Neler Yeni

Sistem iyi mi sizce alınır mı ?

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Tugay gedik
Anladım kankam sağolasın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak şimdi bu sistemi attın kafam karıştı epeşspwi 13400f yapsam da bütçem yetiyor bu mu yoksa dh eagle daha mı iyi olur kanka
yani 2 sistem arasında sadece marka farkı var . Asus veya MSİ sen karar ver işlemciyi 13400f yapınca 1000 lira fark kalıyor aradaki farka değermi bilemem:unsure:

Koba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eren Atasever
yani 2 sistem arasında sadece marka farkı var . Asus veya MSİ sen karar ver işlemciyi 13400f yapınca 1000 lira fark kalıyor aradaki farka değermi bilemem:unsure:
Evet bide anakart farkı var sence hangisini tercih edeyim performans ve uzun ömrülü olarak birde kasa farkı tabi 1000 lira pahalı olan dediğin hangisi

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Tugay gedik
Evet bide anakart farkı var sence hangisini tercih edeyim performans ve uzun ömrülü olarak birde kasa farkı tabi 1000 lira pahalı olan dediğin hangisi
DH eagle da kasa stoğu bitmiş kasa eklemesi yapınca fiyat 24500 oluyor. ERAY-HANMA sistemde işlemci 13400f yapınca fiyat 22700 neredeyse 2bin lira fark var bence değmez sonucta aynı ürün sadece marka farklı

Koba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eren Atasever
DH eagle da kasa stoğu bitmiş kasa eklemesi yapınca fiyat 24500 oluyor. ERAY-HANMA sistemde işlemci 13400f yapınca fiyat 22700 neredeyse 2bin lira fark var bence değmez sonucta aynı ürün sadece marka farklı
Yok kanka bende öyle zannettim kasa aşağıda gözüküyo dh eagle da

Thermaltake view 200

300 liralık fark çıkıyor ikisinde de aynı şeyleri seçtim işlemci ram ve ssd de sadece anakart kasa ekran kartı farklı msi ekran kartı daha mı iyidir veya anakartı daha mı iyidir ona göre alıcam bilgim yok hiç

Thermaltake view 200

300 liralık fark çıkıyor ikisinde de aynı şeyleri seçtim işlemci ram ve ssd de sadece anakart kasa ekran kartı farklı msi ekran kartı daha mı iyidir veya anakartı daha mı iyidir ona göre alıcam bilgim yok hiç
Yani fiyat farkı 300 lira eğer dh eagle daha iyi anakart ekran kartı ve kasa olarak dersen onu alırım ama msi daha iyi dersen onu alırım fiyat farkı önemsiz bi rakam

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,947
Üyeler
156,408
Son üye
dgkng.dev
Top Bottom