Neler Yeni

Sistem görüşünuz ?

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Gürkan Yıldırım
Ryzen 3500x
Galax 1660 süper 6gb
8x2 RAM
Asrock 450 anakart
1ms 144 monitör
Csgo ve web tabanlı oyun için aldım işimi görür mü görmezse iade edip oyunlara monster laptoptan devam edicem :/
hayırlı olsun kardeşim sistemin linki var mı nerden aldın

MrMurat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Murat Çeler
hayırlı olsun kardeşim sistemin linki var mı
eyvallah hocam https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-p1-2020-version-oyuncu-bilgisayari.html link attım ben montaj+windows+ kargo o fiyata aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayırlı olsun kardeşim sistemin linki var mı
Ssd değiştirmeni öneririm

Kozo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Gurur Dal
Ryzen 3500x
Galax 1660 süper 6gb
8x2 RAM
Asrock 450 anakart
1ms 144 monitör
Csgo ve web tabanlı oyun için aldım işimi görür mü görmezse iade edip oyunlara monster laptoptan devam edicem :/
Fazlasıyla yeter

Kozo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Gurur Dal
Yapmana gerek yok sen bilirsin ben 7 yıldır aynı sistemi kullanıyom

Pardon 2014 11 Ekim

Ama tavsiye garanti dışına çıkmayacak şekilde termal macunları değiştirmen termal padleri değiştirmen ekran kartı ram lerin termal pedleri işlemci macunu 2 3 ayda bir ilk önce araştır parçaın içini açıp macun sürersek garantiden çıkarmı diye

Son düzenleme:

MrMurat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Murat Çeler

Pardon 2014 11 Ekim

Ama tavsiye garanti dışına çıkmayacak şekilde termal macunları değiştirmen termal padleri değiştirmen ekran kartı RAM lerin termal pedleri işlemci macunu 2 3 ayda bir ilk önce araştır parçaın içini açıp macun sürersek garantiden çıkarmı diye
Çıkıyor diye biliyorum hocam

Kozo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Gurur Dal
Öyleyse dokunma garantisi bitince 2 ayda bir bakımlarını yap yada para varsa git sıfırını al :)

Öyleyse dokunma garantisi bitince 2 ayda bir bakımlarını yap yada para varsa git sıfırını al :)
Şuanda PC almak çok zor abi ben aldığımda dolar 2 TL idi 4 bin TL almıştım farka bak aradaki

euzunlar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
erhan uzunlar
Ryzen 3500x
Galax 1660 süper 6gb
8x2 RAM
Asrock 450 anakart
1ms 144 monitör
sistem iş görür güzel ama bugun bi açıklama okudum artık 450 serisi anakartlar amd 3. nesili desteklemeyecek diye ileriye dönük bi sistem yapıp x570 serisine geçersen daha mantıklı olabilir

Çınar Yaşar

80+ Gold
Sistem çok iyi

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Eyvallah hocam 2-3 ay sonra ekran kartını 2060 işlemciyide 3600 yaparsam uzun süre yeter sanırım :)
Hocam bu kaçınçı açışınız konuyu yahu :D Dediğim gibi üzmez fakat pahalı geçen konuda da attığım sistemi almanız daha iyi olur. Aynı fiyata dediğim gibi 2060 alabiliyorsunuz 3600'lü. Teknobiyotik pahalı yapmış, sonradan 2060 ya da 3600 eklemek gereksiz masraf olur. Direk gamegarajdan alıp çok daha mantıklı hareket yapmış olursunuz. İleride upgrade yapacağım diyorsanız eldekileri 2.el satıp zarara gireceksiniz iade ediliyorsa hemen edin uğraşamam diyorsanız böyle kalsın gayet yeter.

MrMurat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Murat Çeler
Hocam bu kaçınçı açışınız konuyu yahu :D Dediğim gibi üzmez fakat pahalı geçen konuda da attığım sistemi almanız daha iyi olur. Aynı fiyata dediğim gibi 2060 alabiliyorsunuz 3600'lü. Teknobiyotik pahalı yapmış, sonradan 2060 ya da 3600 eklemek gereksiz masraf olur. Direk gamegarajdan alıp çok daha mantıklı hareket yapmış olursunuz. İleride upgrade yapacağım diyorsanız eldekileri 2.el satıp zarara gireceksiniz iade ediliyorsa hemen edin uğraşamam diyorsanız böyle kalsın gayet yeter.
Hocam 2 adet sistem sipariş ettim birini yeğenime alıyorum almışken birkaç sene idare etsin diye aldım :) benim sistemi iade edip yüksek performanslı sistem almayı düşünüyorum sağolun tekrardan görüşünüz için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,453
Üyeler
149,386
Son üye
FURKAANNN
Top Bottom