Neler Yeni

Siparişim iptal edildi

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Murat Gündoğdu
thh ye başvur faturan kesilmiş. Zaten basit bir işlem. Sen tamamlayınca, 15gün karşı taraftan savunma istenecek. Ben yakın zamanda başvurdum, 5 güne savunma yazma hakları bitiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Savunmaları geliyor, sonra işleme alınıyor. İşlem de 1 ay içinde sonuca kavuşuyor. Biraz beklemeniz gerek.
hocam 15 gün değil miydi savunma hakları. Gene seninle konuşmuştuk ben yazarken de :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,906
İsim
Emir Yusuf
thh ye başvur faturan kesilmiş. Zaten basit bir işlem. Sen tamamlayınca, 15gün karşı taraftan savunma istenecek. Ben yakın zamanda başvurdum, 5 güne savunma yazma hakları bitiyor.

hocam 15 gün değil miydi savunma hakları. Gene seninle konuşmuştuk ben yazarken de :D
ben az sonra hangi tarihte ne gelişme olmuş atayım buraya, tam bir bilgi sahibi olursun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,906
İsim
Emir Yusuf

1694688847834.png

batuu123

80+ Bronze
bu arada hiçbir şey olmaz, tüketici hakem heyeti senin aleyhine karar verip seni minimum 4-6 ay bekletecektir.. paranı da iade ederlerse 14 gün içinde hiçbir hakkın kalmıyor bizzat denedim

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,295
İsim
Kerem Çavuş
bu arada hiçbir şey olmaz, tüketici hakem heyeti senin aleyhine karar verip seni minimum 4-6 ay bekletecektir.. paranı da iade ederlerse 14 gün içinde hiçbir hakkın kalmıyor bizzat denedim
alakası yok para iadesi yapılsa da yine de hakkın var , ama her zaman kesin kazanacak diye bir şey yok ne kadar fiyat hatasından satıldığı vb birsürü etken var

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Murat Gündoğdu
Alıntıyı görüntüle
Mahkeme yoluna başvurmayı düşünüyorum. Tüketici hakem heyetindeki kararda da bağlayıcı bir sonuç var zaten.
Alıntıyı görüntüle
Stokları var bu arada :D
Alıntıyı görüntüle
Savunma geldi mi firmadan? Nasıl savundular kendilerini? THH'nin kararı nedir?

gördüm şimdi thh nin kararını hocam pardon. Mahkeme için nasıl bir yol izlenecek?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,906
İsim
Emir Yusuf

gördüm şimdi thh nin kararını hocam pardon. Mahkeme için nasıl bir yol izlenecek?
Savunma dedikleri çok aman aman bir şey değil. Önemsemiyorlar. Sadece para iadesi yapılmıştır yazmışlar savunmaya.

1692801804427-png.568059

Dava için avukat arkadaşım ile konuşacağım. Zaten kararda bu kararın yerine getirilmediğinde neler olacağı açıkça beyan edilmiş. Ben de hakkımı arayacağım. Olay sadece 2.000 liralık kulaklık değil. Olay bu denli büyük bir firma olan Trendyol'un haksız olmasına rağmen hala müşteri tarafına hakkını verememesi ve inat etmesi.

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,475
İsim
Deniz Bey
ürün ne kadara satılıyordu size ne kadara aldınız,thh sonucu sizin lehinize olur ve kazanırsınız paranız iade olsa bile o fiyat üzerinden tekrar ödemesini yapıp o fiyattan seve seve gönderirler, koca koca firmalar ayıp yani bunlara şöyle adam akıllı ceza verilse böyle şeylere bir daha kalkışmasalar olacak memlekette caydırıcı bişey yokki binlerce kez örneği var sonuçhep müşteri lehine sonuçlanmasına ragmen hala bu olaylar oluyor

Elwasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Ataberk
hocam merhaba resimleri paylaştım tam anlamadım ama icralık filan olmadık dimi biz :D
Red almışsın paranı geri verecekler icralık değil kanunen isimler o şekilde söylendiği için bu şekilde söylüyorlar. Yani geçmiş olsun.

Top Bottom