Neler Yeni

Çözüldü✓ sistem parça önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ali özan
herkese merhaba elimde rtx 4080 aero , asus prime z790-a anakart , i9 13900kf işlemci mevcut ram ve ssd de aldım. Bunlara uygun öncelikle bir kasa , işlemci soğutucu ve power sup bakıyorum bişeyler seçtim uyumlu olduğunu düşündüğüm , ekran görüntüsünü ekliyorum , sizin düşünceleriniz nelerdir veya başka önerileriniz olur mu ?

Ekler

• IMG_8699.jpg
    IMG_8699.jpg
    546.3 KB · Hit: 15

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
O PSU iyi değil. Hemen ordan kendine fsp hydro gpro 1000w alıp keyfine bakıyosun. Aio olarak lian li galahad 360mm veya deepcool ls 720 (stok olmayabilir) alabilirsin. Kasa biraz zevk işi ama MSI kasaları ben beğenmiyorum. Cooler master TD 500 ve dark guardian pro alabilirsin kasayı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ali özan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O PSU iyi değil. Hemen ordan kendine fsp hydro gpro 1000w alıp keyfine bakıyosun. Aio olarak lian li galahad 360mm veya deepcool ls 720 (stok olmayabilir) alabilirsin. Kasa biraz zevk işi ama MSI kasaları ben beğenmiyorum. Cooler master TD 500 ve dark guardian pro alabilirsin kasayı
önerebilceğin beyaz bir kasa var mı ana kartla uyumlu olmasını istiyorum

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
önerebilceğin beyaz bir kasa var mı ana kartla uyumlu olmasını istiyorum
Senin seçtiğin kasaya 360mm sıvı soğutma sığmıyordu heralde. Hatta o kasanın cooler master versiyonunu kullanıyorum sanırım. Şu an aklıma gelen bi model yok ama bi bakınıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçeni aşmıyosa çok iyi bi kasa. Feryak bilgisayardan da incehesaptan da alabilirsin ikisi de güvenilir satıcılar

Son düzenleme:
Top Bottom