle uğraşan çocuk arkasına 5-6 adam almış. Bana bide arkadaşıma laflar atıyor. Eski sevgilime laf atıyor. Daha dün bir gruba aldılar beni. Biz 10 kişiyiz. Sınıfta sevenimiz varmış sevindim. Kavga olucak. Disiplin fln gitmek istemiyorum. Zaten bu çocukta belalı bir tip. Biz zaten kesin döveriz diye düşünüyorum. Çocuk baya iriydi. Zaten bu ilk kavga değil. Önceki kavgadada. Çocuk 2 arkadaşını almıştı biz de toplam 3 kişi zor başa çıktık. Sizce ne yapmalıyım?
Not: sınıf 11
Not 2: büyük ihtimalle çoğu kişi bizim kavgayı bekliyor ve elbet okulun haberi olur. :(
4 saat sonra edit: polis çağıramam. bu sefer bizim açımızdan da kötü olur.
Yaz tatilindeyiz ne disiplini

CemSultan01

80+ Bronze
Şimdi yapın hocam nolacak
Hocam çocukta biliyor okul kapalı iken kavga etsek bize bişi olmaz diye. Çocuğun okul umrunda değil bizi yakmaya çalışıyor işte. Yani en sonunda olan bizi olsun istiyor :(

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,562
Üyeler
141,988
Son üye
slrumi
Top Bottom