Neler Yeni

Sipariş verdiğim sistem nasıl?

thecarlos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Furkan Özlü
Hocam rahatsız mısınız? Sistem 2k sistemi. Kendini kullanmaz 1080p'de. Bir arabayı hep 40 ile sürerseniz mi uzun süre gider 150 ile mi?

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Kadir bayraktar
Ekipmanlar o kadar gereksiz pahalı ki anlatamam size. Ekipmanları çıkarın onları sistemi aldıktan sonra alın. Ekipmanlar için monitör harici 6-7 ayırın. Monitör olarak 2 k öneririm. 9 da monitöre saysak 15 ekipmanlar. Harici olarak 40k kalıyor. 40k ya 4070super sistem dizilir. Almadıysanız yardımcı olalım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaliteli değil kazık olmuş üstad :) Gereksiz pahalı. Kalitesine lafımız yok ama çok saçma pahalı
Bende sürekli araştırıyorum nviada sistem istiyorum 50 k sadece kasa butcem var 2 k hikayeli oyun için. Bana sistem önerir misiniz ?

Ekipmanlar o kadar gereksiz pahalı ki anlatamam size. Ekipmanları çıkarın onları sistemi aldıktan sonra alın. Ekipmanlar için monitör harici 6-7 ayırın. Monitör olarak 2 k öneririm. 9 da monitöre saysak 15 ekipmanlar. Harici olarak 40k kalıyor. 40k ya 4070super sistem dizilir. Almadıysanız yardımcı olalım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaliteli değil kazık olmuş üstad :) Gereksiz pahalı. Kalitesine lafımız yok ama çok saçma pahalı
+1

Top Bottom