Neler Yeni

Sistem Tavsiye Topluluğu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı

Nisannn

80+
@Nisannn Bir şey soracağım, Hepsiburada`da yakın fiyata Ripjaws V 3600MHz var. Bunların gecikme değerleri Sniper`lardan daha düşük diye biliyorum, bence daha iyi bir tercih olur.
O bellekler daha az süslü ama daha iyi, Vatan`da stok varken onları öneriyordum ama bitmişti, söylediğin iyi oldu onlarla değiştireyim.

Mojave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mojave Dessert
Video test atanlara söylüyorum, sürücü güncellemeleri performansı etkileyebiliyor lütfen eski tarihli test atmayın. Kız yırtınıyor burada anlatmaya çalışarak ama siz ısrarla aynı şeyi yapmaya devam ediyorsunuz. Lütfen kişisel hırslarımızı mantığımızın önünde tutmayalım, bilgilenmek ve bilgilendirmek en iyisi. Ama ne yazık ki biz (toplumumuzun çoğu) kendi bildiğimizin en doğrusu olduğunu mantıksızca savunmaya devam ediyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@intel pentium komik olan şey nedir?

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler

ZenBoi

80+
bu cümle tek kalsa yeter.:)

güncel sürücülü bir test vs birşeyler atabilir misin? :) 3D mark testini de attım. ;)
@Nisannn attı birkaç sayfa önce. Bu arada yürü git buradan ısrarla insanları yanlış yönlendirmeye devam ediyorsun ve öfkelendirmeye çalışıyorsun. Daha fazla kirletme konuyu, herkes senin forumun trolü olduğunu biliyor.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
bu arada şu en bilinen inceleme siteleri vs yaptıkları en güncel test bu yani 1650 superli attığım 3D mark testi. :) EN GÜNCEL. :)

@Nisannn attı birkaç sayfa önce. Bu arada yürü git buradan ısrarla insanları yanlış yönlendirmeye devam ediyorsun ve öfkelendirmeye çalışıyorsun. Daha fazla kirletme konuyu, herkes senin forumun trolü olduğunu biliyor.
Belki ben fryzene güvenmiyorum nolcak? :unsure: adam tanınmış bir incelme sitesi kurucusu filan bile değil video desen yok. :D

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,718
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Başarılı :) Bir kaç tavsiye verebilirim özelden yazarsanız.

Mojave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mojave Dessert
Ulan siz foruma alkollü mü giriyorsunuz, güncel tarihli testte RX serisi öne geçiyor. Ben Technopat`ta da varım, bu sistemi Fryzen, Neki ve Sylveon hocalarımın tavsiyesiyle topladım 6 ay kadar önce. O zaman 2070`liler beni sollayabilirken sürücü güncellemeleriyle ve oyun optimizasyonlarıyla şimdi 2070`lileri hatta bazı oyunlarda 2070Sì solluyorum. O zaman 2060S daha pahalıydı kartımdan. Tekrardan teşekkür ederim kendilerine.
Boşver abi bunları, yardım isteyene yardım edeceğimize bu trollerle uğraşıyoruz. Boşver leğen kasalarıyla, kıytırık PSU`larıyla, kırmızı boyalı MOSFET soğutucusu bile olmayan anakartlarıyla, kronik sorunlu SSD`leriyle takılsınlar. Senin APU sistemler hazır mı?

Nisannn

80+

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
Ulan siz foruma alkollü mü giriyorsunuz, güncel tarihli testte RX serisi öne geçiyor. Ben Technopat`ta da varım, bu sistemi Fryzen, Neki ve Sylveon hocalarımın tavsiyesiyle topladım 6 ay kadar önce. O zaman 2070`liler beni sollayabilirken sürücü güncellemeleriyle ve oyun optimizasyonlarıyla şimdi 2070`lileri hatta bazı oyunlarda 2070Sì solluyorum. O zaman 2060S daha pahalıydı kartımdan. Tekrardan teşekkür ederim kendilerine.
ayn zaten senin kartında ışın izleme ya da dlss gibi bir teknoloji vardı değil mi ya da driverleri daha sağlamdı. :) demin attığım 2 linkte güncellemeler ile alakalı bir yazı var. ;) yoksa zaten 5700 XT kullanan biri kolay kolay benim kartım 2070 rakibi demez ki. :)

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
ya şu 1650 super yerine neden 5500 XT onu anlamadım. :D
Alıntıyı görüntüle
bu cümle tek kalsa yeter.:)

güncel sürücülü bir test vs birşeyler atabilir misin? :) 3D mark testini de attım. ;)
Boş yere uğraşmaya değmez. fryzen'in her zamanki saçma sapan sistemler önerileri üstüne üstlük forumda Gamepower önermezlerken kasayı Gamepower kullanması... (fryzen-killer 😨:ROFLMAO:)
Bakz: Fanboy değilseniz katılabilirsiniz.
Sistemlerde gördüğüm tek şey 1600 12nm
1600 AF azıcık darboğazla RTX 2080 super'in üstesinden gelebilir diyen birinden ne beklersin ?
Gel biz de kuralım Yasin Çelik yoksa aramıza alalım meydan okuyalım. o_O:LOL:

Sylveon nerdesin babacan?

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Raporladım geçtim. Körü körüne bakıyorsunuz. Neyse.

Boşver abi bunları, yardım isteyene yardım edeceğimize bu trollerle uğraşıyoruz. Boşver leğen kasalarıyla, kıytırık PSU`larıyla, kırmızı boyalı MOSFET soğutucusu bile olmayan anakartlarıyla, kronik sorunlu SSD`leriyle takılsınlar. Senin APU sistemler hazır mı?
En çok sen biliyorsun en çok o biliyor. Yav kardeşim az araştır abi o bu şu demeden bir bakın.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom