Neler Yeni

Sınıfım ile Ortak Noktam yok

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Arkadaşlar sınıfın geneli benimle çok farklı birkaç kişi vardı ortak noktalar olduğumuz ama onlar gitti sınıf 40 kişilik ve onlar ile hiçbir ortak noktam yok konuşmak için.
Ben siyaset ülke bilimi edebiyat teknoloji felsefe din tarih sanat konuşmayı seven birisiyim genel kültür sevmekteyim ama maalesef ki sınıfta onlardan bir tanesi bile yok.
Sınıf genellikte dedikodu dedikodu ve daha fazla dedikodu konuşur erkekler ise futboldan başka bir şeyleri yok ve evet benim futbol ile alakam yoktur basketbol binicilik doğa yürüyüşü gibi sporları seviyorum.

Kısaca sınıf ile alakam yok ne yapabilirim beni devamlı zeki kültürlü entelektüel kibar biliyorlar ama ilgilendiğim konular genellikte entelektüel değildir
Kendimi çok sıkıcı buluyorum çünkü onlarda beni öyle buluyorlar.
Genç kardeşim, yapacağın şey farklı sınıflardan çocuklar ile tanışıp, kendine göre muhabbet edebileceğin bir arkadaş bulman gerekiyor. Tanışmak zor değil, illa ki senin gibi daha geniş ve önemli konuları düşünen arkadaşlar bulursun. 👍

BeKo'O

80+ Silver
Başlığı okuyunca biri aklıma geldi; Ben.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
8 kişilik arkadaş grubum vardı baba yaptıkları gıcık birsey yüzünden hayatımdan sildim bi 2 kişi hariç sildim onlar benimle dalga geçmedi sınıf 41 kişilik sadece sınıfa yeni gelen birisiyl konuşuyorum ama oda benim kafamda değil sadece 10 saniyelik normal konuşuyoruz onun dışında sadece uyuyorum yada deftere birseyler çiziyorum sizce ben ne yapmalıyım

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
O zaman Maalesef ki yakındın Yani Yukarda anlatım arkadaşa o konuları tek o forum için değil farklı forumlarda paylaşıyorum diye ve tek o forum için trollsün iddiası atılıyor diğer forumlarda hiç öyle bir şey görmedim

Aynı zamanda Bunu belirtmek istiyorum en çok o foruma yanıt geliyor sorularıma ama aynı zamanda en boş yanıtlar o foruma gelmekte.
Hocam neden O forumda diyorsunuz?

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,862
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
O zaman Maalesef ki yakındın Yani Yukarda anlatım arkadaşa o konuları tek o forum için değil farklı forumlarda paylaşıyorum diye ve tek o forum için trollsün iddiası atılıyor diğer forumlarda hiç öyle bir şey görmedim

Aynı zamanda Bunu belirtmek istiyorum en çok o foruma yanıt geliyor sorularıma ama aynı zamanda en boş yanıtlar o foruma gelmekte.
:F:🤡

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
Mecburen sen de bir Futbol takımı tutup Futbol konuşacaksın. Topluma uyum bu şekilde olur. Veya hep misafir kalacaksım. Takım olarak Galatasaray öneririm. Konuşacak çok konun olur.
Takım olarak Galatasaray öneririm derken?
Bu işler böyle mi oluyor cidden?
Her erkek futbolla ilgilenmek, oynamak veya takip etmek zorunda değil.
Ayrıca futbol bir başarı değil sevdadır.
Takım olarak Galatasaray öneririm demen, aşırı komimiğe gitti :D

DaffyGraphic

80+ Silver
Arkadaşlar sınıfın geneli benimle çok farklı birkaç kişi vardı ortak noktalar olduğumuz ama onlar gitti sınıf 40 kişilik ve onlar ile hiçbir ortak noktam yok konuşmak için.
Ben siyaset ülke bilimi edebiyat teknoloji felsefe din tarih sanat konuşmayı seven birisiyim genel kültür sevmekteyim ama maalesef ki sınıfta onlardan bir tanesi bile yok.
Sınıf genellikte dedikodu dedikodu ve daha fazla dedikodu konuşur erkekler ise futboldan başka bir şeyleri yok ve evet benim futbol ile alakam yoktur basketbol binicilik doğa yürüyüşü gibi sporları seviyorum.

Kısaca sınıf ile alakam yok ne yapabilirim beni devamlı zeki kültürlü entelektüel kibar biliyorlar ama ilgilendiğim konular genellikte entelektüel değildir
Valla bizde de, tek kafa dengi olan bir 7 yıllık arkadaşım var, o kadar. Anca mahalleden, futboldan falan sohbet ediyorlar, şey yapıcam sizin futbolunuzda mahallenizide. Bıktım artık ya.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok

Ne kadar güzel ilgi alanların var. Başkaların umursamadığı şeyleri yorumlamayı ve ilginç bulmayı seviyorsun anladığım kadarıyla. Senin bilgi ve kültürüne sahip olamayan, senden daha cahil insanlar için sakın kendini değiştirme. Bırak onlar kendi boş dünyalarında, hiçbir şeye etki etmeden yaşasınlar, sen onlar gibi olma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Okul değiştir o zaman. Ya da onların ilgilendikleri şeylerle İngilenmeye başla.
Sakın bunu yapmayın, kendiniz olun. Başkaları için niye kişiliğiniz, ilgi alanlarınızı değiştiresiniz ki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka beni etiketleme bunun konularına baydım ben bu troll heriften
Ben ciddi ciddi yanıt veriyordum. Arkadaş gerçekten troll mü? Umarım değildir, ülkemiz bu arakadaşın anlattığı gibi ilgi alanları olan ve öğrenmeye, genel kültüre merakı olan insanlara o kadar aç ki...

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
1 2
Maalesef her yerde kafa dengi arkadaş bulabilmek mümkün değil. Buna yapacak bir şey yok, siz konuşmaya çalışın konuşmaktan hoşlandığınız konulardan. Eğer sizlerle konuşmuyorlarsa yapacak bir şey yok.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,862
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Ben ciddi ciddi yanıt veriyordum. Arkadaş gerçekten troll mü? Umarım değildir, ülkemiz bu arakadaşın anlattığı gibi ilgi alanları olan ve öğrenmeye, genel kültüre merakı olan insanlara o kadar aç ki...
Diğer konularına bak, geçen seneden beri full troll konular açıyor + bu da özelden beni tehdit edişi. (Sanırsam Mehmet hoca veya Abdullah hocanın kuzeni, perma yedircekmiş :eek:)
IMG_20220312_182657.jpg

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Diğer konularına bak, geçen seneden beri full troll konular açıyor + bu da özelden beni tehdit edişi. (Sanırsam Mehmet hoca veya Abdullah hocanın kuzeni, perma yedircekmiş :eek:)
Alıntıyı görüntüle
Yani ikinizi de tanımadığım için net bir şey söyleyemem. Ama arkadaş sanki gerçekten ciddi gibi bu açtığı konuda. Troll yapmak istese bu kadar ciddiye almazdı diye düşünüyorum. Ama dediğim gibi, bilemiyorum neyin gerçek olduğunu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,737
Üyeler
141,624
Son üye
Batuhan3306
Top Bottom